Skocz do zawartości

Kilka pytań od początkującego gracza Devilian Online

Polecane posty

Witam. Gra ktos moze w Devilian Online ? Zaczalem niedawno i mam pare pytan co do tej gry. Znajdzie sie ktos taki ? :D

Nie czaruj.

Pani Kasia

jak bys zadal te pytania to nie ukrywam ze bylo by latwiej odpowiedziec

76561198013232167.png

Autor tematu Napisano (edytowany)

Wiec tak:

-52lvl jest to max?

-Sa jakies okreslone dungi, ktore mam robic, czy jest to moja wlasna wola+ ktore robic, aby szybko max lvl wbic.

-JAk powiekszyc sloty w eq. NA is'a nie chce wydawac ani grosza

-Do czego sa te gemy (zolte, czerwone...)

I jeszcze jedno pytanko. Od wczoraj mam dziwne spadki fps. W sensie gram przez godzinke, moze dwie i nagle na pare min fps'y spadaja do max 20. Natomiast kiedy robie cos w eq tudziez ulepszam talizmany, za kazdym nacisnieciem myszki w eq fpsy spadaja na doslownie milisekundy do max 10fps :/ Reinstall gry pomoze, czy jest latwiejsze wyjscie ? Wydaje mi sie, ze lapek sie przegrzewa i moze dlatego. Dla pewnosci zamowilem sobie podkladke chldozaca, moze ona cos pomoze, ale pewnosci nie mam :/

Edytowano przez metinowiec189

Nie czaruj.

Pani Kasia

52 lvl to jest max ale potem tak czy tak dostajesz expa, którego możesz wydać na trwałe ulepszenie postaci ( +hp, + atak , + obrona) coś jak paragon system w diablo 3.

Nie ma określonych dungów. Po prostu rób najtrudniejszy jaki dasz radę zrobić bo to masz z tego lepszy drop + więcej expa.  Co do expienia na dungach to nie pomogę bo sam wbiłem maxa na questach :P

Sloty w eq? Musisz kupić od innych graczy DEX za złoto. Obecnie kosztuje to ok. 180 golda . Da ci to 1250 kredytów za które możesz kupić 4 paski ekwipunku.

Gemy G1, G2 itp. służą do stworzenia artefaktów, które można potem wsadzić w ekwipunek (zwiększają statystyki). Służą też do ulepszania artefaktów. Pierwsze można scraftować na 30 lvl a drugie, znacznie lepsze na 50 lvl.

Przede wszystkim wyłącz wszelkie programy działające w tle, które nie są potrzebne do czegokolwiek, typu antywirus.

Później zaktualizuj sterowniki karty graficznej.

Na koniec ściągnij program do mierzenia temperatury podzespołów jak Speedfan. Sprawdź ile masz na CPU oraz GPU po 10 minutach grania i ile po godzinie czy dwóch. Sprawdz tez temperaturę przed graniem.

Jeżeli będzie temperatura ponad 70 stopni już bardzo blisko to masz winowajcę. Wtedy w pierwszej kolejności rozbierasz komputer i dokładnie czyścisz z kurzu, nie mówię o wyjmowaniu każdego podzespołu. Bierzesz pędzelek i czyścisz wiatraki na procesorze i przy karcie graficznej jak i wiatraki w obudowie, również możesz wykorzystać suszarkę do tego.

Jeżeli nie było tam kurzu i nadal się grzeje to wina pasty termoprzewodzącej, coolera na procesorze lub zbyt słabego obiegu powietrza w obudowie. Może to być też kwestia słabej mocy zasilacza.

Wykonuję strony internetowe, fora, ulotki, wizytówki. Atrakcyjne stawki.

MAm laptopa. Mam temperature 70+ po czasie jak sie chlopaczyna ostro zgrzeje xDDD Dlatego zamierzam zakupic podkladke chlodzaca, bo zaczynam sie martwic o gnoja.

Nie czaruj.

Pani Kasia

Laptopa też można wyczyścić, tylko trzeba sie już troche znać na sprzęcie, bo laptopy się ciężko rozbiera zazwyczaj. Co do sprawdzania temperatury na karcie to polecam GPU-z luv MSI Afterburner'a.

sygnaleparkour.jpg

18706.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...