Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Co myślicie o tych plikach serwerowych?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słuchajcie ;)

 

Robię paczkę Herobrine.

Będzie to survival bez dropu.

Jeśli gracz będzie chciał mieć drop ze stone musi albo kupić rangę vip , svip lub kupić zestawy dropu dokładnie 4:

- Słaby który jest do 1%

- Dobry który jest do 2%

- Lepszy który jest do 2.5 %

- NajLepszy który jest do 3.5%

Wszystko będzie w configu do zmiany :) (plugin OTHERDROPS)

 

I oczywiście gdy będziemy spokojnie przemierzać nasz świat będziemy spotykać małe piramidy z pochodniami i samego HEROBRINE który będzie straszył nam graczy :D

 

 

Piszcie co na ten temat myślicie :) Pozdro Name242

 

@Edit:

Dodatkowo może napisze skrypt na EmeraldSet i LucyBlock

Opublikowano

Robisz samą paczkę, którą udostępnisz, czy serwer oparty na niej? Może być to nawet ciekawe. Zrób tylko aby Herobrine oprócz straszenia graczy uprzykrzał im też życie, spawnując mobki, bijąc piorunami, itp.

Nie bądź cham, daj + za wypociny ;)

Opublikowano

Słuchajcie ;)

 

Robię paczkę Herobrine.

Będzie to survival bez dropu.

Jeśli gracz będzie chciał mieć drop ze stone musi albo kupić rangę vip , svip lub kupić zestawy dropu dokładnie 4:

- Słaby który jest do 1%

- Dobry który jest do 2%

- Lepszy który jest do 2.5 %

- NajLepszy który jest do 3.5%

Wszystko będzie w configu do zmiany :) (plugin OTHERDROPS)

 

I oczywiście gdy będziemy spokojnie przemierzać nasz świat będziemy spotykać małe piramidy z pochodniami i samego HEROBRINE który będzie straszył nam graczy :D

 

 

Piszcie co na ten temat myślicie :) Pozdro Name242

 

@Edit:

Dodatkowo może napisze skrypt na EmeraldSet i LucyBlock

To już jest przesada.. za dużo takiego czegoś czy wy nie potraficie zrobić coś nowego? Paczki na freebuild? Skyblock? WatherBlock? TntRun? Minigames? 

Opublikowano

Herobrine na MP mógłby być kozacki z paroma innymi kooperacyjnymi pluginami ;) czekam i oby ci się to nie znudzilo w połowie drogi, powodzenia :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...