Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czytanie z plików txt i wlejanie ze zmienej


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak zrobić żeby wkleić do paska z linkiem (tego w przeglądarce) daną zmieną??

Jak wczytać np tylko 6 linijke z pliku txt i zapisać ją do zmienej

Opublikowano

input z wyszukiwarki(tam gdzie się adres wpisuje) możesz zrobić na $x, $y

 

$x=500 ? może trafiłem :P

$y=50 ? może trafiłem :P

 

FileOpen(twójplik.txt jeśli jest w tym samym folderze lub ścierzka "\coś\coś\coś\twójplik.txt"

$linia = FileReadLine(uchwyt lub nazwa pliku, nr. lini)

 

$tekst = GUICtrlRead($linia)

 

Wtedy robisz tylko mouseclick("left", $x, $y, 1)

I żeby wkleił $tekst

Zrobione ;)

 

Troche prymitywny ten mój kod ;d no ale jest. Połącz to sobie ładnie i masz.

Opublikowano

Zrobiłem tak jak mówisz i kod mi wyszedł taki narazie

$linia = 1
FileOpen(C:\Users\Damian\Desktop\Nowy folder\lista.txt)
$linia = FileReadLdine(C:\Users\Damian\Desktop\Nowy folder\lista.txt, $linia1)
$tekst = GUICtrlRead($linia)
MsgBox(0, $linia & d & $linia1)

Ale są błędy nwm czm 

>"C:\Program Files (x86)\AutoIt3\SciTE\..\autoit3.exe" /ErrorStdOut "C:\Users\Damian\Desktop\Nowy folder (3)\Nowy AutoIt v3 Script.au3"    
C:\Users\Damian\Desktop\Nowy folder (3)\Nowy AutoIt v3 Script.au3 (13) : ==> Unable to parse line.: 
FileOpen(C:\Users\Damian\Desktop\Nowy folder\lista.txt) 
FileOpen(C:^ ERROR
>Exit code: 1    Time: 0.05378
Opublikowano

 

Zrobiłem tak jak mówisz i kod mi wyszedł taki narazie

$linia = 1
FileOpen(C:\Users\Damian\Desktop\Nowy folder\lista.txt)
$linia = FileReadLdine(C:\Users\Damian\Desktop\Nowy folder\lista.txt, $linia1)
$tekst = GUICtrlRead($linia)
MsgBox(0, $linia & d & $linia1)

Ale są błędy nwm czm 

>"C:\Program Files (x86)\AutoIt3\SciTE\..\autoit3.exe" /ErrorStdOut "C:\Users\Damian\Desktop\Nowy folder (3)\Nowy AutoIt v3 Script.au3"    
C:\Users\Damian\Desktop\Nowy folder (3)\Nowy AutoIt v3 Script.au3 (13) : ==> Unable to parse line.: 
FileOpen(C:\Users\Damian\Desktop\Nowy folder\lista.txt) 
FileOpen(C:^ ERROR
>Exit code: 1    Time: 0.05378

Spacji Ci prakuje po FileOpen.

Jaka przeglądarka? 

Opublikowano

Bo koles ci pisze glupoty. Po pierwsze do zmiennej przypisuje sie wartosc, a nie zapisuje sie cos do niej.

Po drugie kod powinien wygladac tak;

$tekst = FileReadLine(@ScriptDir & "plik.txt",5)

mouseclick("left", 500, 500, 1)
Send($tekst)

Dodatkowo string, czyli ciag znakow wpisujemy w "".

Nie wiem po co tyle osob sie wypowiada skoro nie ma zielonego pojecia o programowaniu.

 

@upp

Od kiedy trzeba dawac spacje po wpisaniu funkcji? Jakis nowy update autoit byl i ja o czyms nie wiem?

Opublikowano

Spróbowałem tak 

$tekst = FileReadLine(@ScriptDir & "lista.txt",1)
MsgBox(0,"Bot", $tekst)

Ale teraz skrypt się odpala ale wyświetla się pusty msgbox ;( A gdy dodaje do tego fileopen to jest błąd

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...