Skocz do zawartości
  • 0

windows 10 pytanie

Pytanie

Cześć.Można gdzieś pobrać samego windows 10 (najlepiej z oficialnej strony)który nie podczepi się pod starego Windowsa? Czy windows 10 to jest tak naprawdę update?

5 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Nie , jak sobie kupisz to masz CD. Masz możliwość nagrać instalkę na stronie Microsoftu po wpisaniu serialu albo sprawdzeniu obecnego systemu 

Można gdziekolwiek zainstalować po aktualizacji przecież . Bo skąd weźmiesz serial ?  

Edytowano przez Ktosiu

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

• 0

Nie , jak sobie kupisz to masz CD. Masz możliwość nagrać instalkę na stronie Microsoftu po wpisaniu serialu albo sprawdzeniu obecnego systemu 

Można gdziekolwiek zainstalować po aktualizacji przecież . Bo skąd weźmiesz serial ?  

Jaką płytę CD?! Co Ty bredzisz, aż bolą oczy.

Nie ma żadnego windowsa 10 od Microsofta w postaci płyty !!!

http://www.microsoftstore.com/store/mseea1/pl_PL/pdp/Windows-10-Pro/productID.320427400

Jest albo usb albo w wersji download z kluczem... i wtedy można sobie nagrać system.

Jak ktoś sprzedaje płyty CD windowsa 10 to daj mi namiary to zobaczysz jak szybko zniknie ;)

Ale także windows10 jest dostepny w KMS jeśli ktoś aktywuje KMS w win8/8.1 ;)

Zaraz mi wyjedziesz z tekstem że tak nie jest więc Ci powiem że tak jest.

Ale i tak wyjedziesz z tekstem że nie prawda zatem nie będę użerać się z Tb ;p

Resztę masz niżej ala masterze.

Nie wiem trochę jaśniej?

Hm ja polecam Ci zrobić tak żebyś pobrał sobie win8.1 pro i aktywować go KMSem by uzyskać win10 pro w wersji KMS

Tak moja przyjaciółka zrobiła 2 tygodnie temu i jej zaktywowało win10 w wersji pro ale jak próbowałem na wirtualce to aktywowała się wersja enterprise(chyba coś pomyliłem xD).

A i jeszcze dostępne w necie są klucze aktywacyjne, być może pomóc.

Inna opcja, zarejestruj się w microsofcie i dołącz do testerów a otrzymasz lickę przypisaną na Twoje konto i wtedy po zalogowaniu się na systemie win10 z danymi od microsofta, będziesz miał aktywowany system.

Jeszcze inna opcja jest taka by instalować win10 w trybie KMS(polecam):

https://technet.microsoft.com/pl-pl/library/jj612867.aspx?f=255&MSPPError=-2147217396

Strona microsoftu jakby jakiś mod sapał :)

Pozdrawiam.

Edytowano przez kamil2321

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

• 0

Co za bezmózgowiec, skoro piszę o serialu to dotyczy to kupna serialu wraz z licencją, nigdzie nie pisałem że ma kupować jakąkolwiek BOX czy OEM na CD, kupi klucz to będzie mógł sobie nagrać CD  czy pena, jak mu się tam podoba.

Taka ciemnota jak ty nie rozumie chyba zasad licencji zbiorowej, to że klucze są podane nie znaczy że ktoś ma system legalny. Klucze są publiczne tylko do instalacji systemu, aktywuje i zmienia je sobie administrator systemu po wykupieniu licencji zbiorowej. 

Skoro ma Enterprise to wyraźnie wdać że to wersja przeznaczona dla przedsiębiorstw i firm do działania z licencją grupową a nie z kluczem publicznym do instalacji przez użytkownika zwykłego. Klucz jet tymczasowy tylko a nie stały. 

Edytowano przez Ktosiu

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...