Skocz do zawartości

Pierwsze placementy

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Siema, przynerdziłem troche w sylwka i wbiłem 30 lvl o 5 godzinie(lol wtf jak tak mozna w sylwka). I mam plan strollować ala przegrać wszystkie 10, mam nadzieje ze nikt mnie nie wycarruje. I pytanie nasuwa się takie, jaka jest szansa na wbicie B5? Nie będe zbytnio farmił, po prostu bede grał jak zwykły bot. 

Pozdro i Szczęśliwego Nowego Roku. 

@EDIT 

Działa to tak jak w serii że jeśli dodge'uje gre, da mi przegraną ?

Edytowano przez 19adis20

*.*
Lajk mile widziany.

Pani Kasia

Błagam Cie, odinstaluj tą grę. Ja rozumiem, najwspanialsza liga we wszechświecie ale... nie psuj innym gry, pomyśl o tym.

A żeby Cie tak po tym wszystkim do silvera wyrzuciło!!!

Edytowano przez Antive

Błagam Cie, odinstaluj tą grę. Ja rozumiem, najwspanialsza liga we wszechświecie ale... nie psuj innym gry, pomyśl o tym.

Kogo to obchodzi? Tej gry nie da się już bardziej zepsuć.

Edytowano przez spoczikot

Pani Kasia

Siema, przynerdziłem troche w sylwka i wbiłem 30 lvl o 5 godzinie(lol wtf jak tak mozna w sylwka). I mam plan strollować ala przegrać wszystkie 10, mam nadzieje ze nikt mnie nie wycarruje. I pytanie nasuwa się takie, jaka jest szansa na wbicie B5? Nie będe zbytnio farmił, po prostu bede grał jak zwykły bot. 

Pozdro i Szczęśliwego Nowego Roku. 

@EDIT 

Działa to tak jak w serii że jeśli dodge'uje gre, da mi przegraną ?

Nie działa, jak zdodgujesz to podliczy Ci dywizję z tylu gier ile pełnych rozegrasz, np. zdodgujesz jeden raz to podliczy Ci dywizje z 9 meczy, jednakże nie wiem jak to będzie jak zdodgujesz 10x, ale to musiałbyś długo czekać przez blokade, natomiast jak przegrasz wszystkie 10 gier to nwm czy wrzuci Cię do Bronze V. Sprawdź a się przekonasz, powodzenia :v

­

9RIyeoQ.png

Kiedyś wywaliło mi neta na placement-cie (okno wyboru bohatera) i nie odnotowało żadnej gry. Wiec to nie zadziała. 

Pozdrawiam! 

Edytowano przez Zaacny

x

Pani Kasia

Guys plz, bez gówno burzy, po prostu mam ochotę pobawić się w gównie, przy tym nie brudząc sobie rąk. Co to za radocha wbić tego golda 1 po placementach. Zobaczymy co z tego będzie. Pozdro

*.*
Lajk mile widziany.

Jeśli grasz pierwszy raz w grę MOBA jak i LoL'a to powinieneś i tak zacząć od brązu, choć w sumie nie wiem jak to jest w tym sezonie. Ale tak, jeśli przegrasz wszystkie 10 z dość niskimi statami powinieneś wylądować w Bronze V

Albicoolvod->Katatuki

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

Jeśli grasz pierwszy raz w grę MOBA jak i LoL'a to powinieneś i tak zacząć od brązu, choć w sumie nie wiem jak to jest. Ale tak, jeśli przegrasz wszystkie 10 z dość niskimi statami powinieneś wylądować w Bronze V

Mam już swój staż w lolu, po prostu robię nowe mian acc, ponieważ tamte przepadło (Banned L# BANWAVE 4.20)

*.*
Lajk mile widziany.

Pani Kasia

Chcesz do b5 ale jak tam trafisz to się załamiesz nerwowo ;x

Jest opcja /mute all . Jak gram 3 placemenata teraz, to normalnie oczy bolą jak Ci ludzie grają

*.*
Lajk mile widziany.

I jak na razie stoisz z wynikiem?

­

@1373230489-U611928.pngRst. 1 win 4 loosy 

Te gówna mnie carrują xD

@Edit

N1 Adi - Eune

Edytowano przez 19adis20

*.*
Lajk mile widziany.

Dalej nie rozumiem tego rozumowania grasz ,żeby zabić czas bo nie wychodzisz z domu i zepsucie innym gry jest dobre.Czy granie by stać się lepszym ?

Dalej nie rozumiem tego rozumowania grasz ,żeby zabić czas bo nie wychodzisz z domu i zepsucie innym gry jest dobre.Czy granie by stać się lepszym ?

Gram bo gram, nie powinno Cię obchodzić czy wychodzę z domu czy nie, także odpierpapier. Psuje grę innym, tak, z tym się zgodzę, 10 razy 4 osobom zniszczę grę. Najwyżej pójdę do spowiedzi. Z jednej strony, gram by stać się lepszym. Pozdrawiam @Eripe.

*.*
Lajk mile widziany.

Bo to jest cebulatus polakus

shmup_nasty_jarvan_grab_thumb.jpg

Jeśli pomogłem daj LIKE

No nie wiem, ja w sumie dlugi czas temu po przegraniu 7 placementów na 10, wylądawałem w silver 5. A teraz gdy umiem dobrze grać bardziej zaawansowanymi postaciami, i z każdej gry wychodzą ze statami jakies 15/20-5 nie mogę wyjść z brązu :)

OsoInternational.jpg

Trzeba być utalentowanym :D Ale liczę że dasz radę !

@Edit F**K RITO 3/7 w/l silver 4, C**j by to strzelił. Można zamknąć. Nie mam pojęcia o chuj chodzi xD, w każdej grze 0/20 i chuj s4. Pozdrawiam

Edytowano przez 19adis20

*.*
Lajk mile widziany.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...