Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję Administratora, Technika, Budowniczego lub Budowniczych


DEDi GodApple

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Współpraca przy serwerze Miniecraft


 


 


Witam mam na imię Sebastian,


 


mam plany stworzyć serwer


ale do tego potrzebuje kogoś kto mi pomorze.


Kogo szukam ??


 


Administrator 


 


Osoba pilnująca budowniczych i technika aby


serwer powstawał i działał jak najlepiej.


Dobrze było by gdyby była to osoba doświadczona.


Podczas powstawania serwera


to moje i jego decyzje będą decydowały o tym


jak co ma wyglądać.


A podczas działania serwera pilnować


 bezdnię serwer reklamować go  itd.


Zamknięte


 


Budowniczy


 


Zbuduje spawn, najlepiej żeby potrafił


budować w stylu medieval.


Budować może jak che tylko żeby było ładnie


i  znajdowały się tam rzeczy które mu wyznaczymy.


Na to stanowisko jestem w stanie zatrudnić maksymalnie 2 osoby.


Aktualne


 


Technik


Potrafi napisać skrypty i konfigurować pluginy.


Bardzo dobrze było by kiedy


pluginy i skrypty były bardzo estetycznie skonfigurowane.


Aktualne


 


A więc tyle kogo szukam.


Serwer opłacę ja w 100%.


 


Wzór podania


 


Jaka ranga: 


Nick w grze:


Wiek:


Skype:


Doświadczenie:


Dlaczego ty:


 


Przykładowe podanie


 


Jaka ranga: Budowniczy


 


Nick w grze: Schnitzel


 


Wiek: 14 lat


 


Skype: pwdedi


 


Doświadczenie: Buduje w minecraft od 5 lat potrafię


zbudować wszystko specjalizuje się w budowie spawnów easyhc.


 


Dlaczego ty: Nudzi mi się i mam ochotę zbudować


jakiś fajny spawn.


 


 


Szczęśliwego nowego roku ;)


3b15e266660738b8gen.png

Opublikowano

Jaka ranga: Technin, budowniczy


Nick w grze: VoltexTV


Wiek: 13 lat


Skype: paan_biosek


Doświadczenie: Potrafię konfigurować pluginy, ładnie budować i opiekować się serwerem.


Dlaczego ty: Jestem miły, uczciwy i pracowity. Bardzo trudno jest mnie zdenerwować. Jestem w domu dziecka dlatego na komputerze będę tylko w dni wolne od szkoły.


Opublikowano

Jaka ranga: administrator


Nick w grze:kuki112


Wiek:16(rocznikowo)


Skype:moge podac na pw /skupe/ts/gg/


Doświadczenie:byłem adminem na wielu serwerach oraz mialem wlasne serwery


Dlaczego ty:jestem chętny pomóc mam dużo wolnego czasu jestem kreatywny i nie trolluje 

Opublikowano

Jaka ranga: Interesuję się technikiem :)

Nick w grze: yolinho

Wiek: Rocznikowo mam 15, aczkolwiek urodziny dopiero za 4 miesiące - w kwietniu =D

Skype: Mam skejpa, ale wolę używać TeamSpeak'a, po prostu lepiej i łatwiej mi się nim komunikuje, oczywiście rozmowa na skype nie będzie problemem :D

Doświadczenie: Jakieś już tam jest :D Miałem pare serwerów, mój pierwszy serwer był na wersji 1.2.5 <3 Najlepsza wersja do dzisiaj, przestał istnieć przez ataki DDOS'ów, ponieważ nie dało się przed tym wtedy zabezpieczyć. Było ciągle 50/50 - po prostu nie dało się wejść na serwer :DDDDDDDDDD

Nie będę owijał w bawełnę, nie potrafię pisać pluginów :P Skrypty coś tam pisałem, ale skrypty lagują strasznie i to gówno :D 
Tak więc jak już wspomniałem doświadczenie jest, nie chce mi się więcej pisać, bo robię aktualnie swój serwer SkyBlock i byśmy mieli 2 serwery =D

Jeżeli chodzi o pluginy to znam wszystkie komendy Essentiala i innych PODSTAWOWYCH pluginów ;)
 

Dlaczego ty:

Tak jak się rozpisałem w "doświadczenie", po prostu długo się tym zajmuje i wykonuje to, co prawda powoli, lecz dokładnie. :)

 

Pozdrawiam, yolinho

Opublikowano

Jaka ranga: Technik


Nick w grze: Naciukany


Wiek: 16


Skype: kacper.dawid2


Doświadczenie: Eclipse (Pisanie Pluginow) (php)(js)itp itd...


Dlaczego ty: Tymczasowo jestem wolny i mam chęć 


mpvp.pl - Treningowy Serwer PvP

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Temat nieaktywny dłużej niż miesiąc :)

 

Kosz

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...