Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nostale] Jak szybko kupować/upać SP i EQ na prywatym serwerze NosTayle


Gość RakNieBoRak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

 

Dziś przedstawię poradnik, jak szybko kupować lub ulepszać Karty/Ekwipunek na prywatnym serwerze NosTayle.

 

Zaczynamy od pobrania Packetloggera (dwóch plików) które są w tym temacie:

http://www.mpcforum.pl/topic/635746-nostale-packet-loggerdll-injector-nowe-sp/

 

Logujemy się na prywatny serwer, wybieramy kanał i gotowe.

Następnie otwieramy Inject PRAWAMI ADMINISTRATORA (Uruchom jako Administrator) i wybieramy tak:

 

8735114515999181010629.png

 

Kolor niebieski - Wybieramy tutaj NosPacket.dll

Kolor zielony - Wybieramy proces NosTayle.exe

Kolor fioletowy - Klikamy w kółeczko.

 

Po tym wszystkim klikamy w przycisk Ready.

Następnym krokiem będzie odznaczenie Log Recv Packets. Są to pakiety odbierane, czyli strasznie przymulające NosTale.

Nas interesuje tylko Log Send Packets.

 

Teraz główna część poradnika:

 

8298014516004041010629.png

 

Kolor zielony - Tutaj wpisujemy osobny pakiet. Możemy klikać dowoli.

Kolor niebiesko-fioletowy - Tutaj możemy co kilka sekund wysyłać pakiety. Przydatne do upania.

Kolor żółty - Tutaj zaznaczamy, aby pakiety były wysyłane co kilka ms. Najlepsze ustawienie to 1600-1900.

 

Jak odebrać pakiet?:

 

To bardzo proste. Wystarczy abyśmy wpatrywali się w lewą stronę i znaleźć linijkę:

up_gr5270114516014851010629.png

Pamiętajcie! Najpierw upnijcie SP. Nie musi być pomyślny. Wystarczy sam pakiet.

Następnie kopiujemy (lub przepisujemy) linijkę do zakładki Multi-Packets i zaznaczamy Send infinite, wpisujemy Speed 1600 (lub jak kto woli)

a następnie klikamy Start/Stop.

Można także w tym samym czasie wysłać wiele pakietów - raz upać i kupować pióra.

 

Tutaj oddaje do użytku moje 4 pakiety:

buy 2 300000 172 99 - piórka
buy 2 300000 171 99 - fmy
buy 2 300000 174 99 - red zwój
buy 2 300000 173 99 - blue zwój

 

To chyba już wszystko.

Jeśli macie jakieś pytania, to zadawajcie pytania.

 

UWAGA! Robicie to na własną odpowiedzialność. Najlepiej nie robić tego publicznie, ale gdzieś w swoim zamkniętym ML.

Lajkujcie! :D

Opublikowano

W jakich ilosciach to kupuje piora i fm'y?

Ps: Dasz tez na celle?

 

Po 99.

 

153 bodajże.

 

 

TL;DR: Używanie pakietów.

 

Poradnik słaby.

 

Dlaczego tak sądzisz?

Opublikowano

Każda rozgarnięta osoba to ogarnie sama...

 

Ciekawe, bo większość nie ogarnia tego. :)

Opublikowano

...

Spoko...a gdzie creditsy dla mnie? Sam byś się o tym nie dowiedział...

Poradnik spoko ale mimo wszystko trochę to zerżnięte ode mnie...

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

...

Spoko...a gdzie creditsy dla mnie? Sam byś się o tym nie dowiedział...

Poradnik spoko ale mimo wszystko trochę to zerżnięte ode mnie...

Jeśli twierdzisz, że ktoś od ciebie plagiuje, to wstaw chociaż solidne dowody.

Opublikowano

Jeśli twierdzisz, że ktoś od ciebie plagiuje, to wstaw chociaż solidne dowody.

odezwał się złodziejaszek...

Nie mówię że to plagiat. Mówię po prostu, że to nie fair, że mój sposób którego sam go "nauczyłem" rozdaje na prawo i lewo. Mam z kamyczkiem dobry kontakt, to równy gość. Nie ma dla mnie znaczenia ten poradnik. I tak w tą grę nie gram więc wyje*** ile osób zobaczy ten sposób. Więcej chesterow - więcej beki

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

@KamczyeK. thx za TuT działa bendziesz jakieś nowe pakiety

Priv nie działa a tut działa . Like

 

Imo mów na co chcesz pakiety. Mogę Ci lajtowo wydobyć

 

Wracając do poradnika....dodaj pakiet na hazard przedmiotów :) też przydatny bo po każdym okienko sie zamyka..a jak dasz np hazard na 4 pole w eq to po prostu przenosisz tam broń i klikasz send

r9n9FM7.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ciekawe, bo większość nie ogarnia tego.  :)

Bo nie umie używać packetloggera ewentualnie nie wpadła na ten pomysł

Opublikowano

Przepraszam za brak czasu na ten poradnik. :P

 

@Kyosha - Tak, to Twój pomysł. Przepraszam że nie wpisałem Ciebie w creditsów. :v

 

 

 

 

Bo nie umie używać packetloggera ewentualnie nie wpadła na ten pomysł

 

 

Zależy od osoby, która w tym programie ogarnia. ;)

Opublikowano

:)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zapoda ktoś linka do serwera?

 

Projekt został zamknięty.

  • Biter. zmienił(a) tytuł na [Nostale] Jak szybko kupować/upać SP i EQ na prywatym serwerze NosTayle

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...