Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pyanie] Zmiana hostingu ochorna serwera przed ddos, przekierowanie


Dizar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, chcę przejść z Hosteam do net-speak, chciał bym się dowiedzieć czy jeśli już by do tego doszło to czy kupować voice VPS czy po prostu zwykłe VPS no i podstawa to jakiego, obecnie mam 128 slotów ale w planach jest ich zwiększenie. Pytanie jest również takie czy jest możliwość zrobienia przekierowania z vps hosteam na vps net-speak i na jakiej zasadzie. 

Jak sprawdzają się zabezpieczenia oferowane przez net-speak z tymi które oferuje hosteam?

Opublikowano

Net-Speak ma maszyny od Hosteamu (lokalizacja polska ) i od ovh( lokalizacja francja )

Net-Speak stosuje zabezpieczenia pod serwery głosowe ;)

A co do Net-Speak i OVH się nie wypowiem.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Kupując voice VPS dostajesz prowizoryczny panel (pokebot, afk-move etc.).

Na VPS musisz już sam dogrywać skrypty. Różnica w zabezpieczeniach nie jest duża, gdyż OpenVz jest dodatkowo blokowany przez hosteam.

Minusem jest za to pełno blokad na tych VPS. Nie postawisz bota muzycznego, nie wejdą Ci boty z określonych adresów IP i NS nie odblokuje Ci połączeń wchodzących na serwer (zlewka i odsyłanie do hosteam, gdzie kupujesz na NS).

Opublikowano

Boty itp. to nie problem bo i tak stoją na drugim VPS więc to nie stanowi jakiegoś problemu, jeśli chodzi o sam VPS od net-speak są jakieś ograniczenia dotyczące połączeń zewnętrznych danych firm czy jest to jakoś losowe robione? 
 

Opublikowano

Co robią na tych VPS tego nikt nie wie.

Z blokowaniem zależy jak trafisz. Możliwe, że dobierają randomowo z określonego regionu.

Adresy z Rumuni i niektórych państw Azjatyckich są blokowane w dużej części. Niemieckie po części.

Opublikowano

Skoro masz boty na oddzielnym VPS to bierz Voice.

Dodasz IP VPS do whitelisty i po sprawie, boty wejdą, o ile nie są stawiane na chińskich serwerach :v

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...