Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepsza wersja serwera Minecraft - opis i rozszerzenia.


Pytania  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wersja gry

    • 1.2.5
      0
    • 1.4.2
    • 1.4.4
    • 1.4.5
      0
    • 1.5
      0
    • 1.5.2
      0
    • 1.6.2
      0
    • 1.6.4
      0
    • 1.6.5
      0
    • 1.7.2
    • 1.7.4
      0
    • 1.7.10
      0
    • 1.8
  2. 2. Tryb gry

    • HardCore - 0 dodatkowych opcji
    • Survival - Brak działek, buduj i niszcz wszystko
    • FreeBuild - działki i free mapa
    • SkyBlock - podniebne wyspy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Pytanie jest krótkie i banalnie proste.

Jaka wersja według Ciebie jest najlepsza na serwer?

 

 

Mój opis wersji, rozszerzony

 

Wersja 1.2.5

               Jedna z nielicznych w których gracze byli graczami.

Każdy szanował istnienie innej osoby na serwerze, rzadko zdarzały się zwady (a nawet ich nie było miesiącami) między graczami, nikt nigdy nikogo nie wyzywał a sami gracze byli osobami które kulturę posaidały

 

Oszuści i hakerzy

               Dosłowny brak oszustów, nikt nie używał żadnego ułatwiacza do gry.

 

Wersja 1.4.2 | 1.4.4 | 1.4.5

                              Gracze tutaj jak wyżej, za cel postanowione za cel mieli pokazać że są osobami wychowanymi.

Brak wyzwisk oraz bluzg w kierunku innych graczy, częstsze pojawianie się niszczenia niezabezpieczonych budowli, lecz były to znikome ilości

 

Oszuści i hakerzy

               Tutaj zaczęły pojawiać się pierwsze oznaki zniszczenia, jeden na tysiąc graczy ułatwiał sobie grę modyfikacjami.

Co należy zauważyć, na tą wersję ciężko było cokolwiek wgrać, a gracze sami wyrzucali tego osobnika z serwera, co oznacza że sami pilnowali porządku aby lepiej im się grało.

 

Wersja 1.5 | 1.5.2

             Liczniejsze pojawianie się osób które chciały uprzykrzyć życie innym graczom, liczniejsze wyzwiska, bluzgi i umiarkowano-częste niszczenie własności innych graczy

 

Oszuści i hakerzy

                Liczba drastycznie wzrasta odkąd dostępny został Forge, za jego pomocą gracze dostali łatwy dostęp do ułatwiaczy [hacki].

Gracze wciąż próbują odgonić tą hołotę z serwera.

Jedna na sto osób posiada ułatwiacza.

Wynalezione zostają pomału alternatywne wyjścia aby utrudnić grę hackerom.

Wynalezienie pierwszych zabezpieczeń.

 

Wersja 1.6.1 | 1.6.2 | 1.6.4

                 Oszuści zaczęli przerastać liczbę uczciwych graczy, gracze którzy chcą spokojnie pograć zaczynają tworzyć swoje prywatne jedno osobowe serwery.

Znika liczba graczy z trybu sieciowego.

 

Oszuści i hakerzy

           Tutaj liczba wzrasta ogromnie, już co piąty użytkownik zna i używania hacków.

Ich rozpoznanie jest ciężkie i usuwani zostają tylko nieliczni.

Serwery masowo wprowadzają swoją linię obrony przed nimi.

Co trzeci serwer posiada już zabezpieczenia typu OtherDrops

 

Wersja 1.7 do dziś

           Tutaj sprawa dramatyzuje się astronomicznie, wyzwiska oraz bluzgi w strony graczy stają się codziennością.

Gracze najczęściej przechodzą na tryb jednoosobowy albo na własne serwery dla siebie.

Serwery z 100% zapełnienia na wiele godzin zaczynają świecić pustkami.

Umieranie trybu sieciowego jest ogromne.

 

Oszuści i hakerzy

          Co drugi gracz posiada jakieś ułatwienie, przez dodatek który miał ułatwić życie porządnym graczom [Forge] w celu instalacji dodatkowych map, został wykorzystany przez programistów hacków.

Wynaleziono masę zabezpieczeń lecz 90% z nich nie potrafi wyłapać połowy z dzisiejszych hacków.

Gra na serwer staje się pomału niemożliwa, gracze uciekają na stare wersje bądź zagraniczne

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli ktoś chciał będzie się dowiedzieć o jaki tryb mi chodzi (w jakim rozumowaniu) pisać a udzielę stosownej odpowiedzi.

 

 

Tryby które są w ankiecie , wzorowane są na wersjach od 1.2.5 do 1.5

Późniejsze ich zmiany nie są brane pod uwagę.

 

Czyli tryb hardcore jest trybem Hard bez żadnego ułatwienia poza logowaniem.

Aegris RPG [Mod]


Forum serwera: Aegris.cba.pl/aegrisforum [ Faza tworzenia]


Prezentacja: Link

Opublikowano

1.4.4

Pomału ogarnięcie serwerów, gracze wciąż na poziomie ;) brak oszustów i innych których w tamtych czasach wyśmiewaliśmy.

Gdzie wtedy granie na hacku było najgorszą karą i hańbą

TEMAT


 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...