Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie procesy lub co obciąża mój serwer Minecraft? Lista.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tabie nie mam nic zrobione. Miałem tylko plugin na efekty ale to już usunąłem. Zrestartuje serwer i spróbuję jeszcze raz zrobić.


ScoreboardStats 

Co wyświetla?

 

 

Punkty wyspy (island world)

Kasa

Ping

Online

Opublikowano

Pingu przypadkiem co sekundę nie odświeża :X?

 

Jak to sprawdzić ? Spróbuję to usunąć.

 

@Edit

 

  # For instant updates you can or 1 and it will update every second
  Update-delay: 2 
 
Przez to może lagować nie? Na jaką wartość zmienić ?
Opublikowano

Pingu przypadkiem co sekundę nie odświeża :X?

Odświeża chyba co 2sek domyślnie.

 

Ale to nie SBS. miałem go u siebie i działął mi serwer jak żyleta, 20TPS dobre PINGi i nic nie obciążało go za bardzo.

Musi mieć śmieci na mapach, sporo mobów, redstone, spadającej wody [spływającej] albo lawy, za dużo proszku redstone na mapie, jakieś mechanizmy

TEMAT


 


Opublikowano

 

Jak to sprawdzić ? Spróbuję to usunąć.

 

@Edit

 

  # For instant updates you can or 1 and it will update every second
  Update-delay: 2 
 
Przez to może lagować nie? Na jaką wartość zmienić ?

 

 

Odświeża Ci scoreboard'a co 2 sekundy.

Wywal ping jak na razie z tego i sprawdź wyniki.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

ja bym wywalił, na tabie masz kreseczki zielone.

mało kresek = duży ping

dużo kresek = mały ping

Opublikowano

ja bym wywalił, na tabie masz kreseczki zielone.

mało kresek = duży ping

dużo kresek = mały ping

 

Jakie kreseczki na tabie? Na tabie nic nie mam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...