Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka Dowcipów Od Dralusa -Part10-


Dralus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ominę wstęp i od razu przejdę do dowcipów.

 

 

 

1-Jedzie wypasiony Mercedes na pruszkowskich numerach. W

środku czterech łysych, w bagażniku biznesmen. Gość w bagażniku trzęsie się ze strachu, aż popuścił trochę w spodnie. Nagle samochód zatrzymuje się, otwiera się klapa bagażnika i facetowi ukazuje się policjant. Biznesmen zbolałym głosem:

- O Boże! Jak się cieszę, że pana widzę!

- Z czego się, kur*a, cieszysz?! Posuń się!

 

 

 

2-Student pyta kumpla:

- Co jesteś taki smutny?

- Wywalili mnie z uczelni...

- A za co?!

- A skąd mam wiedzieć? Pół roku mnie tam nie było!

 

 

 

3-Mama bardzo była ciekawa, co jej córka robi z chłopakiem, gdy zamykają się w pokoju. Pewnego razu ciekawość zwyciężyła i mama spróbowała podejrzeć przez dziurkę od klucza. Patrzy, a tam dzieci na środku pokoju klęczą i żarliwie się modlą. Wzruszona mamusia otwiera pokój i złamanym ze wzruszenia głosem:

- Ale z was porządne dzieci. A powiedz mi córeczko, o co się tak pięknie modlicie?

- O miesiączkę mamusiu...

 

 

 

4-Przebudzenia po upojeniu alkoholowym:

 

- na Kopciuszka - budzisz się w jednym bucie;

- na Rejtana - budzisz się pod drzwiami z rozdartą koszulą;

- na Królewnę Śnieżkę - budzisz się i dostrzegasz jeszcze siedmiu nieprzytomnych facetów;

- na Czerwonego Kapturka - budzisz się w łóżku babci;

- na Krzysztofa Kolumba - budzisz się i nie wiesz, gdzie jesteś;

- na Śpiącą Królewnę - budzisz się i czujesz, że ktoś cię całuje, otwierasz oczy i widzisz, że pies ci mordę liże.

 

 

 

5-Pani pyta w klasie dzieci:

-Gdzie kto śpi.-Dzieci odpowiadają:-na wersalce ,na tapczanie, w łóżku, a Jasiu mówi;

-Mój ojciec to śpi na linie.

Pani zdziwiona mówi do Jasia, dlaczego tak sądzisz,a Jasiu:

-Bo mama zawsze z rana mówi do ojca:

-Spuszczaj się prędzej bo do roboty nie zdążysz.

 

 

 

6-Spotyka się dwóch kombatantów i jeden do drugiego mówi:

-Nie pamiętam dokładnie czy byłem ranny raz podczas drugiej wojny,czy dwa razy podczas pierwszej.

A drugi na to:

-Też nie pamiętam dokładnie ,czy dostałem kulką między łopatki,czy łopatką między kulki.

 

 

 

7-Był sobie facet, który właśnie przeszedł ciężki rozwód z żoną. Pewnego dnia znalazł lampę z dżinem. Dżin wyszedł i powiedział:

- Witaj, panie. Spełnię twoje trzy życzenia, ale czegokolwiek sobie zażyczysz, twoja żona dostanie podwójnie.

Nie bardzo się to mu spodobało, ale skorzystał z okazji. Podał pierwsze życzenie:

- Dżinie, chcę mieć dom na Hawajach.

Fruu. Dostał dom, a jego żona dwa. Nie uszczęśliwiło go to, ale podał drugie życzenie:

- Dżinie, chcę dwa biliony dolarów.

Fruu. Dostał 2 biliony, a jego żona 4. Jak dotąd facet nie był zbyt szczęśliwy. Dżin mówi:

- Zostało ci jeszcze jedno życzenie. I przypominam ci, cokolwiek sobie zażyczysz, twoja żona dostanie podwójnie.

- Taa, wiem, wiem.

Facet myśli naprawdę mocno i wreszcie wykrzykuje:

- Mam! Dżinie, pobij mnie i zostaw w pół żywego!

 

 

 

8-Blondynka zatrzasnęła samochód a kluczyki zostawiła w środku. Podchodzi do niej policjant i mówi:

-Niech pani otworzy tym drucikiem

Blondynka bierze drucik a policjant wraca na komisariat. Po chwili do tego policjanta przychodzi drugi glina i się śmieje. Ten pierwszy pyta się go:

-Dlaczego się śmiejesz ? On na to:

-Bo przed komisariatem blondynka otwiera samochód drucikiem.

-No i co cię w tym tak śmieszy? Sam jej to poleciłem.

-A to że w środku siedzi druga i woła:

-Bardziej w lewo! ..nie bardziej w prawo...!!

 

 

 

9-Damulka pracuje w biurze, kiedy jej współpracownik mówi, że jej włosy ładnie pachną.

Natychmiast idzie na skargę do szefa, że jest molestowana seksualnie.

- Dlaczego?! pyta szef.

- On powiedział, że moje włosy ładnie pachną.

- Nie pomyślała pani, że to komplement?

- Normalnie bym tak pomyślała, ale on jest karłem.(to trzeba powtarzać xD)

 

 

 

 

Tak mało bo nie znalazłem więcej, ale kto mówi, że za każdym razem ma być po 20 dowcipów;p

Opublikowano

no no niezłe ^ ^

nic?daj -

 

daj - - - - - - - ile wlezie

 

nie rozumiesz daj -

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...