Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Drużyna 4$killsPlays szuka przeciwników!


MinZM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich czytających ten temat!

Nasza drużyna 4$killsPlays szuka przeciwników.
 
     Mianowicie nasza drużyna szuka przeciwników w grze Counter-Stirke: Global Offensive. Chcielibyśmy zagrać mecz 5vs5 w systemie BO3 bez żadnych zakładów czy coś w tym stylu  ^^.

Tak więc poszukujemy drużyn, które spełniają takie warunki:

  • Rangi od Gold Nova 1 do Master Guardian Elite.(Ale dla zdeterminowanych można coś ukręcić).
  • Mecze zazwyczaj rozgrywane będą w godzinach 18:30 do 21:00 (ale zawsze można ustalić własne godziny B)),
  • Musi to być drużyna Pięcioosobowa najlepiej z rezerwowym(nie jest on konieczny).

Nasze rangi balansują w pobliżu Master Guardian. (Gold Nova 4 - Master Guardian Elite). Posiadamy także własny serwer więc z tym nie będzie problemu.

Każda drużyna, która będzie chciała z nami zagrać powinna posiadać przedstawiciela, który wysłałby do mnie zaproszenie (https://steamcommunity.com/id/Mixss/), oraz ustaliłby termin w jakim rozgrywały by się te mecze. 

Życzę powodzenia wszytskim drużynom, które się z nami zmierzą i serdecznie zapraszam do grania!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...