Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o modzie za 100zl


TigerXMetin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Doskonały dla nieudaczników bez ambicji (doskonałe połączenie <3) i pizdusiów, którzy zamiast jak facet zapalić prawdziwego fajka lansują się (albo boją się rodziców) na amelinowe gówno dymiące na pierdyliard kilometrów. Polecam!

Qui est le prochain?

Opublikowano

Doskonały dla nieudaczników bez ambicji (doskonałe połączenie <3) i pizdusiów, którzy zamiast jak facet zapalić prawdziwego fajka lansują się (albo boją się rodziców) na amelinowe gówno dymiące na pierdyliard kilometrów. Polecam!

o typie ale rozjebałeś xDDDDDD 

 

 

fajny jest tylko grzałe 0,5 wpierdol bo dym jest tak kurewsko ciepły że się palić nie da na tej oryginalnej 

23d5997a573e9.jpg

Opublikowano

Doskonały dla nieudaczników bez ambicji (doskonałe połączenie <3) i pizdusiów, którzy zamiast jak facet zapalić prawdziwego fajka lansują się (albo boją się rodziców) na amelinowe gówno dymiące na pierdyliard kilometrów. Polecam!

Przecież lepiej ładować się smołą. 

Deus vult

Opublikowano

Doskonały dla nieudaczników bez ambicji (doskonałe połączenie <3) i pizdusiów, którzy zamiast jak facet zapalić prawdziwego fajka lansują się (albo boją się rodziców) na amelinowe gówno dymiące na pierdyliard kilometrów. Polecam!

Ból dupy jak o Xboxa i PlayStation xD

Sam nie pale ani fajek ani elektryków.

Choć jeśli bym miał wybrać to efajke.

Dymem można się "bawić" oraz prawie wszędzie możesz go używać.

Cześć! Życzę Ci dobrego dnia! Uśmiechaj się!

Opublikowano

iJust2 nie polecam.

Ciepły dymek na dedykowanej grzałce + te śmieszne gumki nie zmieniają przepływu powierza.

 

Osobiście posiadam ego one mega którego mogę Ci z czystym sumieniem polecić.

Problem może być z ceną bo to lekko ponad 300 zł ale warto.

 

Jeśli chodzi o same efajki to mega dobra alternatywa za zwykle szlugi.

Brak substancji smolących, ładny zapach, wszędzie praktycznie go możesz palić.

Opublikowano

Za 80 juz możesz dorwać używany tydzień ;)

 

 

 

U mnie po półtora miesiąca przycisk padł i gwint w baterii się starł, ale czego chcieć za taką cenę :)

Opublikowano

Doskonały dla nieudaczników bez ambicji (doskonałe połączenie <3) i pizdusiów, którzy zamiast jak facet zapalić prawdziwego fajka lansują się (albo boją się rodziców) na amelinowe gówno dymiące na pierdyliard kilometrów. Polecam!

No z twarzy to 100% samiec jesteś XDD

Lepiej się faszerować syfem, fakt :)

 

@Atherios

Nie pytam co z nim robiłeś jak tak szybko ci padł :D

 

 

@top

iJust2 jest opłacalny, mam i polecam.

Za 80 jest nowy na promocjach które są cały czas właśnie na tego Eleafa.

Dokup jedną grzałke dodatkową bo z czasem ta zacznie śmierdzieć i lataj zadowolony.

 

Ps. Siorbie duuuużo liquidu więc radzę domówić bazy :D

banner.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...