Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zbiór Poradników


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Jest to zbiór poradników napisanych przez userów forum

 

 

Spis treści:

 

1. Mała pomoc dla tych co dopiero zaczynają by Omg_2

2. Poradnik dla lotnika

3. Poradnik dla medyka

4. Poradnik HWU

5. Poradnik assaulta

6. Poradnik sniperski

7. Jak strzelac do latających

8. Skróty & słowniczek

 

Mała pomoc dla tych co dopiero zaczynaja by Omg_2

 

Link: http://www.mpcforum.pl/topic/135817-mala-pomoc-dla-tych-co-dopiero-zaczynaja/

 

Bawiłem się troche na necie i powklejałem takie najważniejsze rzeczy o Warrock'u. To oczywiście dla tych co dopiero zaczynają przygode z Warrockiem

 

 

Rodzaje Walk

rodzaje_cqc.jpg

 

 

rodzaje_uo.jpg

 

 

rodzaje_bg.jpg

 

 

 

 

 

Tryby Rozgrywki

 

 

 

Explosive

W trybie Explosive drużyna Derbaran musi w odpowiednim miejscu podłożyć bombę. Zadaniem zespołu N.I.U jest wyeliminowanie drużyny przeciwnika i rozbrojenie bomby, jeśli przeciwnik już takową podłożył. W tym trybie nie ma możliwości uzupełnienia amunicji czy zdrowia (wyjątkiem może być medyk ze zdolnością leczenia kompanów). Jeden z zespołów musi wygrać 1, 3, 7 lub 9 rund by zwyciężyć. Gracz w jednej rundzie dysponuje jednym życiem.

 

Free For All

W trybie Free For All, każdy gracz gra osobno. Tutaj najważniejszym celem jest wyeliminowanie jak największej ilości przeciwników. Mapy dostępne w trybie FFA to Ravello, Ravello 2nd Street, Harbor Ida, Harbor Elia, Montana oraz wszystkie normalne mapy CQC (Marien, Velruf, Karaqum, Khyber, Xauen, Cadoro, Block, Khali). By wygrać, gracz musi zdobyć 10, 15, 20, 25 lub 30 punktów.

 

Deathmatch

Tryb Deathmatch jest wspólnym trybem dla Urban ops oraz dla Battle Group. W tym trybie gracze są rozdzielani pomiędzy dwie drużyny. Każda z drużyn ma za zadanie zabicie jak największej ilości graczy z drużyny przeciwnej.

 

Conquest

Gra polega na zajmowaniu flag, jeżeli team posiada większą ilość flag tickety spadają prazeciwnikowi, gra się az wszsytkie tickety zejdą do zera albo przejmie się wszystkie flagi na mapie.

 

4v4 Deathmatch

Z niezwykle szybkim tempem, tryb 4v4 Deathmatch bierze najlepsze aspekty z trybów Close Quarters Combat oraz Ops Urban i dostarcza naprawdę wyjątkowe doświadczenia z War Rock'iem. Dwa zespoły składającie się z czterech graczy walczą o dominację na mniejszych mapach z częstszym respawn'em. Tryb idealny dla meczy klanowych, zespół z najszybszymi reakcjami i najlepszą komunikacją będzie zawsze wygrywał!

 

 

 

 

 

System Rang i spis Exp by kamezoswp

 

 

 

RanghiITA%20by%20Dj%20Elettrika.jpg

 

 

 

Poziom 1 Exp: 0 / 0

Poziom 2 Exp: 2254

Poziom 3 Exp: 6977

Poziom 4 Exp: 11.255

Poziom 5 Exp: 16.730

Poziom 6 Exp: 24.755

Poziom 7 Exp: 32.937

Poziom 8 Exp: 41.635

Poziom 9 Exp: 50.418

Poziom 10 Exp: 59206

Poziom 11 Exp: 67964

Poziom 12 Exp: 76778

Poziom 13 Exp: 94731

Poziom 14 Exp: 112816

Poziomu 15 Exp: 130751

Pozioml 16 Exp: 148746

Poziomie 17 Exp: 166755

Poziomie 18 Exp: 189262

Poziomie 19 Exp: 211763

Poziomie 20 Exp: 234337

Poziom 21 Exp: 256763

Poziom 22 Exp: 279234

Poziomie 23 Exp: 306246

Poziomie 24 Exp: 333227

Poziomie 25 Exp: 360227

Poziomie 26 Exp: 387233

Poziomie 27 Exp: 414231

Poziomu 28 Exp: 441225

Poziomie 29 Exp: 497477

Poziomu 30 Exp: 553727

Poziomie 31 Exp: 609977

Poziomie 32 Exp: 666227

Poziomie 33 Exp: 722476

Poziomie 34 Exp: 778726

Poziom 35 Exp: 857694

Poziomie 36 Exp: 936233

Na 37. Exp: 1014989

Poziomie 38 Exp: 1093731

Poziomie o 39 Exp: 1172482

Poziomie 40 Exp: 1251508

Poziom 41 Exp: 1363727

Level 42 Exp: 1476235

Poziomie 43 Exp: 1588731

Level 44 Exp: 1701237

Level 45 Exp: 1813735

Poziomie 46 Exp: 1926244

Poziomie 47 Exp: 2038725

Poziomie 48 Exp: 2207477

Poziomie 49 Exp: 2376301

Poziom 50 Exp: 2544975

Poziomie 51 Exp: 2713771

Poziomie 52 Exp: 2882490

Poziomie 53 Exp: 3051295

Level 54 Exp: 3220015

Poziomie 55 Exp: 3445006

Poziomie 56 Exp: 3670003

Poziomie 57 Exp: 3894976

Poziomie 58 Exp: 4119976

Poziomie 59 Exp: 4344979

Poziom 60 doświadczenia: 4569979

Poziomie 61 Exp: 4794976

Poziomie 62 Exp: 5132477

Poziomie 63 Exp: 5470259

Poziomie 64 Exp: 5808086

Poziomie 65 Exp: 6145069

Poziomie 66 Exp: 6482475

Poziomie 67 Exp: 6819975

Poziomie 68 Exp: 7,157486

Poziomie 69 Exp: 7,7495849

Level 70 Exp: 7944975

Poziomie 71 Exp: 8395250

Poziomie 72 Exp: 8845049

Poziomie 73 Exp: 9294975

Poziomie 74 Exp: 9748415

Exp 75 poziomu: 10.194.975

Poziomie 76 Exp: 10644975

Poziomie 77 Exp: 11095014

Poziomie 78 Exp: 11657475

Poziomie 79 Exp: 12219984

Poziomie 80 Exp: 12782611

Poziomie 81 Exp: 13344975

Poziomie 82 Exp: 13907475

Poziomie 83 Exp: 14469975

Poziomie 84 Exp: 15032475

Poziomie 85 Exp: 15932475

Poziomie 86 Exp: 17282475

Poziomie 87 Exp: 18632475

Poziomie 88 Exp: 19982475

Poziomie 89 Exp: 21332475

Poziomie 90 Exp: 22682475

Poziomie 91 Exp: 24032475

Poziomie 92 Exp: 25382475

Poziomie 93 Exp: 26732475

Poziomie 94 Exp: 28307475

Poziomie 95 Exp: 29882475

Poziomie 96 Exp: 31457475

Poziomie 97 Exp: 33032475

Poziomie 98 Exp: 34607475

Poziomie 99 Exp: 36182475

Poziomie 100 Exp: 37757475

 

 

Klasy Postaci

 

 

Inżynier

 

postac-inz.png Inżynier jest mistrzem technologii i towarzyszy załodze pojazdu zapewniając naprawy w podróży. Oni zazwyczaj liczyą na własne pojazdy w zakresie ochrony i przezowu broni jak P90 czy G36C. Ich sprzęt naprawczy obejmuje klucz, klucz francuski i gaśnice.

 

 

Standardowe wyposażenie:

Colt .45, MP5, Klucz

 

Medyk

 

postac-med.png Medycy na polu bitwy zapewniają pomoc medyczną rannym. Ponieważ muszą mieć lekki ekwipunek w trakcie podróży, są wyposarzeni w lekkie karabinki i pistolety jak Uzi czy MP5. Ich Zestaw Medyczny może zostać ulepszony dla efektywniejszego leczenia.

 

 

Standardowe wyposażenie:

Colt .45, MP5, Zestaw Medyczny

 

Snajper

 

postac-snj.png Snajperzy prowadzą rekonesanas, daleko dystansowe krycie ogniowe dla swoich towarzyszy oraz eliminacje specyficznych celów. Snajperzy mają skłonność działania samodzielnie i prowadzenia ostrzału z dalekich, ukrytych miejsc. Do i arsenału zalicza się między innymi karabiny PSG-1 czy Arctic Warfare Magnum (AWM).

 

 

Standardowe wyposażenie:

Colt .45, M24, granat odłamkowy K400

 

Szturmowiec

 

postac-com.png Szturmowiec należy do jednostki szturmowwej, z której składa się większość piechoty w wojsku. Agresywni i morderczy, Szturmowcy zazwyczaj są uzbrojeni w AK-47, śrutówkę czy podobną broń palną.

 

 

Standardowe wyposażenie:

Colt .45, K2, granat odłamkowy K400

 

Jednostka Wsparcia

 

postac-hw.png Chociaż Jednostka Wsparcia istnieje głównie po to, aby niszczyć pojazdy opancerzone wroga, mają także dostęp do kilku niezwykle niszczycielskich broni przeciw piechocie. Ich uzbrojenie mieści się w skali min przeciwczołgowych do naprowadzanych rakiet i minigunów.

 

 

Standardowe wyposażenie:

Colt .45, Panzerfaust, mina TMA-1A

 

Spis broni

 

 

 

Link do tematu http://www.mpcforum.pl/topic/134994-spis-broni-w-warrocku-by-0mg-2/

 

 

Interfejs Gracza

 

 

 

 

 

1. Celownik

To jest miejsce gdzie obecnie celujesz. W zależności od broni i szybkości ruchu, może ono się zmieniać w wielkości i kształcie; im bardziej celownik jest mniejszy tym bardziej dokładne oddajesz strzały. Jeśli używasz karabinu snajperskiego celownik nie jest wyświetlany, do celowania służy luneta.

 

2. Osobisty HUD

HUD pokazuje informacje o twojej postaci. Obrazek po lewej stronie wyświetla aktualną pozycję (stojąca, kucająca lub leżąca). Informacje patrząc od góry to:

 

* 1. Klasa Postaci

* 2. Broń

* 3. Amunicja (pozostałe naboje / pozostałe magazynki)

* 4. HP: Punkty Życia. Ten pasek reprezentuje zdrowie twojego żołnierza, i będzie spadać jak on czy ona będą odnosić obrażenia. Kiedy pasek się wyczerpie, twoja postać umiera i musisz czekać do następnego respawnu.

* Wykrwawianie się: Kiedy jesteś ranny i słyszysz bicie serca, twój żołnierz wykrwawia się! Twoje HP (Punkty Życia) będzie stopniowo spadać dopóki zginiesz bądź zostaniesz wyleczony przez medyka.

* 5. SP: Punkty Wytrzymałości. Wytrzymałość reprezentuje energie żołnierza i jest ona wykorzystywana do niektórych działań (takich jak sprint czy skakanie), która sama się odnawia z czasem.

 

 

 

3. Radar

Radar pokazuję twoją obecną pozycję na mapie. Wystrzały przeciwników pojawią się jako czerwone koła dzięki którym będziesz mógł się dostać na pole bitwy.

 

4. Wyniki drużyny

To okienko jest różne w zależności od trybu gry.

 

* Explosive: Kropki reprezentują ile rund dana drużyna wygrała (białe) i ile jeszcze pozostało (szare) do zakończenia gry.

* FFA: "1st" jest to wynik gracza, który aktualnie jest na prowadzeniu; "You" to twój wynik. "Mission" jest to liczba fragów jaką gracz musi zdobyć, aby wygrać grę.

* Deathmatch & Conquest: Wyniki reprezentują ile punktów pozostało dla danej drużyny, aby wygrać grę.

 

 

 

 

 

 

 

To chyba wszystko najważniejsze. Nam jest to nie potrzebne ale tym co dopiero zaczynają przygode z warrockiem moze się przydać. Zresztą każdy z nas kiedyś zaczynał i był w tym zielony więc to moze komuś pomóc

 

 

 

Poradnik dla lotnika (z innego forum):

 

 

Każdy pojazd latający ma swoje uroki... Chociaż nie jestem mistrzem z helikopterem (wolę F15), to chciałbym Ci (bądź w przyszłości Wam) trochę w tym pomóc. Na początku wchodzisz do helikoptera, w sposób następujący:

Dla super początkujących, wręcz noobów

 

 

 

spoglądasz na niego wciskasz klawisz akcji (domyślnie "F")

 

 

Następnie dla lepszych lotów polecam (nakazuję) zmienić kamerę na widok z kokpitu (domyślnie V), gdyż na kamerze ogólnej (z zewnątrz) bardzo trudno jest utrzymać pojazd. W środku widać HUD-y, pokazujące m. in. pion, poziom, wysokość (wszystko z tego pomaga w locie - pion i poziom, a przy pomocy wysokości (z ang. "alt", co widać na tym zielonym HUDzie), nie zahaczymy o ziemię, czy zdążymy przeciwstawić się w odpowiednim momencie sile grawitacji, by spokojnie wylądować.

 

Sterowanie

Sterowanie dość proste, odbywa się przy pomocy myszy i klawiatury

 

Sterowanie klawiaturą:

 

W - zwiększenie mocy obrotowej śmigła (za czym idzie wzrost wysokości)

S - zmniejszenie mocy obrotowej śmigła (za czym idzie spadek wysokości)

A - obrót wokół osi helikoptera w lewo (dawno latałem w WR, nie pamiętam dokładnie)

D - obrót wokół osi helikoptera w prawo (dawno latałem w WR, nie pamiętam dokładnie)

Spacja – wyrównanie poziomu – można robić to ręcznie myszką – prościej – nie rzuca nas na lewo i prawo, helikopter wisi stabilnie

 

Mysz:

 

MyszWGórę - zmiana kąta nachylenia śmigła (za czym idzie pochylenie korpusu helikoptera do przodu)

MyszWDół - zmiana kąta nachylenia śmigła (za czym idzie pochylenie korpusu helikoptera do tyłu)

MyszWLewo - zmiana kąta nachylenia śmigła (za czym idzie przechylenie korpusu helikoptera w lewą stronę)

MyszWPrawo - zmiana kąta nachylenia śmigła (za czym idzie przechylenie korpusu helikoptera w prawą stronę)

 

 

 

Przejdźmy do prostszych rzeczy Musimy poradzić sobie bez screenów – powód leży w moim komputerze.

Gdybyśmy byli w próżni, siła grawitacji wynosiłaby 0, to na nic nam helikoptery... Jednak, przyciąganie ziemskie, które (o dziwo) działa w WarRocku może nam nieraz przysporzyć wiele kłopotów .

 

Start

 

Po wejściu do helikoptera (jeśli nie wiecie jak, odsyłam na początek) i zmienieniu kamery na widok z kokpitu, czas wystartować! Dla pewności, że nie zboczysz z kursu puść myszkę i jej nie dotykaj . Przytrzymaj klawisz W i poczekaj aż się uniesiesz. Teraz lepiej chwyć myszkę, bo czas na lot przed siebie. Pochyl lekko myszkę do przodu i uważaj, bo dopiero po chwili zaczniesz lecieć. Pomijając konstrukcję maszyny i tłumaczenie praw fizyki (tylko, żeby później nie było pytań "Dlaczego to lata"!) przejdźmy dalej.

 

I co teraz?

Jesteśmy w powietrzu. Ujmij swoją mysz w dłonie. Jak już zauważyłeś rzuca Tobą na lewo i prawo . Postaraj się myszą wyrównać kurs. Jednak pamiętaj - bez gwałtownych ruchów, bo to przysporzy Cię jeszcze o RollerCoaster'a. Lecimy do przodu... I... Chcesz czekać aż napotkasz przeszkodę i się rozbijesz? Wyskoczysz z wysokości 150 metrów? A po co niszczyć pojazd... Po co niszczyć zdrowie... Pociągnij mysz w swoim kierunku, w dół, by zmienić kąt nachylenia śmigła i tym samym odchylić helikopter do tyłu tak, by siła bezwładności (opisana w II Zasadzie Dynamiki Newtona) równoważona była przez siłę, jaką otrzymasz dzięki odchyleniu pojazdu do tyłu (wiadomo o co chodzi "Jeśli na ciało nie działa żadna siła, albo te siły równoważą się, to ciało pozostaje w bezruchu, bądź porusza się ruchem jednostajnie przyspieszonym"). To najprostszy sposób na zatrzymanie helikoptera. Jeśli opanujesz również to, to latanie stoi przed Tobą otworem. Jeśli Nawet to, po miesiącach treningów Ci nie wyszło, to gdy wchodzisz do helikoptera naciskaj 2, by nie niszczyć bezsensownie dobrych pojazdów.

 

Następny kroczek

Teraz skręty. Dla mało zaawansowanych, wręcz początkujących polecam używać myszki tylko do pochylania się i odchylania. Skręty lepiej wykonujcie używając "A" i "S". Wisicie w powietrzu lekko korygując swoją pozycję (równa wysokość, poziom i pion ). Przytrzymaj "A" (by skręcić w lewo), bądź "S" (by skręcić w prawo) i obracaj się, aż nie osiągniesz celu. Wtedy popraw pion, poziom i możesz lecieć dalej :)

 

I ostatni (przynajmniej jeden z ostatnich )

Jesteśmy w powietrzu. I teraz największy dylemat każdego nowego pilota, który pierwszy raz używa tego typu pojazdu. Może przytoczę małą anegdotę: Raz na Pargonie Polak pytał się mnie o sterowanie. Pokazałem, pomogłem. Po kilkudziesięciu punktach, które ubyły z kont obu rywalizujących drużyn, na ekranie pojawia się informacja, od rzeczonego gracza: "Jak się tym ląduje?!?!?". A więc najprostszy sposób celujecie na oko miejsce, w którym chcecie lądować (note: musicie wyczuć prędkość lotu i spadania) i zmieniacie miejsce (klawisz 2), by nikt nie pilotował sprzętu, w którym aktualnie się znajdujecie. Wóz powoli będzie opadał, dopóki nie napotka oporu (w naszym wypadku powinien to być ląd). Innym sposobem jest zatrzymanie maszyny (za pomocą opisanych wcześniej sposobów), postawienie jej w miejscu i nie korygowanie pionu (utrata wysokości). Do tego przytrzymujemy klawisz „spacja”, by nie rzucało nas na boki. Dla szybszego lądowania przytrzymajmy „S”

 

 

by ciastek, edited by pikola7

 

 

Poradnik dla medyka (z innego forum):

 

Medyk to mało wszechstronna postać,która ma za zadanie leczyć rannych członków(bez skojarzeń . Podstawowe wyposażenie medyka to:

1.Knuklles

2.Colt

3.MP5

4.Medik-Kit

 

Gdy mamy 5slot wzwyż,medyka można wyposażyć również w granaty.Wtedy postać ta,może być zabójcą

Gdy mamy wyższe levele, medyka warto by wyposażyć w mocniejszą broń.Przedstawię wady(-) i zalety(+) następujących broni:

 

 

mp5_img_aj.jpg

 

Broń podstawowa,magazynki 30/5

+Podstawowa broń, dosyć szybkostrzelne, średnia celność, mały odrzut

-Niezbyt duże obrażenia, mało pojemny magazynek

 

uzi_img_aj.jpg

 

Broń ze sklepu, magazynki 32/5, cena:7dni 3500,30dni 11000, wymagany poziom:1

+Dobra celność, mało kosztuje, mały odrzut

-Małe obrażenia, mała szybkostrzelność

 

g36c_img_aj.jpg

 

Broń ze sklepu, magazynki 30/5, cena: 7dni 4000,30dni 13000, wymagany poziom:1

+Ĺšrednie obrażenia, średni odrzut, dobra celność

-Mała szybkostrzelność, mała pojemność magazynków

 

k1_img_aj.jpg

 

Broń ze sklepu,magazynki 30/5,cena: 7dni 3500, 30dni 11000, wymagany poziom:6

+Ĺšrednie obrażenia, mały odrzut, dobra celność (łatwo trafia się w głowę nawet z około 15m ), szybkostrzelna

-Mała pojemność magazynków, szybko "wypluwa"amunicje

 

p90_img_aj.jpg

 

Broń ze sklepu,magazynki 50/3,cena: 30dni 16000, wymagany poziom:11

+Szybkostrzelna broń, pojemny magazynek, duże obrażenia, średnia celność

-Według mnie nie ma (jedynie zastrzeżenia mam do odrzutu, ale da się to przeżyć)

 

g36cd_img_aj.jpg

 

Broń ze sklepu,magazynki 100/1,cena: 30dni 22000, wymagany poziom:11

+Pojemny magazynek, średnie obrażenia, średni odrzut

-Słaba celność, mało magazynków (tylko 1 do zmiany)

 

Lecz gdy skończy się amunicja w naszej ukochanej broni,a daleko mamy do miejsca, gdzie otrzymujemy amunicję, a jesteśmy w samym środku bitwy,co mamy robić?Uciekać jak tchórz? Lecz dobrze,że autorzy(lub gracze) gry pomyśleli o broni pomocniczej. Oto one:

 

colt_img_aj.jpg

 

 

Broń podstawowa,magazynki 12/5(nie jestem pewien)

+Według mnie brak

-Najgorsza broń w grze (po długich męczarniach można wroga zabić, lecz prędzej my będziemy zabici ), kompletny niewypał

 

glock_img_aj.jpg

 

Broń ze sklepu,magazynki 17/5,cena: 7dni 3500,30dni 11000,wymagany poziom:1

+Szybkostrzelność, duże obrażenia

-Ogromy odrzut w trybie automatycznym, mała celność, szybko "wypluwa"amunicje

 

desert_eagle_img_aj.jpg

 

Broń ze sklepu,magazynki 7/5, cena: 7dni 2000,30dni 6000, wymagany poziom:1

+Duże obrażenia, duża celność, średni odrzut

-Mało amunicji, która się szybko kończy, mała szybkostrzelność

 

357_magnum_img_aj.jpg

 

Broń ze sklepu,magazynki 6/5, cena: 7dni 1600,30dni 4500, wymagany poziom:1

+Duże obrażenia (2,3 strzały i po natręcie), nawet celna

-Duży odrzut, bardzo mała szybkostrzelność

 

mp5k_img_aj.jpg

 

Broń ze sklepu, magazynki 20/5, cena: 7dni 3500,30dni 11000, wymagany poziom:1

+Duża szybkostrzelność, duże obrażenia, dosyć celna, mały odrzut

-Według mnie brak

 

Jeszcze raz przypominam jak grać medykiem:

1.Dużo się kryć.

2.Gdy widzimy przeciwnika przyczaj się i zabij go z zaskoczenia.

3.Gdy widzisz dużo wrogów uciekaj

4.Lecz swoich kolegów z drużyny jak często możesz.

5.Nie wchodź w wir walki.

6.Nasłuchuj

 

 

Poradnik HWU (z innego forum):

 

Witam! dziś postaram opisać wam jak najlepiej walczyć HWU czyli tzn ( pancerniakniem,metalowcem).No to jedziemy!

Po pierwsze nie jest to jednostka idąca na pierwszy ogień ani taka która campuje chociaż daje rade.... najlepiej iść w miejsce w którym mamy 'czysty strzał' nie będę opisywał map sami potrenujcie.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Charakterystyka: Dobra jednostka na średnich dystansach.Daje sobie rade w starciach 1 vs 1 , celny strzał załatwia sprawę!Skuteczna w tzn przyczajkach... to znaczy ze chowamy sie za rogiem bo wiemy ze wróg nadciąga i strzelamy mu raz celnie z zaskoczenia

Bronie:Najlepsza moim zdaniem do CQC bronią moim zdaniem jest RPG-7.Jest ona dobra do innych trybów lecz tam lepszy jest stinger.

 

 

rpg7_img_aj.jpg

 

 

 

RPG-7

+STRASZNIE SKUTECZNE -Jest głośne i wolno się przeładowuje

 

 

 

stinger_img_aj.jpg

 

 

 

 

Stinger

+STRASZNIE SKUTECZNE,namierzanie samolotów -Jest głośne i wolno się przeładowuje

 

 

panzerfaust_img_aj.jpg

 

 

Panzerfaust

+Oryginalność -moim zdaniem porażka

 

 

 

m134_img_aj.jpg

 

 

 

 

M134

+Stylowy Machine Gun, Jest szybkie, Ma olbrzymie obrażenia, pojemny magazynek

-Tylko dla graczy premium z 5th slotem -Duży rozrzut

 

 

tma1a_img_aj.jpg

 

 

 

Miny TMA1A

+Olbrzymie obrażenia -Znikają razem z nasza śmiercią ,nie działają na ludzi :/

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Taktyki

PRZECIW CZOĹ�GOM- najlepsza strategia jest podbiec jak najbliżej i rzucić wszystkie 3 miny pod gąsienice efekt murowany

 

PRZECIW LOTNICZYM- najlepszy do tego jest stinger.

PRZECIW LUDZIOM- dobrze jest opanować to samemu.

##### Pikola said :

Według mnie najskuteczniejsze rpg-7 na pieszych i sprzęt ciężki naziemny 2-3 strzały i po zawodach (przed patchem zniszczenie czołgu było prostsze niż zabicie piechura strzał turlanka i tak 3 razy i nie było czołgu).Aktualnie trudniejsze zadanie bo jak dostaną uciekają.Miny super sprawa jak się dobrze opanuje miejsca gdzie podkładać zabawa pierwsza klasa na raz można mieć położonych 5 jeżeli pamięć mnie nie myli,tylko wtedy trzeba kampić bo jak zginiemy to miny znikają z nami.

Stringer według mnie tylko na sprzęt latający ale i tak jest trudno zestrzelić bo potrzebne 2 trafienia a heli zaraz ucieknie albo nas zabije ,a samolot odleci,na pieszych jak dla mnie praktycznie 0 skuteczności żeby kogoś zabić trzeba trafić z bardzo bliska i centralnie w klatę.

Panzerfaust na sprzęt ciężki skuteczny praktycznie tak samo jak rpg-7, na pieszych skuteczność jak stringer czyli praktycznie zero.

PS. Minami fakt najskuteczniej pod koła albo gąsienice rzucać wszystkie i nie ma mocnych.Rpg-7 mały tips jak strzelacie do pieszych z bliska bez zooma w klatę , a jak troszkę dalej zoom i celować nie środkiem celownika tylko jedną przedziałkę do góry i celować w głowę ,pięknie fruwają i zawsze giną

 

 

Poradnik assaulta (z innego forum):

 

Witajcie! Po raz kolejny chciałbym dziś opisać jedna z postaci w grze Warrock! Mianowicie Assault. Tak, więc, Assault lub Kombatant jest jednostka wszechstronna. Na swoim wyposażeniu posiada granaty i karabin K2. Postać ta jest wybierana zazwyczaj przez ludzi, którzy nie potrafią grac snajperem lub żeby się wyżyć biegnąc na pierwszy ogień lub by zagrać taktycznie np.campiąc .

Żołnierz ten jest bardzo dobry na małym i średnim dystansie, potrafi zabić 2 lub więcej osób 1 magazynkiem.

Jest on bardzo dobry w starciach 1 vs 1.

Dobra taktyka dla Assaulta jest granie w zespole, czyli używając komunikatora, jakim jest team speak, po to, aby zsynchronizować akcje. Chociaż bieganie w stylu rambo nie jest złe. Kombatant jest jedna z najczęściej wybierana postacią w grze. Postać ta daje rade na większości map, chociaż trzeba uważać na snajperów i czołgi oczywiście, (ale, od czego sa granaty).

 

Jak grac?? Jeśli wybierzemy ta postać powinniśmy dużo biegać, skakać i skradać się! Dobrym sposobem na wypracowanie przewagi nad przeciwnikiem jest położenie się w celu zmniejszenia obszaru, w który musi celować przeciwnik oraz zwiększenie naszej celności.

 

Team speak. Wchodzimy na stronę http://www.goteamspeak.com/ I pobieramy wersje klienta. Serwer powinniście znaleść sobie sami, bo większość klanów ma własny, z którego was wyrzuca, wiec raczej darmowego nie ma. PROSZÄ� O NAPISANIE PORADNIKA, O TEAM SPEAKU. @Bartus2003 wiesz, co robić?? ;]

 

k2_img_aj.jpg

 

 

Podstawowa bron. Magazynek 30/5

Zalety: Szybkostrzelność, wystarczającą celność, mały rozrzut

Wady: Podstawowa bron, dziwny dźwięk, małe obrażenia

 

ak47_img_aj.jpg

 

Bron ze sklepu. Wymagany lvl: 1. Magazynek 35/5

Szybkostrzelność, duże obrażenia, oryginalność

Wady: duży rozrzut, słaba celność

 

g36c_img_aj.jpg

 

Bron ze sklepu. Wymagany lvl: 1. Magazynek 30/5

Zalety: średnie obrażenia, średni rozrzut, średnią celowność

Wady: nie jest zbyt szybkostrzelny

 

g36cd_img_aj.jpg

 

Bron ze sklepu. Wymagany lvl: 11. Magazynek 100/1

Zalety: średnie obrażenia, średni rozrzut, średnią celowność, pojemny magazynek

Wady: mało magazynków

 

g36_img_aj.jpg

 

Bron ze sklepu. Wymagany lvl: 11. Magazynek 30/5

Zalety: Szybkostrzelność, wysoka celność, ma zoom

Wady: chyba nie ma…

 

m4_img_aj.jpg

 

Bron ze sklepu. Wymagany lvl: 1. Magazynek 30/5

Zalety: Szybkostrzelność, wysoka celność, mały rozrzut, budzi respekt ;]

Wady: chyba nie ma…

 

famas_img_aj.jpg

 

Bron ze sklepu. Wymagany lvl: 16. Magazynek 25/5

Zalety: Olbrzymia szybkostrzelność i obrażenia

Wady: duży rozrzut, mało pojemny magazynek(dobra bron jako dobijacz w 5 slocie)

BRO� DOST�PNA TYLKO I JEDYNIE W 5 SLOCIE!!!!!! / / /

 

m60_img_aj.jpg

 

Bron ze sklepu. Wymagany lvl: 16. Magazynek 100/1

Zalety: Olbrzymie obrażenia, pojemny magazynek

Wady: duży rozrzut, (dobra bron jako dobijacz w 5 slocie)

 

Lecz czasem może zdarzyć się tak ze nasza ukochana broń (taka gra się najlepiej) ‘wypluje’ wszystkie naboje!! Co wtedy począć?? Uciec i przeładować czy może zrobić to co ja robię?? Otóż ja w takim wypadku zmieniam broń na broń z 2 slotu w którym mam bron zapasowa która dobijam wroga!

 

No wiec to chyba koniec. Ale teraz kilka przykazań.

1.Wybiegając na wroga rzuć się na ziemie lub skacz!! Da ci to przewagę ponieważ wróg będzie zdezorientowany.

2.Nie rzucaj granatów na oślep!! Lepiej zostawić je sobie na później.

3.Nie wybiegaj jak debil z pięściami na uzbrojonego wroga. Taka taktyka jest mało skuteczna.

4.Staraj się grac zespołowo tj. stosować do rad doświadczonych graczy lub taktyki a nie biegać jak rambo!

5.Nie daj się zajść od tylu tj. rozglądaj się!!

6.Unikaj snajperów. Chowaj się gdy tylko możesz. Lub biegaj tak dużo aż oni wystrzelają cały magazynek a wtedy ty możesz strzelać jak do kaczek ;]

 

To by było chyba na tyle! Poradnik jest dal początkujących lecz porównanie broni jest prawdziwe i oparte o moje własne doświadczenia!

 

Poradnik opracowany przez seracona.

 

 

Poradnik sniperski (z innego forum):

 

 

Snajper jak zapewne wiecie jest postacią dobrą w starciach na średni oraz duży dystans (baaaaaardzo duży) ;] Najlepsza dla snajpera taktyka jest tak zwane kampienie.

kampienie nie jest złe.. Ale bez przesady.. Najlepiej na każdej mapie znaleźć sobie kilka miejscówek i "skakać" miedzy nimi. Miejscówek wam nie zdradzę.. pokombinujcie sami ;P Dobrze gdyby było to wysoko i dosyć dobrze zamaskowane! Dobry snajper powinien mieć dobrze wyczulone zmysły głównie słuch, wzrok i refleks(zmysł??).

Na granaty i inne badziewie oraz na innych snajperów i ludzi, którzy ich przyuważą. Moim zdaniem najlepsze mapy dla snajpera to :

Close Quarters Combat: Red Clover, Blue Storm, Marien, Bloc, Decay.

Urban OPS: Montana, Emblem, Alberon, Nerbil, Could Forest, Winter Forest.

Battle Group: Ohara, Bandar, Engrene, Pargona (East), Conturas, Crater.

 

Mapy radzę rozpracować samemu lub z kolegami (trening jak na razie nie działa). Dosyć ważną sprawą dla snajpera jest maskowanie. Ubiór spełnia duże zadanie to znaczy, że na jasnych mapach np. Marien, Cadoro czy Xauen lepsze maskowanie mają Derbaran lecz na mapach takich jak Emblem, Alberon czy Khyber lepiej ukryci będą NIU. Dobrze jest także nie strzelać na oślep gdy tylko coś się poruszy, lecz dobrze wycelować. Najlepiej się położyć gdyż wtedy nasza celność rośnie!

 

 

 

Stojąc - 58%

Kucając - 67%

Leżąc - 94%

 

 

Dobrze jest także zaopatrzyć się w dobry karabin snajperski oraz pxy.

 

 

- Colt

 

 

Obrażenia klatki piersiowej: 23%, głowy: 48%, dokładność 25%, szybkość: 33%.

Amunicja: 12 x 5

Jest to chyba najsłabsza broń w całej grze (nic dziwnego, że dostajemy ją od razu po założeniu konta, całkowicie za darmo na 2 slot). Gdy zabijesz przeciwnika tą bronią, możesz być z siebie dumny

 

 

- Desert Eagle (D.E)

 

 

Obrażenia klatki piersiowej: 37%, głowy: 78%, nóg 10%, dokładność: 30%, szybkość: 30%.

Amunicja: 7 x 5/ Free 2 Play (darmowa)/ Wymagany poziom: 1/ Cena: 7 dni 2000 dinarów, 30 dni 6000 dinarów.

Broń ma dużą dokładność i wysokie obrażenia. Musisz rozważnie manewrować bronią, gdyż posiada ona zaledwie 7 naboi w jednym magazynku.

 

 

-Dual Berettas

 

 

Obrażenia klatki piersiowej: 28%, głowy: 60%, nóg: 10%, szybkość: 35%.

Amunicja: 30 x 3

Aby zakupić tą broń wymagany jest 11 lvl. Cena: 30 dni 13000 dinarów.

Beretty nie są zbyt dobre. Mają słabe obrażenia i małą prędkość strzelania. Za niższą cenę dostępne są inne, lepsze bronie, o których również napiszę.

 

-Glock

 

 

Obrażenia klatki piersiowej: 23%, dokładność: 25%, szybkość: 34 (gdy strzelamy lewym klawiszem), 82% (gdy strzelamy prawym klawiszem).

Amunicja: 17 x 5

Na zakup glocka potrzeba tylko 1 lvl i do 11000 dinarów.

cena: 7 dni 3500 dinarów, 30 dni 11000 dinarów.

Broń charakteryzuje się bardzo dużym odrzutem, który uniemożliwia zabicie z dalszych dystansów. Zadaje za to duże obrażenia. Broń zdecydowanie na bardzo bliskie dystanse.

 

-Magnum

 

 

Obrażenia klatki piersiowej: 37%, głowy: 79%, nóg: 10%, szybkość: 13%, dokładność: 55%.

Amunicja: 6 x 5

Aby stać się właścicielem magnuma, trzeba mieć przy sobie 1600 dinarów (7 dni) lub 4500 dinarów (30 dni).

Jak zauważyliście strasznie tanio. A to za sprawą, iż jest to zdecydowanie najgorsza broń w całej grze. Duży odrzut, słabe obrażenia, mała prędkość sprawiają, że praktycznie nikt nie kupuje tej broni.

 

 

-MP5K

 

 

Obrażenia klatki piersiowej: 20%, szybkość: 87%, dokładność: 30%.

Amunicja 20 x 5.

Na sam koniec zostawiłem asa jeśli chodzi o bronie na 2 slot. Jest to obecnie najlepsza podręczna broń w grze. Jest szybka, ma duże obrażenia oraz mały odrzut. Broń dość popularna i lubiana przez graczy.

Aby nabyć MP5K potrzeba mieć 3500 dinarów (7 dni) lub 11000 dinarów (30 dni).

 

-M24

m24.png

 

Ammo: 5 x 5/F2P/Level 1/Default

80% Chest Damage,90% Accuracy with calculating bullet drop.

 

Amunicja: 5 x 5

Obrażenia klatki piersiowej: 80%, dokładność spadku kuli: 90%.

M24 to podstawowa broń dostawana od razu przy założeniu konta (podobnie jak colt). Broń nie jest najgorsza, ale też nie jest najlepsza. Spełnia jednak realia snajperki, czyli jeden strzał w głowę = zabicie. W klatkę piersiową trzeba trafić aż 3 razy aby wróg poległ.

 

-SSG

ssg.png

 

Obrażenia klatki piersiowej: 80%, dokładność: 87%

Amunicja: 10 x 3

Broń dostępna od pierwszego poziomu za cenę 4500 dinarów (7 dni) oraz 12000 dinarów (30 dni).

Pisząc statystyki tej broni sam nie wierzyłem w to co piszę. Statystyki są mocno zawyżone i tak naprawdę SSG ma najgorszą ocenę wśród graczy. Zdecydowanie lepiej jest grać podstawową M24.

 

-PSG1

psgz.png

 

Amunicja: 5 x 5

Obrażenia: 100% (chodź w prawdzie czasami nie zabijesz jednym strzałem), dokładność: 92%

PSG jest jedną z lepszych snajperek w War Rocku, ale nie najlepszą. Zabijesz nią przeciwnika jednym strzałem (o ile dobrze wycelujesz). Jej wadą jest dość duży odrzut jak na snajperkę. Wymagane konto premium.

 

-AWM

awm.png

 

Amunicja: 5 x 5

Wymagane premium, 16 lvl oraz 29000 dinarów.

Obrażenia klatki piersiowej: 80%, dokładność: 100%

Wspaniała broń na mapy UO/BG. 100% dokładności sprawia, że gra tą bronią to wspaniała frajda i przyjemność. Niestety jednak zbyt wolne przeładowywanie i oczekiwanie między strzałami wyklucza AWM z trybu CQC.

 

-AUG

aug.png

 

Obrażenia klatki piersiowej: 32%, głowy: 56%, dokładność: powyżej 70%, szybkość: 55%.

Amunicja: 30 x 5

Aug to dosyć nietypowa broń dla snajpera, bardziej pasująca do szturmu niż osłaniania "tyłów". Charakteryzuje się dużym odrzutem oraz wysokimi obrażeniami. Niektórzy nawet porównują ją do FAMASA.

 

-BARRET

barretx.png

 

Amunicja: 5 x 3

Obrażenia: 100%, dokładność: 100%.

Jak widać barret ma znakomite statystyki, które również odzwierciedlają się w grze. Jeden strzał = jeden kill. Po kazdym strzale trzeba odczekać 5 sekund. Broń jest na tryby Urban Ops i Battle Gruop.

 

-AW50

aw50f.jpg

 

Zdecydowanie najlepsza snajperka w grze. Podobnie jak BARRET, jeden strzał = jeden kill. Jest idealna na wszystkie tryby. Jej zaletą jest możliwość zabijania ludzi w pojazdach. Dzięki bardzo dużym obrażeniom AW50F jest w stanie zniszczyć nawet helikopter.

 

-Smoke Grenade

 

 

Smok może się przydać snajperowi w maskowaniu. Granat można rzucić w miejsce najbardziej odwiedzane przez snajperów, po czym udać się do mniej popularnego i zabić przeciwnika z zaskoczenia.

 

-Adrenaline

 

 

Adrenalina. Bardzo przydatna gdy ma się mało hp. Działa tak jak medic kit, tylko że w mniejszej dawce.

 

-Flash Mines

 

 

Gdy przeciwnik wejdzie w te miny, przez pare sekund będzie miał biały ekran, co ułatwi Ci jego zabicie. Można ustawić miny na wejściu na spot, chorniąc się przed zabiciem.

 

 

Najważniejsze rzeczy, o których trzeba pamiętać:

 

 

1. Zawsze strzelajcie w głowę (chyba, że strzelacie z PSG-1/Barretta M82 lub SSG)

2. Przed strzałem upewnijcie się, że traficie przeciwnika i zabijecie go, jeśli wam się nie uda przeprowadzajcie szybką ucieczkę.

3. Gdy strzelacie do przeciwnika, który biegnie wykonujcie strzał trochę nad głową i od 1 do 10cm przed celem zależy od dystansu i broni

4. Camp jest twoim życiem…nie zwracaj uwagi na kretyńskie docinki „noob camper”

5. Jeśli już raz nie trafisz, strzelaj maxymalnie 2-3 razy! I uciekaj z camp place

6. Gdy campicie najlepiej rzucić za siebie Flash Miny jeśli takowe posiadamy, aby nikt nie zaszedł nas od tyłu, dzięki czemu możemy się skupić na strzelaniu

7. Skupiaj się przed strzałem i celuj w przeciwnika przynajmniej 2 sekundy lub dłużej

8. Nie rób z siebie bohatera! Czyli nie biegnij w charakterze mięsa armatniego, to naprawdę grając snajperem nie popłaca

9. Jeśli dystans nie jest duży strzelaj na JEDNOKROTNYM zoomie, ponieważ jest precyzyjniejszy strzał i mniejsze opóźnienie trafienia pocisku…

10. Strzelajcie do przeciwników będących najlepiej daleko od was

11. Najlepiej strzelać do przeciwnika gdy jest na otwartej przestrzeni

12. Zawsze miejcie przeładowaną BROŃ NA 2TH SLOT!

13. Trzymajcie łeb na karku, włączone głośniki, oraz otwarte oczy = klucz do sukcesu

14. Starajcie się nie biegać tylko chodzić na „kucka”

 

 

Jak strzelac do latających (z innego forum):

 

 

Dużo graczy jakich widziałem wchodzi sobie do działka przeciwlotniczego i strzela do lecącego helikoptera. Efekt tego strzelania może być jeden - jego brak. Otóż większość strzela mając celownik NA helikopterze, co jest wielkim błędem.

• Jak strzelać z działka? By zestrzelić heli w sekundę-2 trzeba strzelać PRZED helikopter. "Dlaczego" spytacie. Tak się składa, że WarRock jest "realistyczną" grą, i pociski nie teleportują się od razu do celu, tylko do niego lecą. Strzelając w helikopter, strzelamy tak naprawdę za heli. Analogicznie więc strzelając przed, strzelamy w niego. Jednak trzeba mieć wyczucie. Jeśli helikopter leci "umiarkowanie", możemy strzelać o "jeden celownik" przed nim. Jeśli jednak leci w dół, bo dostaje od "czegoś" lepiej strzelać tak 2-3. Wszystko zależy od sytuacji i od wyczucia.

• Jak strzelać z czołgu? Jego pociski lecą tak o 1.5 raza wolniej niż pociski przeciwlotniczego działka, więc wnioski wyciągnijcie sami.

Następną bronią przeciwlotniczą jest STRINGER. Jest to największy wróg pilotów.

• Jak nim strzelać? PPM, trzymamy shift i kiedy będzie target "on" strzelamy. Ale to, kiedy strzelać zależny też od ułożenia celu (heli). Nigdy nie strzelajcie gdy heli, z pro pilotem, leci prosto na Was. Leciutki ruch myszką w lewą albo prawą stronę, prawy przycisk myszy i już gryziemy ziemię. Kiedy strzelać?

Kiedy heli jest blisko nas i się przekręca,

kiedy leci ruchem prostoliniowym w oddalając się od nas,

gdy zawisł w powietrzu i nie jest do nas zwrócony.

 

 

Skróty & słowniczek (z innego forum):

 

 

1. Ogólne:

 

2day - (today) dzisiaj

4 - (for) dla, za (np. ty 4 h - dzięki za wyleczenie)

afk - (away from keyboard) z dala od klawiatury

b4 - (before) zanim

bbl - (be back later) będę później

brb - (be right back) zaraz wracam

bs - (bullshit) gówno prawda

cu, cya (see you) do zobaczenia

ff - (firendly fire) zaatakowanie swojego

ffa - (free for all) dla wszystkich

fps - (frames per second) liczba klatek na sekundę

g2g - (got to go) muszę iść

gd - (god damned) cholera

gg - (good game) dobra gra

gj - (great job) wspaniała robota

gjs - (great job soldier) wspaniała robota żołnierzu

gt - (good try) dobry ruch

gtfo - (get the fuck out) spier....

gz - (congratulation) gratulacje

h - (healing) uleczenie

lof - (line od fire) na lini ognia

lol - (laughing out loud) głośny śmiech

lvl up - (level up) nowy poziom

m8 - (my friend) my przyjaciel

nj - (nice job) dobra robota

nn - (nice nade) świętny rzut granatem

np - (no problem) nie ma sprawy

ns - (nice shot) ładny strzał

nt - (nice try) niezła próba

r - (are) jesteś

rl - (real life) prawdziwe życie

sry - (sorry) przepraszam

ss - (snipe spot) pozycja sniperska

stfu - (shut the fuck up) zamknij się, ku....

su - (shut up) bądź cicho lub zamknij się

thx - (thanks) dzięki

tk - (team killing) zabijanie swoich

ts - (team speak) teamspeak, program do komunikacji głosowej

ty - (thank you) dziękuję

u - (you) ty

ur - (your) twój, twoje

wtf - (what the fuck) co do ch...?, co jest kur...?

w8 - (wait) zaczekaj

 

2. Przykłady:

 

- ty 4 h - (thank you for healing) - dzięki za uleczenie

- sry 4 tk - (sorry for team killing) przepraszam za zabicie swojego

 

3. Miejsca na mapie:

 

Marien

- marien - budynek z nazwą "Marien"

- ruins - miejsce na wprost "Marien" tzw ruiny

Velruf

- tunnel- na Velruf jest to ten wysuszony kanał koło bazy Derbarian

Khyber

- vineyard - na Khyber miejsce gdzie stoją beczki z winem.

 

4.Inne:

e - (enemy) wróg

nade - (grenade) granat

bug - błąd w kodzie gry

exploit - inny rodzaj bug'a, dający najczęściej przewagę osobie, która go wykorzystuje

lagger - gracz posiadający łącze niepozwalające na normalną grę, tzw lagowanie

newbie - osoba zaczynająca swoją przygodę z grą, popełniająca wiele błędów

noob - slangowe określenie osoby robiącej głupią rzecz, często zamiennik dla newbie

moron - głupek, idiota, kretyn

lame, lamer - slangowe określenie na morona do kwadratu, płycizna intelektualna

 

 

 

 

 

@Edit2 Omg_2 Jeśli nie chcesz aby był tutaj twój poradnik prosze napisz a go usune :)

 

 

 

Myśle że ograniczy to spam na forum oraz prosze o zdjęcie paru % ^^

Edytowane przez Atrox

2rc8k5i.png

Opublikowano

dodaj więcej wszystkiego w code

 

jak poprawisz bedzie git bo teraz oni na 100% nawet nie dojdą do połowy to juz wyłączą xD

Pozdrawiam

(zbieram + nie - :) )

Opublikowano

dodaj więcej wszystkiego w code

 

jak poprawisz bedzie git bo teraz oni na 100% nawet nie dojdą do połowy to juz wyłączą xD

 

Nie rozumię, co mam dodac w code? ^^

 

Proszę piszcie wasze opinie to będzie mi lepiej poprawiać...

2rc8k5i.png

Opublikowano

Następna akcja :P

Podepnij.! Podepnij.!

Nie no :P trochę ci to zajęło mimo że zerznąłeś wszystko z warrock.net ^^

Podepnijcie żeby nie zginęło i żeby inni nie pisali poradników. Należą się plusy dla tego pana :)

aaklifesig.png
Opublikowano

Następna akcja :P

Podepnij.! Podepnij.!

Nie no :P trochę ci to zajęło mimo że zerznąłeś wszystko z warrock.net ^^

Podepnijcie żeby nie zginęło i żeby inni nie pisali poradników. Należą się plusy dla tego pana :)

 

Stary nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy ^^ niektóre są ze strony

To jest ukryta treść, proszę

Ale trohe się namęczyłem obrazki itp.

2rc8k5i.png

Opublikowano

Uuuuu ktoś tu odpiął z tablicy :P

 

Placku to nawet nie było podpięte.

2rc8k5i.png

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Odświeżam takie coś nie powinno być w spamie :)

 

@edit Poprawiłem trochę kolorystykę teraz lepiej wszystko widać.

2rc8k5i.png

Opublikowano

Bylo juz kiedys prawie identyczne cos i modowie niepodpieli ale twoj jest obszerniejszy sadze ze mozan by podpiac

 

Bo to było moje placki ;p tylko o tym zapomniałem ;p człowieku tam prawie linków nie ma ;p są ze 2 teraz dopiero zacząłem to odświeżać. A jakiś placek następny dał linka do pomocy dla początkujących-zauważ że to jest zbiór poradników ;p

2rc8k5i.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...