Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Taptalk - Jak to tutaj działa?


Oldis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,


 


Zauważyłem, że gdy piszę z telefonu z aplikacji taptalk to.. Nie wyświetla podpisu?


Dlaczego na tym forum jest to zablokowane?


Na innych działa bez problemowo a tutaj po prostu nie dodaje do posta podpisu.


 


Proponuję włączenie tego, ponieważ znacznie ułatwia i poprawia estetykę posta. Wiadomo, że używając telefonu piszemy bardziej chaotycznie i nieprzejrzyście. 


784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Nie ma takiej potrzeby. Wystarczy bardziej przyłożyć się do tego co się pisze i po problemie. Jeśli mimo wszystko chcesz mieć taki podpis to możesz wklejać go sobie samemu.

 

Nie.

Admin Cienia
Opublikowano

Możliwość przeglądania forum za pomocą mobilnych aplikacji jest plusem, natomiast dodatki typu podpis w tapatlk-u są zbędne.

Neutral.

1294477714-U1.png

Opublikowano

Możliwość przeglądania forum za pomocą mobilnych aplikacji jest plusem, natomiast dodatki typu podpis w tapatlk-u są zbędne.

Neutral.

właśnie ja bym się bardziej skupił na rozwoju skina mobilnego :P obecnie kolorystyka nie pasuje do mpc w wersji desktopowej, a i sam skin jest mało funkcjonalny :p

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

No i też pomijając fakt, że jak ktoś napisze coś kolorem to na tapatalk'u tego nie wyświetla..

Lecz to już chyba wina aplikacji a nie forum :D

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Admin Cienia
Opublikowano

właśnie ja bym się bardziej skupił na rozwoju skina mobilnego :P obecnie kolorystyka nie pasuje do mpc w wersji desktopowej, a i sam skin jest mało funkcjonalny :p

@Calme otóż to, jeśli mamy ulepszać "wersje mobilną", to niech będą to kluczowe elementy takie jak np. funkcjonalność skinu lub innych ważnych funkcjonalności. Szkoda tracić czasu na "gadżety" nie przynoszące większego pożytku typu podpisy itp.

1294477714-U1.png

Opublikowano

Tapatalk ma tak działać. Ma to byc czytelna platforma a z tym nie będzie. Stanowcze nie


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...