Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak ciągle kręcić swoim Karambitem?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W dzisiejszym artykule dowiesz się, jak obracać swoim karambitem za pomocą jednego przycisku. Zobacz, jak to zrobić.


Sprawa jest bardzo prosta do wykonania, jeżeli posiadamy skrypt autoexec. Co jeżeli nie? Wystarczy, że wejdziemy TUTAJ i zobaczymy poradnik w języku angielskim (niedługo zrobię coś takiego po polsku).


Co muszę zrobić, aby to działało?
Wejdź do swojego „Autoexec Script” z obojętnie jakim programem do edytowania tekstu (Notepad++, Notatnik, Word, itp.)
Wklej poniższe komendy (domyślnym przyciskiem dla „kręcenia” będzie U”).

alias +spin_karambit „-lookatweapon;+reload”
alias -spin_karambit „+lookatweapon;-reload”
bind u „+spin_karambit”

Tak to powinno wyglądać:
kramabit.jpg
Domyślny przycisk możesz zmienić w tej linijce:

bind u „+spin_karambit”

U zamieniasz na dowolnie wybrany przez Ciebie przycisk.

Zrobiłem to wszystko i nadal się nie kręci – co zrobić?
W sumie to nie ma prawa Ci to działać. Teraz wystarczy, że w swojej konsoli (IN GAME) wpiszesz:
 

exec Autoexec

A teraz wystarczy, że klikniesz przypisany przez siebie przycisk i zacznie się kręcenie


A tak wygląda to w grze:


582291024_preview_karambit20spin.gif

Opublikowano

Szybciej jest będąc w grze klikać standardowo f i po chwili r   (f+r)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Jak już masz karambita to wypadłoby poszpanować, no nie?

Zapewne po to powstał ten poradnik. Nie jest mało ludzi, którzy lubią się popisać skinami, a tutaj to wygląda nawet "spektakularnie" :D

tumblr_mriym1VJau1rpem9no1_400.gif

Opublikowano

execa zrobiłem wpisałem w konsole i mi nie działa :D takie coś mi w konsoli wyskakuje.

 exec autoexec
Execing config: autoexec
Unknown command "+reload?"
Unknown command "-reload?"
Unknown command "*"

874831456689708709857.jpeg

Tyle Wygrać.

Opublikowano

Wygląda jakbyś wpisał w tym aliasie "+reload?" zamiast "+reload". Nie wcisnęło ci się coś przypadkiem? @buryzencio

@PigmejQ nie,alias jest taki jak podany tutaj

alias +spin_karambit „-lookatweapon;+reload”
alias -spin_karambit „+lookatweapon;-reload”
bind u „+spin_karambit”

874831456689708709857.jpeg

Tyle Wygrać.

Opublikowano

@buryzencio

Może znaczenie ma, że cudzysłowy się różnią? W cs zawsze są " ", a tu po skopiowaniu daje mi jeden na dole i jeden na górze

 

@PigmejQ zaraz sprawdze i dam edita.

 

@Edit teraz po naciśnięciu "u" w konsoli jest taki spam.

Unknown command: +spin_karambit?
Unknown command: -spin_karambit?
Unknown command: +spin_karambit?
Unknown command: -spin_karambit?
Unknown command: +spin_karambit?
Unknown command: -spin_karambit?
Unknown command: +spin_karambit?
Unknown command: -spin_karambit?
Unknown command: +spin_karambit?
Unknown command: -spin_karambit?
Unknown command: +spin_karambit?
Unknown command: -spin_karambit?

874831456689708709857.jpeg

Tyle Wygrać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...