Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam gry na przerwę świąteczną


Gnieworz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakiegoś rts'a dynamicznego fps'a, w cokolwiek nawet jakiś horror byle była dobra zabawa na przerwę świąteczną

polećcie mi więc wasze ulubione gry (najlepiej jakieś nowe, bo chcę tylko miło spędzić czas a nie przeżywać wasze wspomnienia z dzieciństwa ;))

 

grałem już w

wieśka 1 2 i 3

skyrima

gothicki

minkrafty

europę universalis

total war medieval 2

call of duty black opsy

medal of honor alient assult

saints row 3

lol

cs

simsy 3

postal 2 ( o o o o o o ! coś takiego, jakąś taką miłą nawalankę z rozcinaniem bebechów chętnie bym przytulił ;p)

hatred (chociaż wolałbym o tym zapomnieć :/ klapa)

heartstone

smite

amnesia

penumbra

outlast

 

coś by tam jeszcze wpadło ale nie mogę sobie przypomnieć ;)

to tylko taka wiadomość do was, czego mi nie polecać, bo jestem otwarty na wszystkie gatunki POZA grami wyścigowymi (jezu jak ja tego nie cierpię)

Opublikowano

Portal

Grand Theft Auto San Andreas

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto IV

Max Payne I-II

Mafia I-II

Fifa

Silent Hill

Cry of Fear

Dead Space

Lucius I-II

Fear

 

 

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Opublikowano

Terraria jest spoko na zbicie czasu :)

                                                                                                        TYRYRYRYRY  

                                                                                                          TIRIRIRIRIRIIRIRIRIRIRIRIRIRIIRIRIRIRIIRIRIRIIRIRIRIRIRI

                                                                                                               TERERERERERERERERERERERE

                                                                              TUDUDUDUDUUDUUDUDUDUDUDUUDUDUDUD

                                                                                                                            TIRIRIRIRIRIRIRIRIRIR

Opublikowano

To odpada CS bo kurwicy dostaniesz :D

Może sobie ściągnij z neta gry z pegazusa.

Assasin Creed

Prototype

Need for speed

The Sims

Swat 4

LOL

Dead Island

Saints Row

Minecraft

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...