Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gmod nie chce się wyłączyć


DombroPL ツ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Może nazwa tematu nie jest zbyt mądra ale nie miałem żadnego pomysłu>
Problem polega na tym że gdy wyjdę z Gmoda to wtedy piszę mi że jest dalej uruchomiony.
Żeby to wyłączyć to trzeba restart kompa zrobić a nie zawsze go mogę zrobić.
Moglibyście mi pomóc?

Z góry dzięki za odpowiedź ;)

76561198051218074.png

Opublikowano

Jest coś takiego jak Alt Ctrl Delete i tam masz jak ci wyjdzie menadżer zadań i zakończ hl2.exe

jeżeli nie pomogłem to sory ale się starałem

Opublikowano

W zakładce "Procesy" w Menedżerze zadań kliknij na "Pokaż procesy wszystkich użytkowników", tam powinien być już widoczny.

Opublikowano

Nie mogę tego znaleźć bo mam windows 10
Co ciekawe, kupiłem Half-Life'a na promocji i problem jest taki sam...
Nie dzieje sie on zawsze ale dosyć często.

76561198051218074.png

Opublikowano

Znaczy powód jest taki że za dużo screenów robiłeś w tym jest problem. 2 może to są problemy na windows 10 na 8 wszystko działa ok :D

Opublikowano

Znaczy powód jest taki że za dużo screenów robiłeś w tym jest problem. 2 może to są problemy na windows 10 na 8 wszystko działa ok :D

Za dużo screenów? Nie rozumiem do końca.

76561198051218074.png

Opublikowano

Czasem tak jest że jak zrobisz screen w Garry's Mod F8 (chyba) to czasem nie chce się zamknąć. Albo na sandbox używałeś aparatu.

Opublikowano

Czasem tak jest że jak zrobisz screen w Garry's Mod F8 (chyba) to czasem nie chce się zamknąć. Albo na sandbox używałeś aparatu.

Nie używałem aparatu, screeny nic nie mają do rzeczy.

Co dalej?

76561198051218074.png

Opublikowano

Znaczy ja też tak mam :( ale to uroki G-Moda nie ma czym martwić to wina silnika.

Opublikowano

Znaczy ja też tak mam :( ale to uroki G-Moda nie ma czym martwić to wina silnika.

Dobra jak to wina silnika i nic się nie poradzi to temat do zamknięcia. Dzięki z góry wszystkim za pomoc ;)

 

76561198051218074.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...