Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skąd się bierze Tara Spirit?


xVamp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tara Spirit dropi się z dungeonów, a konkretniej z bossów. Np. Unnamed Abandoned Mine, Guntara's Hideout czy Spider Cave. Lub z boxów, co się dostaje po zrobieniu misji w dungeonach, ale to baaardzo rzadko. Lub z CoC, za tokeny w sklepiku. :) 5 tokenów = 1 Tara

Opublikowano

Nie chce zakładać już kolejnego tematu a mam pytanie właśnie o to dropienie tary i reszty. Wystraczy na intro wejść do Guntary? Czy na normal i wyżej dropi tego więcej?

Opublikowano

Siemka mam pytanko jak można zrobić lub z czego dropnąć tara spirit ?

Głównie rób:

-Kampanię (Żółte questy)

-Questy Wprowadzające (Ciemno-niebieskie)

-Questy Zwykłe (Niebieskie) ale nie wszystkie, tylko te które op

Głównie rób:

-Kampanię (Żółte questy)

-Questy Wprowadzające (Ciemno-niebieskie)

-Questy Zwykłe (Niebieskie) ale nie wszystkie, tylko te które op

Głównie rób:

-Kampanię (Żółte questy)

-Questy Wprowadzające (Ciemno-niebieskie)

-Questy Zwykłe (Niebieskie) ale nie wszystkie, tylko te które op

Głównie rób:

-Kampanię (Żółte questy)

-Questy Wprowadzające (Ciemno-niebieskie)

-Questy Zwykłe (Niebieskie) ale nie wszystkie, tylko te które op

Głównie rób:

-Kampanię (Żółte questy)

-Questy Wprowadzające (Ciemno-niebieskie)

-Questy Zwykłe (Niebieskie) ale nie wszystkie, tylko te które op

Głównie rób:

-Kampanię (Żółte questy)

-Questy Wprowadzające (Ciemno-niebieskie)

-Questy Zwykłe (Niebieskie) ale nie wszystkie, tylko te które op

Opublikowano

Nie chce zakładać już kolejnego tematu a mam pytanie właśnie o to dropienie tary i reszty. Wystraczy na intro wejść do Guntary? Czy na normal i wyżej dropi tego więcej?

Dropi, ale najłatwiej na intro. Można samemu go zrobić, a normala / hero nie da się samemu. (oczywiście mowa o Guntarze 40lvl)

 

 

Siemka mam pytanko jak można zrobić lub z czego dropnąć tara spirit ?

Głównie rób:

-Kampanię (Żółte questy)

-Questy Wprowadzające (Ciemno-niebieskie)

-Questy Zwykłe (Niebieskie) ale nie wszystkie, tylko te które op

Głównie rób:

-Kampanię (Żółte questy)

-Questy Wprowadzające (Ciemno-niebieskie)

-Questy Zwykłe (Niebieskie) ale nie wszystkie, tylko te które op

Głównie rób:

-Kampanię (Żółte questy)

-Questy Wprowadzające (Ciemno-niebieskie)

-Questy Zwykłe (Niebieskie) ale nie wszystkie, tylko te które op

Głównie rób:

-Kampanię (Żółte questy)

-Questy Wprowadzające (Ciemno-niebieskie)

-Questy Zwykłe (Niebieskie) ale nie wszystkie, tylko te które op

Głównie rób:

-Kampanię (Żółte questy)

-Questy Wprowadzające (Ciemno-niebieskie)

-Questy Zwykłe (Niebieskie) ale nie wszystkie, tylko te które op

Głównie rób:

-Kampanię (Żółte questy)

-Questy Wprowadzające (Ciemno-niebieskie)

-Questy Zwykłe (Niebieskie) ale nie wszystkie, tylko te które op

???

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...