Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Sądzicie O ,,Wielkim Mix`ie Youtube,,


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zajebiste ^ ^

Najlepsze sceny dla mnie-

1.Chyba cie cos Po****lo dziewczynko ^ ^

2.UfoPornoooooooooooooo

3.Wesoły Tostek :D

4.Zajepasztet

5.Tato .. :)

 

@DOWN

Tak chodzi o Solidera :P

JAK MI DASZ MINUSA TO BĘDZIESZ ZAJEBISTY

zu5reo.gif

WTF!!

Wielki powrót Lolesss`a ..

Opublikowano

Wyciag z chuja Twoim zapachem <hahaha>

So what we get drunk

So what we smoke weed

We’re just having fun

We don’t care who sees

So what we go out

That’s how it’s supposed to be

Living young and wild and free

Opublikowano

Wczesniej moze smieszylo, ale to juz stare i niemodne ;]

 

Jak to? Przecież oni się tym jeszcze podniecają :(

Opublikowano

Wyciąg z chuja - Dzień Świra

Intro(proszę nie oglądać tego pojebanego filmu)-Coś tam :Ostatnia szara komórka

 

 

Wielki mix YouTube - do dupy,mnie nie śmieszy i dawno nie modne.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Jest dużo miksów YOutube jeśli mówicie o Soldierze to :

 

1 część - Najlepsza

2 część - dobra

3 część - ledwo co się uśmiałem -.-''

Opublikowano

Tak samo jak u was, u mnie w szkole ciągle jest "Ale urwał, ale to było dobre". A co do filmików Soldiera to są już stare, bynajmniej mnie nie śmieszą. Czekam na jego nowe produkcje.

Gość WhiteSTAR1906
Opublikowano

Mi osobiście się podobają wszystkie 3 części :)

Opublikowano

fajny ale lepszy "Ultra Mix YouTube"

 

na początku jest "Chrześcijanin tańczy tańczy tańczy tańczy..."

sygnatz.png
Opublikowano

Ale i tak według mnie mix youtuba SoldieraPL wymiata.. no i jeszcze jest ten inszy z "ale urwał" ;] ( przecież wiecie , że mixów jest od chuja i jeszcze troche ) ;]

sygnat.png

Opublikowano

Siema Eniu

Dobri Mudżin Z Afrika

Toskafke?

Wyciąg z fiuta twoim zapachem

Z tym ojcem co wchodzi do pokoju też dobre xD

Opublikowano

Ta i teraz idziesz w szkole i co chwila "Ale urwaał" , " SuperPartia Kurwo !" :mellow:

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Ja kocham teksty z niezapomnianej 18-nastki ;d

"Nie ma wakacji, nie ma weekendów, nie ma urodzin, ZERO dni wolnych, bo każdy dzień jest ważny!"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...