Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]2 Konta LoL/Steam CS:GO i Euro Truck Simulator 2 (PSC)


kuba669

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

---

---

---

---

---

---

---

---
---

---

---

---

---

---

Pierwsze konto LoL

Nazwa rzeczy:Konto LoL
Metoda kontaktu:Skype :kuba66951
Opis rzeczy:Konto lol 2110 ip 5 rp 2 stony na runy 30 lvl Bronz  IV ok 60 postaci
Oczekiwana/oferowana cena:20 PSC
Zdjęcia/inne informacje:

post-798525-0-47042900-1451079811_thumb.png

Drugie konto LoL

Nazwa rzeczy:Konto LoL
Metoda kontaktu:Skype :kuba66951
Opis rzeczy:Konto lol 2 strony na runy Silver 5 0 LP ok 30 postaci
Oczekiwana/oferowana cena:20 PSC
Zdjęcia/inne informacje:

Skiny zed z burzowego ostrza , więcej skinów nie pamiętam jak coś to się

pytajcię na skypie

Konto CS GO i Euro Truck Simulator 2

Nazwa rzeczy:Konto Steam
Metoda kontaktu:Skype :kuba66951
Opis rzeczy:Konto Steam 2 Gry takie CS GO 163 H Euro Truck 30 H
Oczekiwana/oferowana cena:30 PSC
Zdjęcia/inne informacje:

post-798525-0-78299900-1451080577_thumb.png

post-798525-0-47823700-1451080605_thumb.png

Opublikowano

A gdzie moj Minecraft oszuscie :) Nie kupujcie od niego zara zobaczycie co zrobil :) Prosze:

 

JFFN
  WItam 23:09 jak ma to wygladac
ja
  Ja daje pasy do konta pan zmienia haslo i pan mi daje psc za 30zl okej? 23:10
JFFN
  ok 23:10
ja
  to ja juz pasy daje 23:10
JFFN
  czekaj 23:10 pan
ja
  czekam pan 23:11
JFFN
  no napisz 23:11
ja
  czekaj steama se przygotuje do psca 23:11
JFFN
  okej 23:11 ja kod przygotuje do wklejenia ok mam 23:12
ja
  czekaj bo mi net szfakuje 23:12
JFFN
  jest chyba 23:14 problem poniewaz aby zmienic haslo trzeba znac email czy nie ?
ja
  nie trzeba 23:14 normalnie zmienisz haslo chwila chwileczka bo jakies problemy mam 23:15 moze pan poczekac ja zresetuje laptopa okej?
JFFN
  ok 23:16
ja
  Okej jestem usmiech.gif 23:22
JFFN
  ok 23:22
ja
  czekaj 23:23
JFFN
  dobra 23:26 zadlugo czekalem nq.
ja
  dobra juz daje 23:27
Haslo: jarock098

E-mail: christalfhorneyj​[email protected]
na mojang.com i na minecraft.net za 3 dni mozesz zmienic nick tera psc
JFFN
  oszukales mnie 23:27 jest weryfikacja
ja
  Wszedzie wpisz Jushek 23:28 usmiech.gif i jak dziala czy nie ? hmmpytajnik.gif 23:29
JFFN
  Twoj psc 23:29 ej problem jest
ja
  jaki 23:30
JFFN
  bo haslo sie nie zmieina. 23:30
ja
  zmienia 23:30
JFFN
  masz psc 23:30
ja
  juz zmieniles 23:30
JFFN
  i sie ciesz 23:30 0452-3456-2158-3​631
ja
  Cos nie dziala usmiech.gif 23:38
JFFN
  Spodziewałem się ze masz emaiusmiech.gif .Tylko kłamiesz aby osoba ci w to uwiezyla a w nastepny dzien zmieniasz haslo . 23:43
ja
  haha 23:43 Ja nie znam hasla do maila nawet ci hasla nie zmienilem poprostu oszukujesz
JFFN
  slowa adekwatne do wlasci 23:44 ciela odpoczatku wiedzialem ze to fake
ja
  haha to konto z allegro 23:45 czlowieku dali mi tylko haslo i maila do maila hasla nie dali prosze cie nie oszukuj samego siebie Ja tylko chcialem se doladowac steama 23:46
JFFN
  Wiem jak to zrobiles powiedziales jakiemos durniowi ze zapomniales hasla a w tym czasem jebnoles fake -generator aby nie bylo podejzen a naprawde znales haslo . 23:46
ja
  co fake generator 23:46 czego to jest prawdziwe pasy ja hasla do maila nie znam prosze uwiez mi kupilem konto nie caly miesiac temu widziales ostatnia zmiane hasla? Czm mnie oszukales
JFFN
  to raczej ty mnie oszukales 23:48
ja
  hahaha 23:48 ja ci pasy dalem hasla do maila nie mam uziez mi pokaze ci akcje na ktorej to kupilem to moze uwierzysz nie moge znalesc 23:49 czm mi nie wierzysz oddaj mi pasy i bedzie spokuj poprostu ci zla opinie postawie na forum chcialem uczciwej wymiany czy ja ci haslo zmienilem tera sam nie znam hasla a ty mnie oszukales bo jest oszustem poprostu sluchaj oddajesz czy nie bo ja ci na forum negawa wstawie Jestes? 23:51 Oszustem jestes zwyklym usmiech.gif Idziemy na forum z tym 23:52 Negatywy juz na forum 23:55 poprostu oszukujesz ludzi 23:56 Ja pana juz zegnam

A emaila to ja nie mam konto kupione na allegro :) Wiec nie ma sie co czepiac i tak napisalem ze nie znam hasla do maila :)

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

­Brak aktywności od miesiąca, archiwum.

 

Jeśli nadal jesteś zainteresowany tematem, to napisz prywatną wiadomość.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...