Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] Czy L# istnieje? Skąd pobrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam po ok 6 miesiecy  odstresowania sie od lola postanowilem wrocic i troche sie podenerowowac.

 

 

jednak widze na nuteli ze nie ma mozliwosci pobrania L ?? jakies info co jak? o co kaman? 

 

 

a i czy te ellobady jest juz ok ?? 

Opublikowano

Nie robią cracka do L# bo problemy by mieli, sąd policja prokuratura czy inny c**j

A eb działa sztosik, polecam

Opublikowano

Oryginalny L# istnieje. Możesz zarejestrować się na oficjalnym forum, by go pobrać, poprzez kliknięcie w link poniżej.

https://www.joduska.me/forum/

Publiczny Cracked L# aktualnie nie istnieje.

Na święta L# jest w pewnym sensie darmowy. Możesz rozegrać dwie gry, ale nie tylko normalne - rankingowe również. Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem:

https://www.joduska.me/forum/topic/161200-christmas-giveaway/

Jeżeli zdecydujesz się na L# spis skryptów jest tutaj.

https://www.joduska.me/forum/index.php?app=assemblydb&tab=champions

------------------------------------------------------------------------------------------------

Między LeagueSharp a EB jest obecnie wystarczająco duża przepaść, by stwierdzić nawet, na jakim programie gra przysłowiowy 'scripter'.

Pamiętaj też, że za L# było więcej banwave'ów a za EB ani jednego ( porównaj też sobie długość 'chodzenia' L# i EB ).

Większa skuteczność (L#) = większe ryzyko bana ( obecnie tylko bany ręczne ).

Mała skuteczność (EB) = mniejsze ryzyko bana ( obecnie tylko bany ręczne ).

Opublikowano

Nawet nie myśl o BanSharpie. Ludzie niegodni zaufania, udowodnił to przykład blm95 który dostał bana za wprowadzenie do skryptu tekstu, który pojawiał się na starcie gry a który informował że L# jest wykrywalny i administracja próbuje to zamaskować. Skrypty może i przyzwoite, ale chyba nie warto ryzykować kontem dla jakiegoś szwaba? Jeżeli chcesz skrypcić to lepiej chyba sobie ogarnąć konto na nulledzie z loginem, który ma wykupione skrypty na BoLu albo po prostu załóż sobie tam konto i graj z użyciem PlebLeaks Launchera. EloBuddy to chłam. EvadePlus to najgorszy evader jaki chyba kiedykolwiek powstał (gdzie są ci, którzy go tak zachwalali kiedy EB nie było jeszcze publiczne? hehe). Mechaniczne ruchy, brak obsługi połowy skillshotów, mierny humanizer. Orbwalker w EB też jest średni, ponoć go przepisali ale i tak jest miernie. Dodatkowo większość skryptów to lekko mówiąc chujnia. Najlepsze są raptem na parę postaci, reszta jest robiona przez amatorów, co jeszcze rozumiem bo projekt się rozwija, ale często ziomek takie 'cudo' napisze, zostawia, nie aktualizuje.

 

tl;dr

BoL > L# > EB

Opublikowano

nulled ma pozew do sądu 66 tysięcy eurosów mogą zapłacić tak broly7 napisał

 

dziwne czemu admin bola daje się tak ruch..ć i to o wiele dłużej od jodus cry. Twórca bola mógłby zarządać o wiele więcej niż 66k

Opublikowano

nulled ma pozew do sądu 66 tysięcy eurosów mogą zapłacić tak broly7 napisał

 

dziwne czemu admin bola daje się tak ruch..ć i to o wiele dłużej od jodus cry. Twórca bola mógłby zarządać o wiele więcej niż 66k

Bo admin BoLa aka spudgy zarobił tyle hajsu, że ma to już gdzieś, czy ktoś będzie korzystał ze scrackowanej wersji.

Natomiast joduskame to pazerny na hajs biedny niemiec, którego w dzieciństwie nauczono, że ma kraść i zarabiać na czym się da.

 

 

@topic: Jak już ktoś wyżej wspomniał, o BanSharpie nie myśl, chyba że naprawdę bana chcesz dostać

O EB możesz pomyśleć jak nie będziesz używał Evade, bo jest beznadziejne.

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Oryginalny L# istnieje. Możesz zarejestrować się na oficjalnym forum, by go pobrać, poprzez kliknięcie w link poniżej.

https://www.joduska.me/forum/

Publiczny Cracked L# aktualnie nie istnieje.

Na święta L# jest w pewnym sensie darmowy. Możesz rozegrać dwie gry, ale nie tylko normalne - rankingowe również. Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem:

https://www.joduska.me/forum/topic/161200-christmas-giveaway/

Jeżeli zdecydujesz się na L# spis skryptów jest tutaj.

https://www.joduska.me/forum/index.php?app=assemblydb&tab=champions

------------------------------------------------------------------------------------------------

Między LeagueSharp a EB jest obecnie wystarczająco duża przepaść, by stwierdzić nawet, na jakim programie gra przysłowiowy 'scripter'.

Pamiętaj też, że za L# było więcej banwave'ów a za EB ani jednego ( porównaj też sobie długość 'chodzenia' L# i EB ).

Większa skuteczność (L#) = większe ryzyko bana ( obecnie tylko bany ręczne ).

Mała skuteczność (EB) = mniejsze ryzyko bana ( obecnie tylko bany ręczne ).

Polemizowałbym z tą "dużą przepaścią" ponieważ większość skryptów jest już na takim samym poziomie, a niektóre nawet na większym od b#-a. Orbwalking już zrobili lepszy, na update się prawie nic nie czeka. Tak więc wybór jest oczywisty, a jak jeszcze ktoś ma wątpliwości to zapraszam na stream do iCreative.

Opublikowano

Polemizowałbym z tą "dużą przepaścią" ponieważ większość skryptów jest już na takim samym poziomie, a niektóre nawet na większym od b#-a. Orbwalking już zrobili lepszy, na update się prawie nic nie czeka. Tak więc wybór jest oczywisty, a jak jeszcze ktoś ma wątpliwości to zapraszam na stream do iCreative.

Nie znam się na kodzie, ale jestem użytkownikiem obu programów i orbwalking jest gorszy, dużo championów ma z nim problemy, przez co stają się uselles. Opcje które ma L# w kodzie, nie ma niektórych u EB. Blessed Riven aktualnie jest na wyższym poziomie ( pod względem speed q+a ), reszta jest gorsza.

Opublikowano

Nie znam się na kodzie, ale jestem użytkownikiem obu programów i orbwalking jest gorszy, dużo championów ma z nim problemy, przez co stają się uselles. Opcje które ma L# w kodzie, nie ma niektórych u EB. Blessed Riven aktualnie jest na wyższym poziomie ( pod względem speed q+a ), reszta jest gorsza.

Orbwalking pozwala na wzięcie 8 na 10 creepów. Moim zdaniem jest to wystarczające. Do tego jest wbudowany humanizer (pewnie powiesz, że w b# również, jednak jest to gówno prawda. Jak by tak było, to postać nie tańczyła by podczas gdy trzymasz kursor na niej.) Do tego EB jest od kilku miesięcy i już kładzie b#-a na deski który jest od kilku lat. Nie wspominając o tym, że wiele najlepszych dev przeszło właśnie na eb jak chociażby iCreative.

Opublikowano

Orbwalking pozwala na wzięcie 8 na 10 creepów. Moim zdaniem jest to wystarczające. Do tego jest wbudowany humanizer (pewnie powiesz, że w b# również, jednak jest to gówno prawda. Jak by tak było, to postać nie tańczyła by podczas gdy trzymasz kursor na niej.) Do tego EB jest od kilku miesięcy i już kładzie b#-a na deski który jest od kilku lat. Nie wspominając o tym, że wiele najlepszych dev przeszło właśnie na eb jak chociażby iCreative.

Chodzi ci o iCreative, który myśli, że Q Vel'Koza to 'linear skillshot'? No comment

Postać nie tańczy, gdy się na nią najeżdża, chyba grałeś na L# ostatnio rok temu. Jak już mówisz o farmie, o wiele lepiej się lasthituje na L#, odczuwam też, że ma lepsze kalkulacje. EB jest od kilku miesięcy, ale nadal wiele mu brakuje od L#. Jeżeli skrypty na EB są tak dopracowane, dlaczego niektórzy tak usilnie chcą 'portować' z niego skrypty? Ludzie zadają często pytania 'why won't you port it from L#?' I tak te skrypty są zbugowane, bo EB nie ma wielu opcji, które są w L#.

Opublikowano

Chodzi ci o iCreative, który myśli, że Q Vel'Koza to 'linear skillshot'? No comment

Postać nie tańczy, gdy się na nią najeżdża, chyba grałeś na L# ostatnio rok temu. Jak już mówisz o farmie, o wiele lepiej się lasthituje na L#, odczuwam też, że ma lepsze kalkulacje. EB jest od kilku miesięcy, ale nadal wiele mu brakuje od L#. Jeżeli skrypty na EB są tak dopracowane, dlaczego niektórzy tak usilnie chcą 'portować' z niego skrypty? Ludzie zadają często pytania 'why won't you port it from L#?' I tak te skrypty są zbugowane, bo EB nie ma wielu opcji, które są w L#.

z BanSharpa sporpo devow pospierdalało, MrArticuno między innymi, jego Vayne jes bardzo dbra. I pamiętaj że forum joduski jest jak tuba propagandowa, iMeh i reszta biorą udział w ich własnym konkursie pt Goebbels Roku 2016 czyli jak najszybciej zakamuflować informacje i wątki że L$ jest detected a następnie pisać że już jest bezpieczny i niewykrywalny :D Ale w końcu to Niemcy, nie odchodzi się od pewnych nawyków ;) Blmn95 został zdegradowany za to że dodał niespodziankę w swoim assembly na Vayne ;) I akurat iCreative ma dobre addony, naprawdę nie wiem czego się czepiać. Jedyne co ssie w EB to Evade ale mam nadzieję że się rozkręci.

 

BanSharp był spoko dopóki nie poleciał na hajs. Dla mnie płacenie 50zł na loterię "banned or not banned?" jest bez sensu.

Opublikowano

z BanSharpa sporpo devow pospierdalało, MrArticuno między innymi, jego Vayne jes bardzo dbra. I pamiętaj że forum joduski jest jak tuba propagandowa, iMeh i reszta biorą udział w ich własnym konkursie pt Goebbels Roku 2016 czyli jak najszybciej zakamuflować informacje i wątki że L$ jest detected a następnie pisać że już jest bezpieczny i niewykrywalny :D Ale w końcu to Niemcy, nie odchodzi się od pewnych nawyków ;)Blmn95 został zdegradowany za to że dodał niespodziankę w swoim assembly na Vayne ;) I akurat iCreative ma dobre addony, naprawdę nie wiem czego się czepiać. Jedyne co ssie w EB to Evade ale mam nadzieję że się rozkręci.

 

BanSharp był spoko dopóki nie poleciał na hajs. Dla mnie płacenie 50zł na loterię "banned or not banned?" jest bez sensu.

Ależ ja w ogóle temu nie przeczę, bo to są fakty. Po prostu (też) nie ma co kłamać, że jak ktoś chce jechać na full i wygrywać prawie wszystkie gry, to L# będzie sto razy lepszą opcją od EB, tylko, że dostanie się też szybko bana.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...