Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z wyskakującym komunikatem/błędem podczas wejścia na serwer.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Gdy zrobilem reload serwera wyskoczyl mi taki komunikat:

 

"Internal Exception: io.netty.handler.codec.DecoderExcepton: java.io.IOException: The received string lenght is longer than maximum allowed (32 > 16)"

Czy to wina javy, plugin albo czegos innego? Dziekuje za szybka odpowiedz.

­

SERWER SKYBLOCK?

DOBRA ZABAWA?

MILA ATMOSFERA?

MYBLOCK.ENCH.PL

­

Opublikowano

Miałem taki sam problem u mnie chodziło tu o plugin funnyguilds, było to tak iż nazwa gildii była wyswietlana na tab gdy założyłem gildie z długą nazwą od razu wywaliło mnie z serwera i nie mogłem wejść.

Opublikowano

czyli musze usunac wszystkie gildie?

SERWER SKYBLOCK?

DOBRA ZABAWA?

MILA ATMOSFERA?

MYBLOCK.ENCH.PL

­

Opublikowano

@Megapvp tak spróbuj usunąć gildie, jeśli masz na tabie miejsce na nazwę gildii które wygląda tak np. "Nazwa: OstatniaChwilaJemRefila'" zmień to na samą nazwę gildii lub usuń to całkowicie.

Opublikowano

­naprawione! bawilem sie tablista i za dlugie napsy zrobilem xD do zamkniecia

SERWER SKYBLOCK?

DOBRA ZABAWA?

MILA ATMOSFERA?

MYBLOCK.ENCH.PL

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...