Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Amaethon Online | Cap 110 | CHN/EU | x60 | Play2win | DDoS Protected | START 23.12.2015 | 19:00 Gmt +1


nativ3r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kmeQBZK.png

 

 

Officialne Otwarcie
23 Grudnia godzina 19:00 GMT +1 (PL)

99% zostało przetłumaczone na PL ze wzgledu na spore zainteresowanie serverem!
Za błędy z góry przepraszam! Widzimy się w grze!

 

Jesteście znudzeni ciągłym graniem na serverach z Capem 100? Szukacie czegoś na dłużej?. 

My z Amaethon Online doszliśmy do wniosku, że gracze chcieliby czegoś innego, rozmawialiśmy z różnymi graczami.

W końcu doszliśmy do porozumienia że 110 cap, był najlepszym capem na VSRO plikach.

Czy tęsknisz za starymi czasami, kiedy vsro pliki zostały właśnie wydane na kilku serwerach z capem 110 , kiedy to było dużo zabawy?
Amaethon Online będzie robić wszystko , aby przywrócić Ci te wspomnienia po raz kolejny
My proponujemy wam Server z fajnym wyglądem oraz dobrą komunikacją z graczami.
Wiele serverów nie zwraca uwagi na graczy i ich opinie, albo gracze nie są odpowiednio poinformowani o sytuacji servera. My dołożymy wszelkich starań by to się zmieniło.

ufWPdsC.png
0J4iE2p.pngq0NC9mV.pngbZMYzNl.png
(STRONA/DOWNLOAD/REGISTER)
IF9SwPG.png
(FACEBOOK)
Informacje

 

Cap: 110

Skills Cap: 110

Mastery Level: CH 330 & EU 220

Degree: 11

Race: Chinese & Euro

Solo EXP/SP: Rates x60

Party EXP/SP: x65

Drop Rate: x5

Drop Gold: x15

Trade Rate: x15

Items NPC Sell Price: 1 Gold (przeciwko goldbotom)

Uptime: 99,9%

Bots: Wszystkie boty działają, nie są zabronione

IP-Limit & HWID-Limit: 4 & 2

darkdick.png

Wygląd

 

» Itemy na Start

Euro od teraz będzie miało początek w Jangan

9e000138.jpg

 

» Automatyczny SET

od 1-9 Dgree dostaniemy na każdy lvl SOS +3 z 3 int i 3 str

ZXrde.png

 

» Constantinople & Samarkand miasta

W tych miastach będą potwory na 90+ lvl specialnie zrobiono tak dla szybszego expienia
OwtAe.jpg

 

» Zbalansowane Skille

 

European:

Bless spell cooldown --> 5 minutes

Black ress --> Removed

Offering --> Received a 15% lowering in damage

Warrior fences --> 20% shielding reduction on every level of the skill

Warrior screens --> Removed

Warrior skill (DareDevil) -> DMG lowered by 10%

Rogue skill (Prick) -> DMG lowered by 10%

Bard skill (Magic dance) -> 46% mag dmg increase -> 36% mag dmg increase

Bard skill (Guard Tambour) -> Damage absorption decreased from 47% to 37%

Bard skill (Mana Tambour) -> Damage absorption decreased from 47% to 37%

Bard skill (Booming wave) -> Given a knock back w/ 50% probability

Bard skill (Weird Chord) -> Given a 60% chance to give impotent (the debuff)

 

Chinese:

Overall damage increase of 10%

Overall resistances increased by 5% absorption

Snow Shield has no cooldown | Removed the last snowshield series skill

Snow Storm Multishot -> same damage as the last light nuke

Str chars can NOT use Snowshield -> we've added a requierments for int on snowshield

 

» Guild & Union

Automatycznie od razu dostajemy 5lvl Guild

Maxymalnie 40 osób w Guild

W unii mogą być max 2 Guild,dosyć popularne

Union czat jest teraz dla wszystkich!

 

» STR Unique

Dodaliśmy z myślą o STR charach unique które będą wrażliwe na ciosy STR a odporne dla INT po to by STR chary miały większe szanse na zabicie

 

» Cerberus & Captain Ivy

Zmieniliśmy SPAWN  Cerberusa oraz Ivy na 12 ważnych innych spawnów w inych miastach, ponieważ w samarkand i constantinople będą miastami z mobami o wysokim lvl.

Cerberus spawni się od teraz na obszarze JANGAN

Captain ivy spawni się od teraz na obszarze DONWHANG

 

» Boss Unique

Na serwerze pojawi się raz na 12h UNIQUE który będzie dropił wyjątkowe ITEMY, Jego miejsce zrespienia będzie na CAŁEJ mapie.

 

» Capture The Flag

CTF oraz Battle arena będzie się odbywała raz na 3h , stworzona specialnie dla hardkorowych graczy lubiący zabawe , pvp.

1 zabicie na CTF to 1 Battle Arena Coin

Na CTF  wyłaczone zostało ressowanie specialnie by nikt nie mógł sobie nabijać coinów.

 

» Global CD & lvl restriction

Większość graczy którzy posiadają Globale , Spamują nie potrzebnie na Chat , najczęściej po Fortress War , Guild war, pvp , etc.
Od teraz Global będzie można używać od 80 lvla , a częstotliwość glowali wynosi RAZ na 30 Sec , tak by uniknąć SPAMU.

 

» Reverse Cooldown

Ludzie często by zabić szybko Unique używają masowo Revers scrolli , my to zmieniliśmy , od teraz będzie można użyć REVERS scrolla RAZ na 30 sec.

 

» Yellow Tittle Quest Captain

Musisz wiedzieć o Queście na blue zerk "dopisek"  na lvl 95. Kiedyś by wykonać ten quest trzeba było udać się do B2 na moby. Jangan Cave zamkneliśmy a Moby z B2 możecie teraz spotkać przed Jangan Cave , by wykonać tego Questa do końca.
7cf57da4d5.jpg

 

» Alchemy Rate

Po rozmowie z wieloma graczami , doszliśmy do wniosku że nikt nie chciał by widzieć graczy z większymi plusami niz 12+ dlatego też zmieniliśmy system Alchemy.
Od teraz aby nowi gracze nie byli z tyłu , zmieniliśmy alchemie na bardzo trudną , +8/+9 będzie wyczynem.  +9 będzie naprawdę ciężko do zdobycia.

 

» Battle Arena

Battle arena jest jednym z najbardziej pożądanych miejsc przez graczy , dlatego też została utworzona.

Wygrani dostaną 15 BA coin a przegrani 5 BA coin

Battle Arena będzie co 3 godziny ponieważ wielu graczy nie może grać 24/7

 

» Battle Arena Coins

Za wygrane BA coiny , będzie można kupić Elixiry oraz STONY.
UWAGA!!  na serwerze będzie można tylko albo wygrywać STONY albo robić poprzez alchemie zbierając elementy jak w OLDSCHOOL
(nie będzie można dropić Stone)

 

 

» Job items (Egy A)

My zdecydowaliśmy że Aktualnie maxymalną bronią do zdobycia będzie EGY A ,  EGY B puki co nie będzie wprowadzone,

dopiero po jakimś czasie gdy większość graczy będzie posiadała EGY A ,będzie wprowadzona możliwość zamiany wyglądy EGY A na EGY B. 

Egy A = +7,5~

Akcesoria Egy A będzie można kupić za coiny z Battle arena lub CTF

 

» Seal of Nova

SON będzie można kupić za Copper Coiny u NPC , czytaj niżej

 

» Copper Coins

 

Holy water temple

Każdy unique w Holy Water Temple będzie dropił 20 Copper Coin, Maxymalnie za każdym wejściem do HWT można będzie zdobyć 100 copper coin.
Nie myśl że będzie to takie łatwe , zabić unique. Unique będzie Bardzo mocno zbuffowane,  i będzie bardzo ciężko je zabić.

Zrobiliśmy tak dlatego ponieważ dużo osób na innych serwerach dropiło łatwo itemy. Od teraz to się zmieni , a Coiny będą trudne do zdobycia.

 

» Job Temple

w Job Temple będą 2 questy do wykonania
1. zabić 10 graczy thieves/hunter/traders -> nagroda 20 copper coin 1x na dzień
2. zabić 500 NPC thieves/hunters -> wygrana 8 copper coin za każdym razem

 

 

 

» Job Temple

W Job Temple będzie specialny Room "Haroeris" w którym będzie respił się raz na 6 godzin Specialny unique , z którego będzie wypadał 100% EGYA.
Jeśli uważasz że jestes wystarczająco silny by przetrwać i zabić unique by wygrać EGY A, spróbuj.

Do Room będą mogły wchodzić THIEFY , HUNTERY  oraz TRADER do max 32 osób
Żebvy wejść do Room trzeba mieć minimum 4/8 ludzi w PT

 

» Fortress War

Wielka wojna którą wszyscy kochają!
Stara strategia , starych graczy to czekać ostatnie 30 min by zdobyć Fortress!
Dlatego też zmieniliśmy konstrukcję na 400% więcej HP!
 

Fortress War będzie odbywał się o 19:00 w każdą Niedzielę
 

» Honor ranking

Honor ranking będzie połączony z Jobbem za które można dostać Honor Buffy. Zasady są proste!

Gracz będzie mógł zabić tego samego przeciwnika 2 razy na 24h.
JGZdh.png

 

» Upgrade Stones

Na serwerze będzie można zmienić sobię EGY A na EGY B , wygląd.
Aby zmienić EGY A na EGY B będzie trzeba zdobyć scroll.
Nasz Item EGY A musi być +8 , na 1 slocie w inventory , następnie używamy Scrolla. Rezultatem jest EGY B +8

 

» Forgotten world

Według waszej opinii w FGW jest bardzo ciężko. Dlatego też by zachęcić was do FGW zmieniliśmy  exp RATE na 400% więcej by łatwiej wbić tam LVL!
Oczywiście Quest na 8 Talizmanów "Stare ISRO" pozostaję dalej aktywne dla aktywnych graczy

 

» Auto Events


Kill The GM

Zabij Event BOT by wygrać nagrode! Nie ważne jaki DMG zadasz , ostatni HIT wygrywa

 

Alchemy event

W tym Evencie moze być tylko 1 wygrany. Wygrywa ten który będzie miał największy + w itemie w inventory! Wiadomość pokazuję się dopiero od 6+. Pamiętaj że jeśli zrobisz +6 item i nikt więcej nie będzie miał większego + , wygrywasz! Ale jeśli zaraz ktoś zrobi +7 będzie lepszy od ciebie.

 

» Future updates

 

Egy B system zostanie wprowadzony dla zabawy

Arabian maps zostanie dodane z Unique oraz nowymi mobami 100-110 mobami.

 

Jeśli masz jakieś wspaniałe pomysły , podziel się nimi z nami.!


UWAGA!!
Zróbmy jedną fajną Guildie!
Sam byłem przez pewien czas masterem guildii ale doszedłem do wniosku że lepiej zrobić jedną dużą i mocną drużynę
w której będzie łatwiej o PT , itemy itp , niż  kilka nie ogarniętych guildii.
DLATEGO też proponuję Guildie
SaintS jako główną!
odstawmy honor na bok i wszyscy tu połączmy się w jedność! by podbić server!


SaintS szuka ludzi którzy znają się na rzeczy! mile widziane osoby z TeamSpeak3
mój nick w grze nativ3r , możecie także kontaktować się z innymi ludźmi z SaintS.
Widzimy się w grze!

 


 

Opublikowano

 

Zróbmy jedną fajną Guildie!
Sam byłem przez pewien czas masterem guildii ale doszedłem do wniosku że lepiej zrobić jedną dużą i mocną drużynę
w której będzie łatwiej o PT , itemy itp , niż  kilka nie ogarniętych guildii.
DLATEGO też proponuję Guildie
SaintS jako główną!
odstawmy honor na bok i wszyscy tu połączmy się w jedność! by podbić server!

xD Śmieszy mnie to, bo na każdym serverze piszecie to samo, "zrupmy to, zrupmy tamto", a i tak nic nie wychodzi xD Polskie gildie = rak silkroada

Opublikowano

zobaczymy jak to będzie,  ja mam nadzieję że są tu jeszcze ludzie myślący.. i będą chcieli tą tezę obalić

@Edit

Jak ktoś chętny na TS to pisać PW

Opublikowano

wygląda na fajny serwer ale ten ip limit 4 i pc limit 2.. przeraża .. chetnie bym zagrał jeżeli by zmienili to na pc limit 2 ip limit 2

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Bot działa , jest mbot.    Co do ip  , i jakiś bugów , właśnie GM restart zrobił bo coś poprawić miał.  zaraz znowu open

Opublikowano

ok więc po kilkunastu godzinach spędzonych na serverze , określam iż server nadaję się do grania :) coraz więcej osób wchodzi i gra. Dużo aktywnych pt  , lvle jeszcze nie są duże  więc każdy ma szanse się wybić.
I co najfajniejsze że nie ma turków :P 

Opublikowano

na strone moge sie logować a w grze cały czas mi wyskakuje ze złe hasło też tak macie ? znacie jakieś rozwiązanie ?

jak wcisniesz link aktywacyjny konto ktory przyszedl na mail to na stronie z lewej strony wpisujesz haslo ktorego bd uzywal In the Game i tyle.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...