Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje Kogoś kto Ogarnia GM do serwerów samp ( zapłace )


WeliCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Poszukuje Kogoś Kto zna się na Pawn i ogarnia serwery Samp


Ja niezabardzo ogarniam Pawn'a czyli robienie GM na serwer


Jestem w stanie zapłacić 20 zł PSC za zrobienie GM to ma być Truck/Roley Play


( a i dopłace jeszcze kolejne 20 zł psc za obiekty do frakcji itd. )


  • Logowanie
  • System Ciężarówek z ... do ... i zato sie dostaje sc i kase
  • System prywatnych aut z salonem
  • system prawojazdy i dokumentów
  • system bramek na granicach miasta
  • Frkacje : Policja, Pogotowie, Pomoc Drogowa, Taxi, Straz pozarna
  • system Rang : Nowy , kierowca , Vip , Junior Moderator , Test Mod , Moderator , Junior admin , test Admin , Admin , RCON Admin, Head Admin
  • System level admin z komendą /login zeby mozna było się zalogować na range albo jak ktos nieche to nielogować sie
  • I komendy takie zeby admini i moderatorzy mogli respawn , Naprawic czyjes auta , dawać sobie sc i kase, itd

Czyli za gm zapłace 20 zł psc i za obiekty kolejne 20 zł psc


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...