Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Upgrade pc deskopt (nowy procesor)


kosiarz120

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pc typu deskopt był on do grania w gry mniej wymagające oraz nagrywanie gier

podeszpoły obudowy slim

nazwa deskopta - dc7800

procesor c2d 2.30 ghz (tu leży problem)

ram 2gb ddr2

karta graf hd 5450 1024 mb

problem leży po stronie procka oraz ramu

jaki procesor wybrać z tańszych tak gdzieś do 200zł?

dobrze by było gdyby miał 4 rdzenie :))

ram dodam żeby było 4gb bo przy nagrywaniu gothica 3 klatkowała mi gra na minimalnych więc sami wiecie

a karty graficznej NIE CHCE WYMIENIAĆ a i chciałym żeby nie było tu tekstów typu

kup nowy komputer to jest syf itp. nie chce go sprzedawać gdyż nie mogę

oraz nie stać mnie :) z góry thx

płyta główna

hawlett packard

model : 0AA8h

chipster intel q35

 

Opublikowano

Niestety masz syf i należy go wymienić a nie wymieniać flaki w komputerze dla sekretarki 

 

Możliwe procesory do płyty sprawdź sobie na stronie producenta, twój sprzęt to twój problem poszukać po numerze seryjnym albo numerze produktu w supporcie. Jest dziesiątki takich modeli każdy inny. 

 

Można zamontować  ( prawdopodobnie, czy będą stabilnie dziać to już problem płyty głównej, dowiesz się jak zamontujesz  )  Intel Core 2 Quad: Q6600, Q6700, Q8200, Q9300, Q9450, Q9550

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

w sensie stabilnie chodzić jak to odtwarzasz no bo na 2 rdzeniowym syfie jakoś chodzi normalnie tylko chciałbym troche ten pc ulepszyć żebym mógł tego gothica 3 se nagrać bo jak gram i nagrywam to mam obciążenie 100% i dlatego chce wymienić proca

ojjj ile to ja już się nasłuchałem że to syf a mi wystarczy ale tam tłumaczyć

Opublikowano

nie wiem gdzie ty chcesz szalec z karta ktora sluzy do wyswietlania pulpitu

kup jakiegos quada jak ci wyzej proponowano, ale to tylko marnowanie hajsu

­

Opublikowano

spoko do wyświetlania pultipi :)))

gry w które grałem

diablo 3

torchlight 2

gothic 3,2,1

gta sa ,gta 4

skyrim

fallout 3

harry potter insygnia smierci

mi tam ona pasuje

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...