Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wymiana procka


karol123742

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo bede wymienial procka z 2 rdzeniowego na 4 jaki polecacie do 500 zl

 

moj komp

Zasilacz jakis 500 W

8gb ramu 

grafa gt 730 gigabyte

 plyta Gigabyte Technology Co. Ltd. F2A68HM-S1 (P0)

 

Opublikowano

Jaki dokladnie zasilacz btw? Ja bym zdecydowal sie na i5 2400 + plyta 1155, z nowek to g3258 jest, ale jest to mniej oplacalne. 

bez obrazy ale jak bym chcial kompa z i5 to bym napisal ten temat komp z i5 ale ja chce tylko procka wymienic.. na adm 2 rdzeniowego na 4 a zasilacz jakis 500W nie moge teraz podac danych bo nie jestem w domu 

Opublikowano

A po kiego grzyba słabszy? Możesz mieć i5, to przecież git jest.

Koles jak bym chcial kompa z i5 to bym pisal komp do i5 a tak to pisze "

Wymiana procka"
Opublikowano

Jak byś chciał wymienić to byś przynajmniej podał co masz za procesor aktualnie. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Jedyny sensowny to  A10-6800K, wymiana na jakikolwiek inny niewiele zmieni poza ilością rdzeni i praktycznie ta samą wydajnością albo niższą. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Jedyny sensowny to  A10-6800K, wymiana na jakikolwiek inny niewiele zmieni poza ilością rdzeni i praktycznie ta samą wydajnością albo niższą. 

To nawet w csie fpsy nie zwieksza sie? skoro w cs go potrzeba wiecej rdzeni 

Opublikowano

To nawet w csie fpsy nie zwieksza sie? skoro w cs go potrzeba wiecej rdzeni 

Dawno takiej glupoty nie widzialem, cs go popierdziela jak dziki na 2 mocnych rdzeniach, da Ci jakies fps, ale kupno kolejnego apu, zwlaszcza gdy stac cie na i5 SB... jeszcze jakbys mial AM3 to cos by sie wykombinowalo. Co prawda takie i5 4460 wyciagnie wiecej fps niz g3258 po OC, ale "2 jajka" sa jak najbardziej wystarczalne do zwyklej gry. 

steam: /awesomeplayer1337

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...