Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer MC bez hamachi i bez pobierania serwera z mc.net itp.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc tak chcę zrobić serwer Minecraft bez hamachi lub z hamachi tylko że beż pobierania serwera za .net bukkit itp.

Kiedyś z moim kuzynem wyczajłem jak to zrobić tylko że zapomniałem i chciałem z kolegą tera pograć tylko że mi się nie chce pobierać i zasyfiać dysku tymi serwerami.

 

Więc jezeli ktoś wie jak to zrobić niech napisze bo tego potrzebuje.

Opublikowano

To się nazywa server LAN, który tworzysz, gdy włączysz tryb jednoosobowy>[esc] i klikasz udostępnij server LAN, czy jak to tam było.

Na LAN nie ma pluginów, jest to czysty server stworzony na twoim świecie z trybu jednoosobowego.

forum_banner___siryoshimura__1_by_siryos

Opublikowano

Musisz być w tej samej sieci lokalnej w domu, czyli można powiedzieć musicie korzystać z tego samego internetu.

Wtedy wchodzisz w minecraft'a, klikasz ESC, Potem OPEN on lan czy jakoś tak.

Pojawi Ci sie IP na chacie i podajesz to IP kuzynowi.

 

Jeśli na odległość to nie jestem pewny ale chyba wtedy wpisuje IP z hamachi Twoje.

 

@Edit

 

Tutaj masz fajny poradniczek:


784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...