Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W jaki sposób wykonać kod Javy na pisanie od ''x'' stone?


Ezio450

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam pomoże ktoś otóż pisze plugin i nie za bardzo wiem co wpisać żeby wyskakiwało gdy wykopiemy x stone to pisało by "Gratuluje możesz już pisac na czacie" lub coś w tym stylu?Pomożesz ktoś co bym musiał wpisać?

Opublikowano

Xxx

 

//przepraszam za spam ale źle przeczytałem temat i nie na temat odpowiedziałem.

Aha a pomożesz mi z tym?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Może być w skrypcie?
Skrypt @CusT

variables:
    {chat.%player%} = false

command /sprawdz [<text>]:
    trigger:
        if player has 200 stone:
            remove 200 stone from player's inventory
            set {chat.%player%} to true
            send "&aMozesz juz pisac. Stone zostal zabrany z Twojego ekwipunku."
        else:
            send "&cMusisz posiadac 200 stone."

on chat:
    if {chat.%player%} is false:
        cancel event
        send "&cMusisz posiadac 200 stone, aby moc pisac."

Opublikowano

Pobierasz gracza i p.sendMessage ?

Plugin jest wydajniejszy ! Rozumiesz to czy przewinąć od noooowa ! Ostrożny bądz i uważaj na skrypty !

 

Opublikowano

Witaj, już Ci piszę ;).

 

Otóż przy BlockBreakEvent, musisz sprawdzać czy wykopanym blokiem jest stone.

Jeśli tak jest, to przypisujesz graczowi (np. w HashMapie ) odpowiednią liczbę.

Potem sprawdzasz, czy liczba przypisana do gracza, jest równa X stone.

Jeśli tak, to wysyła wiadomość.

I to tyle.

 

Pozdrawiam :)

 

 

POTRZEBUJESZ STRONY INTERNETOWEJ?

ZAMÓW JĄ U MNIE!

https://www.mpcforum.pl/topic/1646972-tworzenie-stron-www/

Opublikowano

Witaj, już Ci piszę ;).

 

Otóż przy BlockBreakEvent, musisz sprawdzać czy wykopanym blokiem jest stone.

Jeśli tak jest, to przypisujesz graczowi (np. w HashMapie ) odpowiednią liczbę.

Potem sprawdzasz, czy liczba przypisana do gracza, jest równa X stone.

Jeśli tak, to wysyła wiadomość.

I to tyle.

 

Pozdrawiam :)

Po restarcie serwera znowu to samo :D? Genialne leci Like :D

 

@pytanie czy w ogole posiadasz jakikolwiek kompilator ? 

Opublikowano

Po restarcie serwera znowu to samo :D?

Zapisujesz tylko w HashMap?

Jeśli tak, to postęp gracza po restarcie/przeładowaniu usunie się.

Aby temu zapobiec, najlepiej żeby przy wyłączeniu pluginu wszystko z HashMapy zapisywało się do pliku/bazy.

A przy starcie pluginu, wszystko z pliku/bazy, szło do HashMap ;)

 

Czy wogóle posiadzasz jakikolwiek kompirator?

Nw co to ma do tematu xD

Ale w Javie programuje zazwyczaj w Eclipse, a otwieram projekty programem Jd-Gui ;)

 

Pozdrawiam,

I dzięki za like xD

Może być w skrypcie?

Skrypt @CusT

variables:

    {chat.%player%} = false

command /sprawdz [<text>]:

    trigger:

        if player has 200 stone:

            remove 200 stone from player's inventory

            set {chat.%player%} to true

            send "&aMozesz juz pisac. Stone zostal zabrany z Twojego ekwipunku."

        else:

            send "&cMusisz posiadac 200 stone."

on chat:

    if {chat.%player%} is false:

        cancel event

        send "&cMusisz posiadac 200 stone, aby moc pisac."

Skript - gówienko, dla pseudo-programistów, obciążające serwer ;)

 

 

POTRZEBUJESZ STRONY INTERNETOWEJ?

ZAMÓW JĄ U MNIE!

https://www.mpcforum.pl/topic/1646972-tworzenie-stron-www/

Opublikowano

Zapisujesz tylko w HashMap?

Jeśli tak, to postęp gracza po restarcie/przeładowaniu usunie się.

Aby temu zapobiec, najlepiej żeby przy wyłączeniu pluginu wszystko z HashMapy zapisywało się do pliku/bazy.

A przy starcie pluginu, wszystko z pliku/bazy, szło do HashMap ;)

 

Nw co to ma do tematu xD

Ale w Javie programuje zazwyczaj w Eclipse, a otwieram projekty programem Jd-Gui ;)

 

Pozdrawiam,

I dzięki za like xD

 

Skript - gówienko, dla pseudo-programistów, obciążające serwer ;)

Od kiedy projekty sie w jd-gui otwiera ? xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...