Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie tanio i bezpiecznie kupić CS:GO?


Romaander

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 Planuje kupić sobie CS:GO itp. Aktualnie kosztuje 10,99 euro :) (Czyli 50zł) i teraz pytanie, czy poczekać może do końca roku na jakąś promocję? Czy znacie jakieś tańszę oferty? :) (NIE CHCE KONT Z CS:GO'em!!!!!) (btw. Płacę PaySafeCard'em) :D

Opublikowano

@ g2a.com Jak sie nie myle i przy użyciu kodu jakiegoś streamera itd. Typu Nervarien,Dis mozesz dostać 3% zniżki

Milunia ! życiem Kubi Producentem
 

Opublikowano

Nie opłaca się kupować z w/w stron w tym okresie. Zaraz święta, więc pewnie jak zawsze promocja na CS:GO -50%, czyli za nieco ponad 20zł, a 100% bezpieczeństwa.

tenor.gif

 

Opublikowano

Szczerze mówiąc na G2A się pogubiłem, tyle ofert, ale nwm na czym to polega :)

 

Nie opłaca się kupować z w/w stron w tym okresie. Zaraz święta, więc pewnie jak zawsze promocja na CS:GO -50%, czyli za nieco ponad 20zł, a 100% bezpieczeństwa.

 

Na steamie? :D

Opublikowano

Szczerze mówiąc na G2A się pogubiłem, tyle ofert, ale nwm na czym to polega :)

 

 

Na steamie? :D

Tak. 

22 grudnia zaczyna się Winter Steam Sale. Także możesz się spodziewać CS:GO o 50% taniej :)

313561454060320945952.gif
Opublikowano

Tak. 

22 stycznia zaczyna się Winter Steam Sale. Także możesz się spodziewać CS:GO o 50% taniej :)

Poprawka :v 22 grudnia jest Steam Sale.

Tak jak wyżej poczekaj te 2 dni i będziesz mieć cs'a za 5 euro :D

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

@ g2a.com / Poczekaj do przeceny Świątecznej :) . Nie patrz na te strony jakieś "Kluczeblabla.pl" bo tam będą starali z Cb taką prowizję zdjąć aby wyjść "mega" na + 

Pozdrawiam :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...