Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Migające kreski na ekranie podczas grania


Gość 1sharpp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

 Mój problem polega na tym że podczas grania w CS:GO i innych grach, oglądaniu filmów, przewijaniu stron itd. migają mi czarne poziome paski (ok. 1mm). Nie przeszkadzało mi to specjalnie przez ok. rok, ale po powrocie do 1 gry którą uwielbiam, jest rzeczą uciążliwą. Zacząłem dłubać i skończyło się to na przywracaniu systemu. Zainstalowałem oryginalne sterowniki z płyty i wszystko, oprócz gier chodzi jak trzeba (nie pojawiają się żadne paski). Zainstalowałem najnowsze ze strony amd i jest jeszcze gorzej, bo teraz miga mi cały ekran, lub pół. Jest tak jakby efekt vhs na monitorze, tylko podczas gry. Podłączyłem mój stary monitor LCD 19" z rozdzielczością 1440x900 i ustawiłem dzielenie ekranu. O dziwo na 2 monitorach jest czysty płynny obraz nie ma żadnych wkurzających pasków. Ma  ktoś jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem? Bo mi już ręce opadają jak mam zagrać w jakąś grę i męczyć się zamiast czerpać z niej przyjemność. Można by było przyczepić się, że laptop przegrzał się itd. ale jest to na 100% wina oprogramowania, bo co nie wgram nowych sterowników to mam ten sam problem.

 

Laptop Acer aspire 7750G

Grafika: 6650M

Procesor: i5 2410M

RAM: 8GB

 

Windows 7 64bit


Znalazłem filmik który przedstawia dokładnie ten sam problem co u mnie:

https://www.youtube.com/watch?v=KWE8a7UufG8

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...