Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

To już nie gra, to życie


TrueKaN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zniszczyłem ziomka team na rankedzie i dostaje o to takie wiadomosci xD

 

 

[8:41Przed południem.] Nightmare4Ever: hope you will die from ******
hope you will die from ******
burry ur family 
 
[8:42Przed południem.] Emcist2: hahah 
 
[8:42Przed południem.] Nightmare4Ever: pathetic piece of shjit
 
[8:42Przed południem.] Nightmare4Ever: go to hell 
scum
 
[8:42Przed południem.] Nightmare4Ever: I hope you will watch ur mother gets raped
 
[8:42Przed południem.] Emcist2: :)
 
[8:42Przed południem.] Nightmare4Ever: bastard
 
[8:42Przed południem.] Emcist2: hahah
 
gg
[8:43Przed południem.] Nightmare4Ever: its not
u took my jungle
 
[8:43Przed południem.] Nightmare4Ever: I hate you 
 
[8:43Przed południem.] Emcist2: go hate me :3
 
[8:43Przed południem.] Nightmare4Ever: I wish you bad things to happen to u
[8:44Przed południem.] Emcist2: oohh no
xD
[8:44Przed południem.] Nightmare4Ever: I hope Il meet you once
so I can thank you for this defeat
 
[8:45Przed południem.] Nightmare4Ever: -_-.
god you people are so angering me
cant you be more retarded than this ? 
 
[8:48Przed południem.] Nightmare4Ever: u made me angry so much
cant even describe it
ur a bad person and I hope karma will get to you 
I wish that it gets u
 
Opublikowano

Ale jaki jest sens tworzenia takiego tematu? Takich osób jest tysiące i czasem w co drugim meczu trafi się taki, który zwyzywa rodzinę, osobę, a nawet twojego psa. :v

Opublikowano

Co w związku z tym? W lolu jest multum tego typu osób, które nie panują nad sobą, etc. Zresztą każdy z nas dobrze wie jaka jest opinia o społeczności lola.­

­VeIMQWU.png

Opublikowano

Co ma na celu ten temat ? Mam ci pogratulowac ze byles lepszy ?? Cos czuje ze grales z nizszynu rangami niz masz i zostales zwyzywany bo przeciwna druzyja reprezentowala poziom na jakim byla a ty bylem smurfem

u1lc.png
Opublikowano

Ja to bym mógł chyba co drugą grę tworzyć taki temat z flejmem, życzeniem raka na świeta itp(nie wchodźmy w szczegóły). :v Nic specjalnego, po prostu Cię zwyzywali, a Ty miałeś satysfakcje, bo byłeś lepszy w grze i tyle.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...