Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie słysze skąd idzie przeciwnik


Quikz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, posiadam sluchawki creative sound blaster tactic3d fury. Problem polega na tym że nie słyszę z której strony idzie przeciwnik. Kilka dni temu cos stalo sie z wtyczka, gdy wkladam ja do konca gniazda podczas sluchania muzyki nie ma basu i nie slychac piosenkarza wiec nie wkladam jej do konca i jest ok. Czy to z tego wynika problem i jak go naprawic?

Opublikowano

Moim zdaniem to wina tego gniazda gdzie wkladasz tego jacka.Tez tak mialem na zintegrowanej normalnie wchodzil caly dzialalo git a gdy wsadzilem karte dzwiekową dodatkową czy jak to sie nazywa musialem lekko wpiąć bo jak za daleko to nic nie bylo słychać to nie wina sluchawek tylko tego wejscia 

Opublikowano

Zależy od Jacka i wejścia. Sprawdź na jacku ile ma pinów (takie kółeczka na jacku) jeżeli ma 3 to to może być problemem bo niektóre wejścia obsługują tylko 2 pinowe

 

 

graphic.png

Opublikowano

Podlacz w inne gniazdko i sprawdz czy jest dalej to samo :)

 podlaczylem tez do telefonu i innego komputera ale dalej to samo :/

Zależy od Jacka i wejścia. Sprawdź na jacku ile ma pinów (takie kółeczka na jacku) jeżeli ma 3 to to może być problemem bo niektóre wejścia obsługują tylko 2 pinowe

są 3 piny ale w zestawie ze sluchawkami jest takie coś że masz gniazdo na jacka a wejscie jest na usb, podlaczylem i dalej to samo

Moim zdaniem to wina tego gniazda gdzie wkladasz tego jacka.Tez tak mialem na zintegrowanej normalnie wchodzil caly dzialalo git a gdy wsadzilem karte dzwiekową dodatkową czy jak to sie nazywa musialem lekko wpiąć bo jak za daleko to nic nie bylo słychać to nie wina sluchawek tylko tego wejscia

wlozylem do telefonu i drugiego kompa i dalej to samo

Opublikowano

to chyba wina tego jacka, jak go wymienic?

 

Zrób krok po kroku jeżeli ogarniasz te sprawy :P

1. Odetnij kabelek (jacka) tak z 1cm przed jackiem

2. Odetnij kabelek w taki sam sposób z jakichs starych słuchawek

3. Weź taśmę izolacyjną i odpowiednie kolorki kabelków starannie powiąż i poobklejaj, aby się nie stykały z innymi

4. Teraz te wszystkie obwinięte kabelki zwiąż razem taśmą (3-4 warstwy) i powinno działać. Mi się tak stało ze słuchawkami kilka tygodni temu, pokombinowałem i działają, chociaż jak mocno pociągnę, to się rozklejają te kabelki bo wiadomo... Taśma to taśma :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...