Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[zKwadratem] [MTA] Poszukuję Założyciela!


Ankator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

CqjlZNa.png


Poszukuję osobę, która zajmie się stworzeniem serwera dla gry Multi Theft Auto. 


 


Proponowane stanowisko to Założyciel 


(Według panującej hierarchii w sieci zKwadratem, jest to najwyższe stanowisko na serwerze odpowiadające przed Właścicielem sieci/społeczności). 


 


Zadaniem założyciela jest:


- Wyszukanie oraz dobranie ekipy serwera


- Założenie serwera od podstaw


- Zorganizowanie serwera na forum, sklepie oraz portalu


WIĘCEJ ZOBOWIĄZAŃ POZNASZ PISZĄC DO NAS...!


 


Przydzielam serwerowi:


- Bazę danych


- Sklep SMS


- Dział na forum


- Dział na portalu


ORAZ WIELE WIĘCEJ...!


 


Posiadamy:


- Partnerstwo z hostingiem Pukawka.pl


- Partnerstwo z przyjazną nam siecią TeamFortress 2 - Kicak.pl


- Domenę PL : www.zkwadratem.pl


- Profesjonalne strony WWW


- Profesjonalną oraz poważną organizację sieci


ORAZ WIELE WIĘCEJ...!


 


Proponuję:


- E-Mail służbowy ([email protected])


- E-Mail serwera ([email protected])


- Logo serwera


- 40 slotowy serwer (Na dobry początek)


- Kanał serwera na TeamSpeak 3


ORAZ WIELE WIĘCEJ...!


 


Oczekuję:


- Wiek minimum: 15 lat


- Poważną pracę


- Dobry kontakt (Najlepiej telefoniczny)


- Doświadczenie przy plikach, konfiguracji, administracji oraz organizacji


- Posiadanie gry MTA


- Miesięczną opłatę za serwer (TYLKO 20 ZŁ!)


 


CZEKAMY!


Pisz na: [email protected]


lub         


            [email protected]


------------------------------------


sq4KLEn.png


nWWsv9g.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...