Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Global Mu| EXP x50 | 2K+ONLINE | Start o 17:00 ! |No Cash Shop|


Pogi2015

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://web.globalmu.net/

Server jest piątym serverem na świecie wśród prywatnych serverów Mu Online . Start dziś o godz 17:00.

Global Mu Online server x50 grand opening!
Hello we are opening new server with 50x experience and dynamic resets!
Server grand opening 18. December 17.00 GMT +2 
Server is build without item shop, it means players must hunt items ingame!

Server info:
Experience: x50
Master exp: x25

Resets:
From 400lvl, stats burns, free stats: 500 points (3kk zen*reset)
Max resets: 50
Dynamic reset experience: 
Reset 1-5: 100%
Reset 6-10: 80%
Reset 11-15: 70%
Reset 16-20: 50%
Reset 21-30: 40%
Reset 31-40: 30%
Reset 41-50: 20%

Grand resets:
From 50 resets! Maximum GR unlimited, Grand reset bonus stats: 7500
Grand reset bonus stats stays after GR and resets.

Spots in all maps till Icarus (4-5 mobs) after that default spots as official server!
No item shop!
Cash shop enabled!

Offtrade for Wcoins: In noria only!

Sockets +exc: Disabled
380lvl +exc: Enabled
Max life: +16

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ktoś gra na tym serwie na lapku i miał problem z interfejsem? Odpalam grę z użyciem zintegrowanej/dedykowanej grafiki i ciągle mam ten sam problem, że połowy interfejsu nie widzę. Wcześniej jak się to pojawiało to wystarczyło odpalić grę z dedykowana grafiką i hulało a tutaj lipa :/ Próbowałem wgrywać starsze/nowsze stery, DirectX`a ale ciągle to samo :(

Opublikowano

Sterowniki od karty graficznej wgraj odpowiednie i problem zostanie rozwiązany. Od zintegrowanej chipset cały a os dedykowanej sterownik.

grafi.png


 


„Ciężki charatker? wiem, mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury...


                                                                                                                                                                          PIH


 

Opublikowano

Sterowniki od karty graficznej wgraj odpowiednie i problem zostanie rozwiązany. Od zintegrowanej chipset cały a os dedykowanej sterownik.

Czytałeś co pisałem w ogóle? Stery były wgrywane już przeróżne i dalej to samo :) Udało się rozwiązać problem wgrywając stery do integry z 2009 roku, więc trudno nazwać je odpowiednimi ale działa :D

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pytanie bo byłem zobaczyłem cene seale i podziękowałem, mu online nie jest wart x2 niż nie wiem np WOW, 

Zdobywacie jakoś te WC czy jak nie ma kasy to lecicie bez seale co dla mnie nie ma sensu.

 

Opublikowano

wpadne zobacze :)

~~~~~~~~~~~~~~X-Spirit Mu Online~~~~~~~~~~~~~~


~~~~~~~~~~~~~~Brak Donate Brak VIP!~~~~~~~~~~~~


~~~~~~~~~~~~~~Exp: 500 Drop: 65% Reset:400lvl 500pkt~~~~~~~~~~~~~~


~~~~~~~~~~~~~~Grand Reset: 100rr-2000crd~~~~~~~~~~~~~~


http://x-spirit.pl/

Opublikowano

Szczerze, to trochę ta liczba 2k odstrasza, ciekawe ile osób na multi kontach ciśnie, pewnie masa. Jak mniemam lorka/ davias/ loren deep czy inne miasta zarąbane od straganów? Przy takiej liczbie online jest  gdzie expic? ^^ jak duzo Polaków tam pogrywa?

Opublikowano

jaki tam jest sezon? jakoś nie moge wyczytać tego akurat.

Sezon 9 epizod 5

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...