Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stare serwery typu EliteMT2 , PandoraMT2


maxi123o

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety aktualnie żadna osoba nie jest wstanie odzwierciedlić klimatu tych epickich serwerów. Jedynym serwerem, który w pewnym stopniu zbliżony jest do serwera PandoraMT2 - jest serwer Tanavis.pl. Jednak grając tam nie spotkasz tego samego klimatu co na starych serwerach. Pod względem teoretycznym przypomina on Pandore (sety broni, biolog, NPC, itemy), jednak to już nie jest to samo. Dodatkowo administracja ma totalnie wylane na zdanie innych użytkowników. Nie potrafią przyjąć krytyki kierowanej w ich stronę. Wszelkie "zagrażające" (tak naprawdę to wypowiedzi różnych osób na temat serwera) im tematy, posty, statusy są natychmiast kasowane, a użytkownik jest (zazwyczaj) karany. Zresztą.. szkoda mi czasu na pisanie o takich ludziach. Jeśli chcesz pograć na pseudo serwerze, który odzwierciedla Pandore to masz tylko tę opcję. A.. zapomniałem. Pograsz sobie w poniedziałek/wtorek lub środę bo aktualnie "naprawiają bugi" (już 200. raz). Pozdrawiam ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...