Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prywatny serwer NosTale


Łysy102

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka :)
Pamiętam jeszcze kilka lat temu próbowali postawić coś takiego i co z tego wyszło? Działa jakiś serwer na tyle stabilnie by się pobawić?
Był też gość który od kilku lat robi pliki od nowa, co z nim? Działa jeszcze czy odpuścił projekt?
 

Opublikowano

Był taki gość, ale nie znam typa. (hehe, he)

 

Na ten moment nie ma żadnego otwartego i w miarę dobrze działajacego prywatnego serwera NosTale.

 

Xeno, czekam... ._.

 

Kilka lat temu wszyscy stawiali serwery NT - Kubaman i inni.

Teraz to tylko czekać, aż KsenkoTejl (lub inne serwery) wypalił/y, bo widzę że ktoś to ogarnia. =D

 

Masz jeszcze niemieckie forum, gdzie jest pełno takich tematów.

Opublikowano

Ahh pamiętam ten stary przeglądarkowy priv nostale (na nos99 czy jakoś tak się nie załapałem).
Trza czekać, może coś zrobią.

* ------------------------*
| 100 300 500 700 900   |
|
200 400 600 800 1000 |
*-------------------------*

Opublikowano

 

Ahh pamiętam ten stary przeglądarkowy priv nostale (na nos99 czy jakoś tak się nie załapałem).

Trza czekać, może coś zrobią.

 

To była beta NosTale na przeglądarce (dokładnie Kalydo), a nie prywatny serwer. -.-

Opublikowano

Teno Xeno nostale to za rok wystartuje :D albo w ogóle.Masa byla takich serwerów co "no no jeszcze miesiąc i start" etc. 100%,że z Tym tak samo będzie.

Opublikowano

Teno Xeno nostale to za rok wystartuje :D albo w ogóle.Masa byla takich serwerów co "no no jeszcze miesiąc i start" etc. 100%,że z Tym tak samo będzie.

Przecież Xeno nigdy nie mówił, że "za miesiąc" start, bo przy tak ogromnych projektach trudno jest to po prostu stwierdzić. (Tym bardziej, że kodzi samemu)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...