Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

AION 4.8 - zarobek, kahruny.


Why

Rekomendowane odpowiedzi

Arcymistrz
Opublikowano

Cześć.

Postanowiłem wrócić do gry w wolnym czasie (głównie ze względu na patch 4.8) i mam kilka pytań. 

1. Jakieś nowe sposoby zarobku? Dotychczas zbierałem eter wysokiego poziomu i trochę gotowałem.

2. Co mogę zrobić z kahrunami? Mam ich ponad 1000, zbierałem na Pagati, ale odechciało mi się grać przed zniszczeniem Sarpan. 

3. Pojawił się może odpowiednik Pagati, które było można kupić za Odznaki Kahruna? Chciałbym znaleźć coś, co umożliwi mi szybsze przemieszczanie się.

4. Jakaś opłacalna instancja, która możliwa jest do zrobienia w 3 osoby (ewentualnie całe party), na którą wezmą osoby w BM? 

Opublikowano

­Co do instancji, to chyba na Rentusa biorą każdego.

Znajdź legion, jak znajdziesz jakiś ogarnięty to Cię wezmą na katalamize nawet, bo są tacy, którzy biorą po 2-3 osoby do nauki, jedyny warunek zwykle to ts.

Z kahrunami nie wiem jak jest, wątpię by dali coś w zamian za pagati, bo po co? Ich to nie interesuje. Sprzedaż w Aion shopie im się zwiększyła na taroki widać.

Póki co zarobić można z eventu na dobry start. Poza eventami niestety nie wiem :3

k1hvCVp.gif

Opublikowano

1. Chmurki są tanie na broku.

2. Rentus, Rentus HM, TF, Sauro, Labolatorium masz solo.

3. Kahruny na AC tylko wymienisz teraz :/

4. Dropic kompozyty, inne kamyczki w UG (w godzinke jak ma sie szczescie idzie ok 60kk wyciagnać), dropic zbroje i rozbijac na L5. Codziennie masz Rentusa Hm - Free L5.

Opublikowano

Cześć.

Postanowiłem wrócić do gry w wolnym czasie (głównie ze względu na patch 4.8) i mam kilka pytań. 

1. Jakieś nowe sposoby zarobku? Dotychczas zbierałem eter wysokiego poziomu i trochę gotowałem.

2. Co mogę zrobić z kahrunami? Mam ich ponad 1000, zbierałem na Pagati, ale odechciało mi się grać przed zniszczeniem Sarpan. 

3. Pojawił się może odpowiednik Pagati, które było można kupić za Odznaki Kahruna? Chciałbym znaleźć coś, co umożliwi mi szybsze przemieszczanie się.

4. Jakaś opłacalna instancja, która możliwa jest do zrobienia w 3 osoby (ewentualnie całe party), na którą wezmą osoby w BM? 

 

1. Aktualnie jest event z śnieżkami jeśli nie masz pieniędzy sprzedawaj je na Broke. Co do ogólnego zarobku nie ma jednego sposobu. Zbieranie aetheru i carft dalej jest dość dochodowy.

2. Kahruny wymieniasz na AC. Z patchem 4.8 itemy za kahruny zostały usunięte u NPC i to jest jedyna możliwość wykorzystania Kahrunów.

3. Co do Mounta za jakieś Coiny nie kojarzę. Ale chyba najprościej aktualnie kupić Chmurki nawet na miesiąc są za 5-10kk lub stałą. Ew. możesz chodzi jeszcze na TF dalej dropi tam motorek ale z małą szansą.

4. Najprostsza aktualnie instancją jest Rentus Hard Mode. Insta do zrobienia w PT w BM albo w Devationie (set 56lvl ? który dostaje się podczas expa) Największym problemem jest dojście do niej ponieważ wersja HM jest po stronie drugiej frakcji więc trzeba przejść przez Rifft - Szczelinę i dobiec :)  Co do innych instancji Akurat z tych 65lvl nie ma dla  3os. Ewentualnie 2 instancje solo - baruna research laboratory / Mantor / Hall of knowledge - Holl wiedzy. Te insty są solo nie dają dropy który pozwoli CI ubrać się w End Game w 1 dzień :P ale dla nowej osoby nawet te 40AC z jednej insty przy ubieraniu się robi różnice.

Arcymistrz
Opublikowano

1. Aktualnie jest event z śnieżkami jeśli nie masz pieniędzy sprzedawaj je na Broke. Co do ogólnego zarobku nie ma jednego sposobu. Zbieranie aetheru i carft dalej jest dość dochodowy.

2. Kahruny wymieniasz na AC. Z patchem 4.8 itemy za kahruny zostały usunięte u NPC i to jest jedyna możliwość wykorzystania Kahrunów.

3. Co do Mounta za jakieś Coiny nie kojarzę. Ale chyba najprościej aktualnie kupić Chmurki nawet na miesiąc są za 5-10kk lub stałą. Ew. możesz chodzi jeszcze na TF dalej dropi tam motorek ale z małą szansą.

4. Najprostsza aktualnie instancją jest Rentus Hard Mode. Insta do zrobienia w PT w BM albo w Devationie (set 56lvl ? który dostaje się podczas expa) Największym problemem jest dojście do niej ponieważ wersja HM jest po stronie drugiej frakcji więc trzeba przejść przez Rifft - Szczelinę i dobiec :)  Co do innych instancji Akurat z tych 65lvl nie ma dla  3os. Ewentualnie 2 instancje solo - baruna research laboratory / Mantor / Hall of knowledge - Holl wiedzy. Te insty są solo nie dają dropy który pozwoli CI ubrać się w End Game w 1 dzień :P ale dla nowej osoby nawet te 40AC z jednej insty przy ubieraniu się robi różnice.

Czyli warto uzbierać set do PvP PvE za AC na początek (dla Barda)? Czy szkoda czasu?

Opublikowano

Czyli warto uzbierać set do PvP PvE za AC na początek (dla Barda)? Czy szkoda czasu?

 

Tak warto.

1. Szybko zbiera się AC robiąc solo insty.

2. Plusujesz go tylko na +5 i wbijasz 5 manastonów. A daje taki sam efekt jak nie które Mityczne sety na +10

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...