Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ascarial Rework I Cała Prawda O Serverze


xSoony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Nazywa Się Hubert , Grałem pod nickiem ''Soony'' 

Moja Postać : http://scr.hu/33mf/4lp6a

 

Nie Polecam Servera Ponieważ są tam przekrety , nie odpowiedzialna administracja , stary administrator który pali głupa że sprzedał server

 

a wiec zaczynajmy : 

 

GA Jurgen - głowny administrator server Ascarial Rework ktory podobno '' sprzedal '' projekt a nadal jest jego wlasoscia to Azprime z starej odsłony czyli znany tez rownie jako Adrian Hi** - http://scr.hu/33mf/65ik2

 

Na serverze jest pełno bugow zaczynajac od paczatku gdzie mozna bylo podawajac sobie itemy przez sklepy ofline czyli 1 metal = 2 metale i tak w kolko 

 

Eventy zuo na ktorych jest po 50-100 smokow na mape  :  http://scr.hu/33mf/0u9f5 widac 5 smokow :D

 

Yangi ktore sa z bugu lub najprawdopodobniej od administracji : http://scr.hu/33mf/iaqhk+ kolega ktory mi zrobil taki prezencik  chcial mi dac za pusta postac 13kkk :P 

 

Itemy z navi : http://scr.hu/33mf/5zir9

 

Bardzo inteligetny jak i zarowno przystojny wlasciciel 

 

Oferty dla gildi z darmowymi smkami : http://scr.hu/33mf/96ehr, http://scr.hu/33mf/vyq9u 

 

Slownosci administracji :Dhttp://scr.hu/33mf/ztcwe1lvl 2godziny chyba 2godziny 5lvl :D , przerwy techniczne ponad 30h bez informacji 

 

Inteligetna administracja ktora daje nagrody na oxie po wejsciu przez sciane :P poprzez buga z zbrojami 

 

osobiscie nie polecam gry na owym serverze jest tam pelno bugow , 0 kontaktu z administracja , nie odpowiedzialny glowny zalozyciel 

na serverze gra okolo 150osob ( na serverze nie ma wogole reklamy ) 

 

 

 

pozdrawiam i podziwiam graczy ktorzy tam graja :P 

Opublikowano

Beka z tego serwera 

Nudzi mi się mysle pogram sobie w mt2 

Pobieram 

Nie mogę się zalogowac 

Patrzę na FB 

Wpis od administracji serwa

19H temu 

Serwer zostanie uruchomiony wieczorem 

Serwer nie działał patrzyłem i to nie pierwszy raz 

Odinstalowałem dziękuje tyle w temacie 

Serwer dno a to co autor napisał w tym temacie tylko potwierdza moją tezę 

Opublikowano

Hejtuje inny serwer bo ma "ale" do administracji, a zaprasza na serwer Małysza.

Złodziej złodziejem będzie. Zapamiętaj :)

EDIT: Nie bronię Ascariala, ale ostatni Twój "wers" mnie zabił tyle ;)

beV5mzZ.png

Opublikowano

Hejtuje inny serwer bo ma "ale" do administracji, a zaprasza na serwer Małysza.

Złodziej złodziejem będzie. Zapamiętaj :)

EDIT: Nie bronię Ascariala, ale ostatni Twój "wers" mnie zabił tyle ;)

Stary Server Malysza wydaje sie naprawde fajnym serverem i sam tam bede gral i czekam juz na niego co z niego wyjdzie to zobaczymy :P 

Opublikowano

"zapraszam na server malysza" no i od razu nawet nie chce mi się patrzeć na ssy. Mimo wszystko pod względem złodziejstwa nadal jest mała mysz> azprime. Nawet po santerii :v

tenor.gif

 

Opublikowano

Serwer azprime no ciekawe, kolejna rzecza sa itemy z "navi" to ze ci ktos pokazal na chat przedmiot nie oznacza ze jest z navi bo tak na kazdym serwerze moge ci pokazac :)

ban.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...