Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Faceit vs Esea vs Cevo


xb7ackjokerx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Które z Tych lig najbardziej by nadawało by sie dla początkującego gracza (gold 3-4 ) ? Chciałbym pograć na nich ponieważ mam niedługi ban na MM.

Oraz prosze o opinie (podobno na faceit są cheaterzy)

Opublikowano

Cevo :)

Cevo haha XDXDDXxddxDX

Na cevo jest największy opór z tych wszystkich lig co podałeś, ew. esea jeszcze.

Graj na faceit, często silvery i goldy się trafiają jak ma się niskie lvl, Ty jak będziesz zaczynał to będzie łatwo w miare, o ile nie trafisz na jakichś globali z niskim lvl.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Cevo haha XDXDDXxddxDX

Na cevo jest największy opór z tych wszystkich lig co podałeś, ew. esea jeszcze.

Graj na faceit, często silvery i goldy się trafiają jak ma się niskie lvl, Ty jak będziesz zaczynał to będzie łatwo w miare, o ile nie trafisz na jakichś globali z niskim lvl.

 

wyjdz gosciu z serowa wiedza, na cevo trafiasz raz na czas na gościa eff>10 co to jest rws=6 i c***a umie grać, jak już chcesz pisać o poziomie to esea i cevo dają ci tylko pugi a jeszcze na faceit uczestniczysz w rankingu (bronze silver gold master i cos po drodze jeszcze) gdzie jak bedziesz >gold to poczujesz opor na wlasnej dupie

hiFG4ZA.png

 

Opublikowano

wyjdz gosciu z serowa wiedza, na cevo trafiasz raz na czas na gościa eff>10 co to jest rws=6 i c***a umie grać, jak już chcesz pisać o poziomie to esea i cevo dają ci tylko pugi a jeszcze na faceit uczestniczysz w rankingu (bronze silver gold master i cos po drodze jeszcze) gdzie jak bedziesz >gold to poczujesz opor na wlasnej dupie

no to beka że na faceit większość meczy mam wygranych do max 16-10 a na cevo czasem 0-16 dostaję w piz/dę człowieku, także powodzenia go to school l2p cwaniaku, "wszystko wiedzący" o csie xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD

 

@ edit

 

1 lvl haahahah XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD skisłem max :((

 

@ top

 

faceit, ew. pograj sobie na serverach gdzie jest 5vs5 zasady turniejowego meczu.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

no to beka że na faceit większość meczy mam wygranych do max 16-10 a na cevo czasem 0-16 dostaję w piz/dę człowieku, także powodzenia go to school l2p cwaniaku, "wszystko wiedzący" o csie xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD

 

jak masz 1lv tam i ci szuka gowien podobnych do ciebie to juz twoj problem, na cevo ci nie dobiera ludzi twojego poziomu

 

go to school l2p

hiFG4ZA.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...