Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Proszę o napisanie dwóch skryptów na anty-relog oraz pasek smoka.


ZombieMc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chciałbym prosić o napisanie 2 skryptów.

 

1. AntyRelog. Zeby bylo na pasku smoka np. AntyRelog i na czas 15s

 

2. Zeby na pasku smoka co 1 dzien wyswietlal sie kod i po wpisaniu go dostaje sie vip'a na 4h

 

Pozdrawiam

#MrZombie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

options:
	logo: LOGO
variables:
	{walka.%player%} = false
on command:
	if {walka.%player%} is true:
		cancel event
		send "&4Nie mozesz uzywac tej komendy podczas walki!" to player
on damage of a player:
	if {walka.%attacker%} is false:
		attacker is a player:
			victim is a player:
				set {walka.%attacker%} to true
				send "&cJestes w walce! &4Nie wylogowywuj sie!" to attacker                            
				wait 15 seconds
				if {walka.%attacker%} is true:
					send "&aJuz nie jestes w walce" to attacker
					set {walka.%attacker%} to false
on damage of a player:
	if {walka.%victim%} is false:  
		victim is a player:
			attacker is a player:
				set {walka.%victim%} to true
				send "&cJestes w walce! &4Nie wylogowywuj sie!" to victim
				wait 15 seconds
				if {walka.%victim%} is true:
					send "&aJuz nie jestes w walce" to victim
					set {walka.%victim%} to false
on quit:
	if {walka.%player%} is true:
		clear player's inventory
		kill player
		broadcast "&6(@logo) &e%player% wylogowal/a sie podczas walki"
on join:
	set {walka.%player%} to false

Tu masz kod na anty relog ale baz paska smoka ;3

a co do kodu na VIP to musisz prosic kogoś innego

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...