Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Kto Poprawi Kod Od Rejestracji.? Serwer Włączony I Ciągle Błędy Wyskakują.. (I Nie Rejestruje)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bullet_star.pngbullet_star.pngWitambullet_star.pngbullet_star.png

Poprawi ktoś tą reje bo nie rejestruje.. Reje zaczyna i kończy się od takiego czegoś _________ wyżej są moje gówienka (logo, licznik i odnośniki)

 

Jak moge prosić to o bez tego ____________ ( Działające piszcie w

[code,] [/ code] )



Treść rejestracji w spoilerze
Lubie mieć wszystko poukładane dlatego po każdej operacji daje enter, nie wpływa on na treść reje na stronie.. ;-)
<center>
<BODY BGCOLOR=#50C91F>
<IMG border=0 src="Obrazy\Logo.JPG">
</center>
<br>
<br>
<B>
<CENTER>
<div style="margin-left: auto; margin-right: auto; width: 600px; border: solid 15px; padding: 10px; background-color: #F5FF00">
<B>
<A onMouseOver="window.status='jakis tam tekst'; return true" href="stronagłówna.html" onmouseout="window.status=''return true; ">
Strona główna
</a>
<BR>
<BR>
<A onMouseOver="window.status='jakis tam tekst'; return true" href="download.html" onmouseout="window.status=''return true; ">
Download
</a>
<BR>
<BR>
<A onMouseOver="window.status='jakis tam tekst'; return true" href="rejestracja.html" onmouseout="window.status=''return true; ">
Rejestracja
</a>
<BR>
<BR>
<A onMouseOver="window.status='jakis tam tekst'; return true" href="ranking.html" onmouseout="window.status=''return true; ">
Ranking
</a>
<BR>
<BR>
<A onMouseOver="window.status='jakis tam tekst'; return true" href="SieciHamahi.html" onmouseout="window.status=''return true; ">
Sieci Hamahi
</a>
<BR>
<BR>
<A onMouseOver="window.status='jakis tam tekst'; return true" href="ZmianaHasła.html" onmouseout="window.status=''return true; ">
Zmiana Hasła
</B>
</a>
<BR>
<BR>
</CENTER>
<BR>
<BR>
</B>
<BR>
<BR>
<title>
WirtualnySerwer MT2 - Nowe konto
</title>
<div style="margin-left: auto; margin-right: auto; width: 600px; border: solid 15px; padding: 60px; background-color: #FF8100">
<center>
<BR>
<BR>
<BR>
<h2>
WitrualnySerwerMt2
</h2>
<BR>
<BR>
<center>
<IMG border=0 src="Obrazy\pasek.jpg">
</center>
<BR>
<BR>
Tu zarejestrujesz nowe konto
<BR>
<BR>
<style>
.counter{
background-color:black;
color:yellow;
font-weight:bold;
}
</style>
<script>
expireDate = new Date
expireDate.setMonth(expireDate.getMonth()+6)
jcount = eval(cookieVal("jaafarCounter"))
jcount++
document.cookie = "jaafarCounter="+jcount+";expires=" + expireDate.toGMTString()

function cookieVal(cookieName) {
thisCookie = document.cookie.split("; ")
for (i=0; i<thisCookie.length; i++){
if (cookieName == thisCookie[i].split("=")[0]){
return thisCookie[i].split("=")[1]
}
}
return 0
}

function page_counter(){
for (i=0;i<(7-jcount.toString().length);i++)
document.write('<span class="counter">0</span>')
for (y=0;y<(jcount.toString().length);y++)
document.write('<span class="counter">'+jcount.toString().charAt(y)+'</span>')
}
</SCRIPT>
Jestes
<script>
page_counter(jcount);
</SCRIPT>
osoba rejestrujaca sie lub przegladajaca rejestracje.
<BR>
<BR>

_______________________________________________________________________________________________
<?php
$connect = mysql_connect("5.168.66.100", "root", "123456789");
?>
<B><form action="?action=register" method="post">
ID: <br><input type="text" name="id"><br><br>
Hasło: <br><input type="password" name="passwd"><br><br>
Powtórz hasło: <br><input type="password" name="rpt_passwd"><br><br>
Kod usunięcia postaci: <br><input type="text" name="social_id"><br>
<input type="reset" value="Wyczyść pola!"><input type="submit" value="Zarejestruj!">
</form></B>
<?php
/************ KONFIGURACJA KOMUNIKATÓW *******************/
$message['success'] = "Założyłeś konto pomyślnie noobku";
$message['err_acc'] = "Wystąpił błąd podczas zakładania konta!";
$message['err_pass'] = "Poadne hasła nie pasują do siebie!";
$message['exist'] = "Takie konto już istnieje!";
/*********************************************************/
if($_REQUEST['action']=="register")
{
$id = $_REQUEST['id'];
$passwd = $_REQUEST['passwd'];
$rpt_passwd = $_REQUEST['rpt_passwd'];
$social_id = $_REQUEST['social_id'];
$db = mysql_select_db("account");
if($passwd == $rpt_passwd)
{
	if(mysql_num_rows(mysql_query("SELECT * FROM account WHERE login='$id'")) > 0)
	{
	echo '<script type="text/javascript">alert("'.$message['exist'].'");</script>';
	}
	else
	{
$mq = mysql_query("INSERT INTO account SET login = '$id', social_id = '$social_id', password = PASSWORD('$passwd'), cash = '999999', silver_expire = '2012-01-01 18:00:00', autoloot_expire = '2012-01-01 18:00:00', money_drop_rate_expire = '2012-01-01 18:00:00', safebox_expire = '2012-01-01 18:00:00'") or die(mysql_error());
	if($mq = true)
	{
	echo '<script type="text/javascript">alert("'.$message['success'].'");</script>';
	}
	else
	{
	echo '<script type="text/javascript">alert("'.$message['err_acc'].'");</script>';
	}
	}
}
else
{
	echo '<script type="text/javascript">alert("'.$message['err_pass'].'");</script>';
}
}
?>
_______________________________________________________________________________________________
<BR>
<BR>
<BR>
</center>
</center>
</center>
<br>
<br>
<CENTER>
<div style="margin-left: auto; margin-right: auto; width: 600px; border: solid 15px; padding: 20px; background-color: #F5FF00">
Strona wykonana generatorem, i została edytowana przez Marcinvx.
</center>

 

Rejestracja wykonana ToolsMT2.4 z Moją edycją.. ;-)

Dałem całą rejestracje bo być może mam coś źle zrobione u góry.. ;-)

do tego wyskakują takie błędy, może ktoś sobie sprawdzić tą reje.:

("'.$message['err_pass'].'")

("'.$message['err_acc'].'")

("'.$message['success'].'")

("'.$message['exist'].'")

 

 

 

 

 

A tutaj stronka bez moich edycji też wykonana w ToolsMT2.4:

 

 


<?php
$connect = mysql_connect("x.x.x.100", "root", "123456");
?>
<form action="?action=register" method="post">
ID: <br><input type="text" name="id"><br><br>
Hasło: <br><input type="password" name="passwd"><br><br>
Powtórz hasło: <br><input type="password" name="rpt_passwd"><br><br>
Kod usunięcia postaci: <br><input type="text" name="social_id"><br>
<input type="reset" value="Wyczyść pola!"><input type="submit" value="Zarejestruj!">
</form>
<?php
/************ KONFIGURACJA KOMUNIKATÓW *******************/
$message['success'] = "Konto zostało pomyślnie założone!";
$message['err_acc'] = "Wystąpił błąd podczas zakładania konta!";
$message['err_pass'] = "Poadne hasła nie pasują do siebie!";
$message['exist'] = "Takie konto juĹĽ istnieje!";
/*********************************************************/
if($_REQUEST['action']=="register")
{
$id = $_REQUEST['id'];
$passwd = $_REQUEST['passwd'];
$rpt_passwd = $_REQUEST['rpt_passwd'];
$social_id = $_REQUEST['social_id'];
$db = mysql_select_db("account");
if($passwd == $rpt_passwd)
{
if(mysql_num_rows(mysql_query("SELECT * FROM account WHERE login='$id'")) > 0)
{
echo '<script type="text/javascript">alert("'.$message['exist'].'");</script>';
}
else
{
$mq = mysql_query("INSERT INTO account SET login = '$id', social_id = '$social_id', password = PASSWORD('$passwd'), cash = '999999', silver_expire = '2012-01-01 18:00:00', autoloot_expire = '2012-01-01 18:00:00', money_drop_rate_expire = '2012-01-01 18:00:00', safebox_expire = '2012-01-01 18:00:00'") or die(mysql_error());
if($mq = true)
{
echo '<script type="text/javascript">alert("'.$message['success'].'");</script>';
}
else
{
echo '<script type="text/javascript">alert("'.$message['err_acc'].'");</script>';
}
}
}
else
{
echo '<script type="text/javascript">alert("'.$message['err_pass'].'");</script>';
}
}
?>
<!-- Wygenerowane przez ReGenerator M2
2010-04-19 18:12:08
Made by Biały(WHT)-->

 

 

 

Za pomoc daje max add.png lub delete.png i bullet_star.png lub bullet_star.pngbullet_star.pngbullet_star.pngbullet_star.pngbullet_star.png co dostaniesz, to zalezy o co poprosisz..

Opublikowano

Napisałem.. ;)

 

("'.$message['err_pass'].'")

("'.$message['err_acc'].'")

("'.$message['success'].'")

("'.$message['exist'].'")

 

takie po kolei w tabelkach..

 

@Edit.. Możesz sam sprawdzić.. ;-)

 

zapisujesz moją reje w notatniku i dajesz rozszezenie php, to może dokładnie będziesz wiedzieć o co w tym biega.. ;-)

Opublikowano

@up:

Nie no coś mi tu kręcisz (albo nabijasz posty -.-)

Wszystko działa (sam przed chwilą sprawdziłem -.-)

Włączyłeś apache i mysql ?

@down:

A wrzuciłeś skrypt do "htdocs" ^^ ?

Za wysoka.

Opublikowano

Tak mam włączone i nie stety nie działa.. ;-// daj link do xamppa którego posiadasz.. Mój może jest coś nie ten teges.. ;-[

 

@Down

 

Okej ale zdjęcia za jakieś 5 minut bo image shack z moim internetem je tak długo wgrywa.. 3kb/s upload ;D

Opublikowano

Proszę fotki

 

ssska.png

 

 

feefs.png

 

 

6gtreg.png

 

 

xddn.png

 

 

 

Trochę duże te zdjęcia ale przynajmniej widać że nie kręce tak jak to Mroziak powiedział... ;]

A i Mroziak mógłbyś powiedzieć jakiego masz xampp-a że ci działa.? Może jak ściągnę twoją wersję to będzie działać..

 

Jak coś ja mam z tąd..

http://www.brothersoft.com/xampp-download-80051.html

 

A i dodam że na tą reje nikt nie może wbić oprócz mnie, kurde chyba się zaraz załamie.. (są w sieci hamachi)

 

 

do tego czy by mógł mi ktoś dać jeszcze kodzik żeby te kategorie były w poziomej kolumnie, chodzi mi o coś takiego co jest w spoilerze (jednej kolumny).

 

 

xcsdgregf.png

 

 

(wygląd tych kolumn sam zrobię)

Opublikowano

Mroziak Dziękuje sobie poczytam troszkie o tych językach i Masz +

 

 

Sui już ściągam.. ;-) 10%.. ;-D

 

@Oftopic

 

Sui gdzie się ustawia cene kupna przedmiotów na serwerze.? Handlarzy sobie edytowałem a nie moge znaleść gdzie się ceny edytuje..

Stawiam serwerek na twoich plikach.. Podobają mi się, tylko nie wiem dla czego ale troszkę zamula wylogowywanie pisze że 3 sekundy a wylogowuje jakieś 15sek, tak samo jak dedne i wstane, nie widoczny jestem dosyć długo..

Opublikowano

Zamulanie:

http://www.mpcforum.pl/topic/118565-tut-wszystko-o-plikach-suiciderlz/page__p__767399__fromsearch__1entry767399

Ceny:

http://www.mpcforum.pl/topic/76428-tutzmianaceny/page__hl__zmianaceny

Za wysoka.

Opublikowano

Dam ci moja stronkę pozmieniaj nazwe i ip oki ?

 

http://www.speedyshare.com/files/22490140/config.rar

http://www.virustotal.com/pl/analisis/596d0d4f21c1cf7f97387e71bc3cb3f561eebdba36d95c67f65a8375fd37e7a6-1274126435

Opublikowano

Dam ci moja stronkę pozmieniaj nazwe i ip oki ?

 

http://www.speedyshare.com/files/22490140/config.rar

http://www.virustotal.com/pl/analisis/596d0d4f21c1cf7f97387e71bc3cb3f561eebdba36d95c67f65a8375fd37e7a6-1274126435

 

 

Sorki ale nie skorzystam.. ;-) wole sam się pobawić, jak mi wytłumaczą to przynajmniej będe wiedział coś na przyszłość a jak skorzystam z całkowicie gotowego szablonu to co z tego wyniosę.?

 

 

Sui ten programik jest niezły.. :D reje się włancza, ale nie wiem co jest z kategoriami i zdjęciami bo mi nie wczytuje.. ;-/

Wiesz coś może.?

Opublikowano

Wyjaśnione wszystko śmiga..

 

Ale jeszcze jeden problemik.. Jak mi ktoś odpowie to do zamknięcia..

 

 

 

Nikt nie może wbić na serwa.. Porty w port mapie odblokowane.. IP w sysinstall dobrze skonfigurowane, oni mają bez końcówką 100 (normalną) i są w sieci, wie ktoś czemu nie mogą wbić.? Jakiś zły port map.? czy porty zablokowane na modemie.? Jak na modemie to jak odblokować poza tą stronką jest tutaj w poradnikach (bo teraz jest płatna).. ;-/

Opublikowano

Właśnie nie wiem czy wyłączyć bo wszędzie piszą że nie polecają wyłanczania, wirusy itp a eset z orginalnym kluczem sobie poradzi.?

 

Przetestuje jutro.. :D

 

 

Skoro dwie osoby to potwiedziły to pewnie tak jest.. ;D

 

DO ZAMKNIĘCIA..

 

WSZYSTKO WYJAŚNIONE.. ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...