Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Smok pojawia się bez powodu na serwerze Minecraft


M4KER

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem ponieważ podczas pvp z kimś, pojawia się smok, i on unosi się w powietrzu na jakieś 20 kratek i jest przede mną. Nie wiem czy zrozumieliście ale po postu pojawia się smok gdy kogoś uderzę bądź ktoś mnie, i nawet nie wiem jaki plugin jest odpowiedzialny za PVP, wiem ,że jakiś napewno jest bo np nie można bić na gm 1 albo na flayu. Jak chcecie mogę podać listę pluginów i wtedy gdy ktoś będzie wiedział to niech mi prosze napisze jaki plugin jest za to odpowiedzialny.

 

Pozdrawiam :)

Opublikowano

AntiJoinBot


AuthMe


BarAPI


ChestShop


ClearLag


ColoredSing


Essentials


FunnyGuilds


HolographicDisplays


iConomy


Jail


KEfekty


KukisChat


KukisMarmur


KukisStone


MH-API


MH-Drop


MyCommand


NoCheatPlus


PermissionsEx


PluginMetrics


ProtocolLib - nie wiem co to


RIb - nie wiem co to


update


Updater


WorldEdit


WorldGuard


Możecie też powiedzieć jakie pluginy dodać, serwer pod EasyHC :)


Opublikowano

 

AntiJoinBot - AntyBot

AuthMe - logowanie

BarAPI - 

ChestShop

ClearLag

ColoredSing

Essentials

FunnyGuilds

HolographicDisplays

iConomy

Jail

KEfekty

KukisChat

KukisMarmur

KukisStone

MH-API

MH-Drop

MyCommand

NoCheatPlus

PermissionsEx

PluginMetrics

ProtocolLib - nie wiem co to

RIb - nie wiem co to

update

Updater

WorldEdit

WorldGuard

 

Dlaczego masz pluginy, których nie znasz? xD

A co do dodania pluginów - napisz oddzielny temat. ;)

 

Jedynych pluginów, których nie kojarzę to właśnie ProtocolLib i RIb. Skoro ty też nie wiesz, co to za pluginy to spróbuj usunąć. 

Opublikowano

Dlaczego masz pluginy, których nie znasz? xD

A co do dodania pluginów - napisz oddzielny temat. ;)

 

Jedynych pluginów, których nie kojarzę to właśnie ProtocolLib i RIb. Skoro ty też nie wiesz, co to za pluginy to spróbuj usunąć. 

 

Człowieku nie obraź się ale jesteś redaktorem a pierdolisz takie głupoty i nabijasz posty. Nie znasz tych pluginów to na ch*** w ogóle się wypowiadasz? 95% osób je zna, które kiedykolwiek robiły serwer.

 

 

@topic

 

BarAPI tworzy takiego smoczka. Wgranie starszej wersji pod 1.7.10 powinno pomóc, aczkolwiek lepiej zamienić na to:

http://www.spigotmc.org/resources/api-bossbarapi-1-7-1-8.7504/

Tylko to, że tak powiem wiąże się z przepisaniem pluginów, które używają BarAPI obecnego.

 

Spróbuj tego BarAPI:

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/bar-api/files/6-bar-api-v3-2/

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...