Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślisz o ludziach maniaczących w CS?


JaJestemKuba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie. Sam ostro maniaczyłem w cs i nie było dnia żebym nie miał włączonego steam. Oglądam czytam lajkuje wszystko co z cs go związane. Wkrótce znów wracam do tej pięknej i zarazem chorej gry.

Opublikowano

nie ma takiego czegos jak maniaczenie w csie nie mozna zostac prosem po miesiącu czy dwoch trzeba spędzić od zajebania godzin na samych deathmatchan czy mapach aim a co dopiero na 5v5. Ludzie w csie dziela sie na tych co graja na poważnie chcą cos osiągnąć skilla a nawet cos w e sporcie to graja 6-10 godzin dziennie zeby utrzymac ta forme i tacy co graja dla zabawy 1h dziennie :D

Opublikowano

Co ja sądzę? Ludzie jak ludzie. Jedni bardziej poświęcą się piłce nożnej, inni siatkówce, inni malowaniu a jeszcze inni cs'owi. Jeśli komuś się nudzi, ma możliwość poświęcić czas, to przecież może to robić na jaki chce sposób.

,,Nawet jeśli nie masz już siły, możesz nadal walczyć i osiągnąć swój cel." <3 

 

29.png

Opublikowano

Chodzi mi o takich co cały dzień nawalają w cs go mecze i trenują. Nie mają innej gry na kompie. I ciężko im się powstrzymać żeby nie zacząć gadać o cs

Opublikowano

Chodzi mi o takich co cały dzień nawalają w cs go mecze i trenują. Nie mają innej gry na kompie. I ciężko im się powstrzymać żeby nie zacząć gadać o cs

No stary inni wola wola anal inni oral no nic nie poradzisz.. graja w csa bo to lubia w sumie to sam gram tylko w csa bo przy tych produkcjach juz sie srac chce takie badziewne gry wychodza jedynie jaka gra mnie ujela to life is strange :D albo moze dlatego ze nie maja kasy wydać 50euro na jakas ciekawa gre a co ja tam p******e  wiadomo ze z torentow pobierze  :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...