Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

(Pytanie)Czy Po Wcisnienu Hibernacja Server Bedzie Pracowal Jak Sie Wylaczy Kompa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spróbuj ;> Na pewno nie... ponieważ hibernacja wylacza wszystkie programy ;)

A jak to zrobic zeby server pracowal jak sie wylaczy kompa?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie da się tak... to tak jakbys chciał żeby coś działało jak niema prądu ;> czyli niemozliwe...

 

@ za co minusy ? co zle cos powiedzielm -,-

Opublikowano

Nie da się tak... to tak jakbys chciał żeby coś działało jak niema prądu ;> czyli niemozliwe...

 

@ za co minusy ? co zle cos powiedzielm -,-

To użytkownik McKarol daje -

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Zamiast hibernacji urzyj stanu wstrzymania serw będzie pracowal dalej jak poruszysz myszka to sie zalonczy

-1.Czytasz moją sygnaturę

2.Trzymasz rękę na myszce

3.Pomyślałeś czy serio trzymasz

5.Nie zauwarzyłes ze nie było punktu 4

6.Teraz to sprawdzasz

7.Śmiejesz się

8.widzisz że zaraz koniec

9.Przestajesz czytać

10.Z mieniasz stronę

11.I już tej sygnatury nie czytasz

 

2814b1e9f84147edb0a4b491da371f3a.0.gif

 

Eq FuBu i Mamuta

 

 

Nie nadużywać spoilera

N3()

 

 

 

1011209765.png

 

Archer 38 [PL] (Większego nie chce) Trująca m10 ognista m8

Body 61 [PL] Off

Body 50 [PL] PRO EQ i SKILE okradziony :P

Dagger [Diwang] 109lv Off

Body [ReLookmt2] 110lv Off

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...