Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Nowy Wygląd Yang! | Hot! | + New Wygląd Broni Na Niższe Lvle|


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam mam nowy wygląd Yang by batitum from elitepvpers

 

Link do TuTa

http://www.elitepvpers.de/forum/metin2-pserver-guides-strategies/550941-release-neues-geld-hot.html

 


 

Obrazki xD

 

 

 

0501193839.jpg

 

0501193814.jpg

 

0501193805.jpg

 

 


 

Download

 

http://www.multiupload.com/X3DY2GNS1T

http://www.virustotal.com/pl/analisis/56c395524057d399762aa8d04bff4e3368e2d49b62c89d87ae14018efcef26fd-1274105179

 

Oczywiście pliki item wklejamy do folderu pack....

Q4iKmxa.gif


Opublikowano

Może jak wygląda broń na dany level? Ta jedna mi nic nie przypomina.. Może mi się nie spodobają? W ciemno nie ma co pobierać. Czekam na więcej screenshotów.

Opublikowano

Może jak wygląda broń na dany level? Ta jedna mi nic nie przypomina.. Może mi się nie spodobają? W ciemno nie ma co pobierać. Czekam na więcej screenshotów.

 

kazdy ma inny gust ;)

 

a mi osobiscie sie odoba ;)

Opublikowano

Zeczywiscie Yang`i są biale a na ss nie ;(

Trudno sie mówi ..

 

@EDIT

Wszystkie Bronei typu fms/rib są białe , nei tylko yang..

Kiepsko troche ;/

JAK MI DASZ MINUSA TO BĘDZIESZ ZAJEBISTY

zu5reo.gif

WTF!!

Wielki powrót Lolesss`a ..

Opublikowano

^^ to są zwykłe szkatułki złote :P jeżeli wyrzucisz na ziemie są o największej wartości to takie jest ;) To samo tylko srebrne...

Temat z tym widziałem już na e*pvp ;) Przynajmniej chciało Ci się skopiować tutka ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Super tut masz +

zbyt duża sygna.

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...