Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podziel się swoim playstylem


Gość Zacieszynka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tworzę ten temat żebyśmy mogli się dowiedzieć jak inni gracze grają, jakich skinów używają, jaki jest ich ulubiony mod, etc.

 

U mnie jest tak:

 

Link do profilu: https://osu.ppy.sh/u/5913551

Rozdzielczość: 1366x768 Fullscreen

Klawisze: B N, singletap na N

Tablet: Wacom CTL-480S

Area:

thale8.jpg

Czułość: 1.0x, raw input

Klawiatura: Corsair Gaming Strafe (mniejszy K70) z MX Red

Skiny: NewSkinColor2 (Cookiezi), Doomsday+v2.8, Azerino 10.3.2015 (modded)

Ulubiony mod: Hardrock, Hidden, Doubletime

Ulubiony AR: 9.6-10.3

Słabe strony: streamy

 

Love jumps bro

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Link do profilu: http://osu.ppy.sh/u/Jaras
Rozdzielczość: 1600x900

Klawisze: OP, singletap na P

Tablet: One by Wacom Medium

Area: Full
Klawiatura: CM Storm Quickfire TK, MX Brown
Skin: własny
Ulubiony mod: Gram bez modów, bo jestem noobem ^^

Ulubiony AR: 9-9,5
Słabe strony: streamy i jumpy, czyli wszystko :D

Opublikowano

Link do profilu: http://osu.ppy.sh/u/adamqs
Rozdzielczość: 1280x960

Klawisze: NUMPAD4/NUMPAD5, singletap na 4

Tablet: ctl-470

Area: 2/3
Klawiatura: qpad mk50 red
Skin: własny, mix aesthetica z wlasnymi elementami
Ulubiony mod: HR / DT alternat

Ulubiony AR: 10.3
Słabe strony: streamy xD

Opublikowano

Link do profilu: https://osu.ppy.sh/u/3674403
Rozdzielczość: 1024x768(chyba się przestawię na 1366x768)
Klawisze: S D, single tap na D
Myszka: Bloody V7M

Podkładka: Steelseries QCK
Czułość: 1.25 sensitivity, 800dpi
Klawiatura: zwyczajna laptopowa klawiatura(planuję zakup jakiegoś mechanika)
Skiny: Shigetora/Cookiezi - NewSkin/newShige1, - ze stronki https://gist.github.com/Francesco149/a09c68cbe756951face7
MetalicSimplicity(nie mam pojęcia jaka v),
Biothize(jak Simplicity)
Ulubiony mod: DT
Ulubiony AR: 9.2
Słabe strony: Double Tapy... To jest moja zmora... Tylko nie takie łatwe, tylko mam na myśli np. pomiędzy streamami... No i jeszcze spinnery. xD

Opublikowano

Link do profilu: Guest

Rozdzielczość: 1366x768

Klawisze: LPM PPM, singletap na LPM

Myszka: SS Kana v2 800dpi

Czułość: 1.5x, raw input

Klawiatura: Blackwindow ale gram tylko myszka

Skiny: -Kamui- wersja własna

Ulubiony mod: Hard Rock

Ulubiony AR: Brak

57192e39824c93eb888999c2fd81258e.gif

Opublikowano

xxx

graphic.png


 


Setup: GPU: EVGA GeForce GTX 970 SSC ACX 2.0+ 4GB GDDR5 256 bitCPU: Intel® Core™ i5-3330 3.00 GHz, Cooler: Intel BOX, PSU: Corsair CS550M 550W, RAM: HyperX Savage 2x8GB (16GB) 1600MHz --> 1333Mhz DDR3 CL9, MOBO: MSI H61M-P20 (G3), SSD: Crucial BX100 256GB, System: Windows 10 64bit


Gear: Monitor: Asus VG248QE 144hz 24', Mouse: Zowie FK2, Keyboard: CM Storm Quickfire TK Cherry MX Red, Mousepad: Razer Goliathus Speed Large, Headset: Steelseries Siberia v2 Red, Mouse Bungee: Zowie Camade Yellow

Opublikowano

Mój profil: https://osu.ppy.sh/u/4130244

Rozdzielczość: 1920x1080.

Klawisze: Z oraz X, single tap na Z, czasami na X, a czasami alternate :D.

Tablet: Wacom Intuos CTL-480S-N

Area (obszar): 

post-1342499-0-78900100-1450194900.png

Czułość: 1.0x.

Klawiatura: A4Tech za 30 zł.

Skiny: NewSkinColor2 (gracza Cookiezi) // WWWskin 1.6.1 .

Ulubiony mod: Nightcore.

Ulubiony AR: Każdy.

Słabe strony: Streamy oraz nowe mapy.

 

Opublikowano

Link do profilu: https://osu.ppy.sh/u/2767021

Rozdzielczość: 1920x1080 Fullscreen

Klawisze: 1 i 2, singletap na 2

Tablet: Wacom CTL-480S

Area:

ii3g9i.jpg

Czułość: 1.0x, raw input

Klawiatura: Razer BlackWidow z przełącznikami Razer'a

Skiny: -+YUGEN+-

Ulubiony mod: Hidden i Double Time

Ulubiony AR: 9.67

Słabe strony: Jumpy na niskim AR i niskie BPM

6434527732.png76561198021029824.png

 

 

 

 

Opublikowano

link do profilu: nie dam :D


Rozdzielczość: fhd


Klawisze: 3,4 singletap na 3


Myszka: gx57


Czułość: 1.43, windowss nie zmieniałem dpi 800


Klawiatura: levono z51 - dobra klawiatura do grania w osu


Skiny: cookiezi


Ulubiony mod: DT


Ulubiony AR: 7.5


Słabe strony: streamy 


Navcio_eune_77_3.png

Opublikowano

Link do profilu: https://osu.ppy.sh/u/2448399


Rozdzielczość: 1920x1080 


Klawisze: n m


Tablet: Wacom one


Area:


v11r48.jpg


Klawiatura: cm storm quickfire tk, blue switche


Skiny: shigewilnosc, czasem mixuje prawilnosc i uzywam przez jakis czas


Ulubiony mod: DT, ale najbardziej lubie grac nomod


Ulubiony AR: od 9.3 do 10.3


Słabe strony: streamy na kazdym bpm xD


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Link do profilu: https://osu.ppy.sh/u/2473553
Rozdzielczość: 1680x1050
Klawisze: ZX, single przeważnie x
Myszka: Recon AVAGO9500
DPI: 800/1000
Czułość: 1.0x
Klawiatura: Zalman ZM-K500
Skiny: Zlepek innych
Ulubiony mod:
  STD: żaden
  Mania: DTPF
Ulubiony AR: 9

Słabe strony: follow streamów

Mocne: jump muthafucka

ae1d1005fe.png


Opublikowano

Mój profil: https://osu.ppy.sh/u/6552632
Rozdzielczość: 1920x1080
Klawisze: TY Singletap Y
Tablet: Wacom One 471 Medium
Area (obszar): http://scr.hu/6hvi/bzqr3
 
Czułość: 0.99
Klawiatura: A4tech Bloody B540 Mechaniczna Cherry MX Black
Skiny: Mój własny http://speedy.sh/bWEKE/Lesu-1.0.rar (skan https://www.virustotal.com/pl/file/4ddcda3430b20a6cbf5d2abdf7e13a3888428a338ee341f2e5cde72dca63e7c0/analysis/1452093046/)
Ulubiony mod: HD
Ulubiony AR: 9/10
Słabe strony: Długie Streamy i dziwne patterny których nie umiem czytać xD.
 
 
Brak skanu, masz 5h na jego uzupełnienie.  //Seba0855

Dodane :)

2d6v47n.png

Opublikowano

Link do profilu: http://osu.ppy.sh/u/XVoIR


Rozdzielczość: 1920x1080


Klawisze: S D, singletap na S


Tablet: Wacom CTE-460


Area: Full


Czułość: 3.0x, raw input


Klawiatura: Qpad MK-50


Skiny: Zedytowany Azerino z 8 września


Ulubiony mod: Nomod, ew HDHR albo DT na mapach poniżej 138 bpm


Ulubiony AR: 7-9.66


Słabe strony: Streamy powyżej 160 bpm


Opublikowano

Link do profilu: https://osu.ppy.sh/u/4566628


Rozdzielczość: 1680x1050


Klawisze: Q W, singletap na Q


Tablet: Wacom Bamboo CTL-460


Area: 2dloznl.jpg


Klawiatura: Vobis Wireless 8 letnia


Skiny: Mushin skin


Ulubiony mod: Nomod.


Ulubiony AR: 9.0


Słabe strony: Streamy


Opublikowano

Link do profilu: https://osu.ppy.sh/u/5913551

Rozdzielczość: 1920x1080 fullscreen ofc

Klawisze: Z/X singletap na X

Tablet: osu!tablet

Area: FullCzułość: 1.25

Klawiatura: Jakaśtam z MX Black

Skiny: Prywatny :VUlubiony mod: DT, HD (nigdy razem)

Ulubiony AR: 9-10

Słabe strony: zbyt szybkie jumpy, ar 10.3

Opublikowano

Link do profilu: https://osu.ppy.sh/u/4212234

Szczerze mówiąc to mam też stare, drugie konto, które zakładałem na starym komputerze (hehe): https://osu.ppy.sh/u/Rapero
Rozdzielczość: 1024x768 bez fullscreena
Klawisze: z x
Tablet: Hujon 420 ; ] (tzw. osu tablet, tyle ze za 40 zl)

Tablet w centymetrach (obszar):

szerokość=7.33 

wysokość=5.94

Klawiatura: gram na lapku
Skiny: gambskin 1.2
Ulubiony mod: hd
Ulubiony AR: 9
Słabe strony: spinnery :  )

3adb6317fc.png

 

Opublikowano

Link do profilu: https://osu.ppy.sh/u/2226495

Rozdzielczość: 1920x1080 Fullscreen
Klawisze: S D \\ Singletapy D
Tablet: Wacom CTH-480M-S

Area:

 

af17942fa7.png

 

 

Klawiatura: K70 RGB Red
Skiny: Seysant III z małymi modyfikacjami
Ulubiony mod: DT/HR
Ulubiony AR: 10
Słabe strony: Stamina & consistency

 

404

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...