Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedź[Memfia.pl]


Memfia

Memfia.pl  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze

    • Tak
      6
    • Nie
      14
  2. 2. Czy serwer Ci się podoba

    • Tak
      7
    • Nie
      13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

                                                         Wersja prezenstacji 0.1

 

Typ serwera : Medium/4FUN

                                                          IS : Tak ale nie za PLN tylko yang ( nieplanujemy IS za realne pieniądze ani teraz ani nigdy)

                                                          Exp : 10x

                                                          Drop : 10x

                                                          Gold: 10x

                                                          Max lv : 127

                                                          Nowe pety : Tak

                                                          Nowe mapy : Tak

                                                          Nowe Bronie/bizu...eq : Tak 4x dla każdej klasy

                                                          Nowe dungi : Tak

                                                          System petów/wierzchowców : Tak - ale bez szaleństw

                                  Strona serwera : Memfia.pl

                                  Kiedy start ? - Za jakieś dwa dni - dokładną date podamy jutro

                                     Sklepy + nowe info pvp

 

d5c25167bf.jpg

 

                                Zostaw like to dostaniesz sm ;]

 

 

 

Weryfikacja

3adf9aab3b.jpg

Opublikowano

 

 

    Typ serwera : Medium/4FUN

serio ?? :O

 

Poza tym dodaj podstawowe informacje chociaz -.-

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

­

 

Dodam więcej danych na czasie . I tak macie dużo opisane.

No na prawdę bardzo dużo opisane.

Więcej chyba się z fusów dowiem.

Serwer na max 3 dni, jak na razie nic specjalnego.

Opublikowano

Nowe pety mapy dungi itd ? To rozumiem ze chodzi o to ze inne niz na plu a takie same jak na innych serwerach ;d Wygladacie na bogatych skoro nic nie chcecie z ISA zarobic ^^ Nie polecam.

Opublikowano

Serwer bez IS padnie, chyba, że będzie można wpłacać dotację. Nikt nie wpłaci i zamkniecie z powodów finansowych. W zapowiedzi nic nie ma, jest tylko to, co musi być, by nie można było (chociaż tak de facto Ci ludzie mogą wszystko) wywalić do kosza. xD

 

W dalszym ciągu lepsze jak ŻabQ, @1373230489-U611928.pngrawrHarper i idiotaSquad tzn MałyszSquad. Ale i tak: @harnaś Zrób porządek, zamknij ten syf, ten temat to żart.

 

Polecam !!! I to jest serwer a nie jakiś gówniany Ves****s

Ciebie też przebili. ;)

Opublikowano

Ten temat to nie żart . Napisane jest , że prezka na czasie ładniejsza będzie . Płączecie , że bez IS ..? A jak Jest is to płaczecie , że jest . Serw nie zostanie zamknięty z powodów finansowych ... powstaje z dużym wsparciem . Wszędzie gdzie jest IS nie ma równości . To serwer dla graczy od ,, byłego kogoś grającego kiedyś w coś ''

Opublikowano

Ten temat to nie żart . Napisane jest , że prezka na czasie ładniejsza będzie . Płączecie , że bez IS ..? A jak Jest is to płaczecie , że jest . Serw nie zostanie zamknięty z powodów finansowych ... powstaje z dużym wsparciem . Wszędzie gdzie jest IS nie ma równości . To serwer dla graczy od ,, byłego kogoś grającego kiedyś w coś ''

W takim razie powodzenia. Kiedy powstanie strona?

Opublikowano

__KizioRCK__

 

Piesku nie płacz jak ci serwer upadnie :* Muach szmatko

 

Jak przykro ze prezentacje złodzieji zamknęli i nie chcą na MPC gów*a jakim jest a****s. Cieszą się komentarzami gdzie 80% to hejty haha ;) nie pozdrawiam.

Opublikowano

­Pliki NetMetina .. darmowe z forum naprawdę jesteście takimi idiotami i myślicie że pliki serwerowe netmetina (DOBRE PLIKI SERWEROWE) udostępnili wam za darmo bez dziur ?
Prezentacji gorszej nigdy nie widziałem , wszystko zerżnięte ...


NIE POZDRAWIAM
NIE POLECAM

DO ZAMKNIĘCIA TEMAT MOIM ZDANIEM ! KPINA Z MPCFORUM 

Opublikowano

Kolejny syf na plikach netmetina... serio ??? To jakiś żart a nie zapowiedź... Powinno to od razu wylądować w koszu. 

 

Nie polecam. Kolejny pseudo - serwer od którego lepiej trzymać się z daleka. 

7812818616.png

Ludzie dzielą się na tych co grają w metina oraz na tych co mają mózg ale nie grają w Diablo 3 Mobile :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...