Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spadek FPS po zimowej aktualizacji


adrian123451251

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Grając sobie ostatnimi czasami miałem na wysokich ustawieniach ponad 280 fps. Gdy weszła aktualizacja dodająca ten idiotyczny rewolwer z dnia na dzień było coraz gorzej albowiem. Po uruchomieniu komputera i zagraniu odrazu meczu to mam 140 fps. Cyrk dzieje się po zmianie drużyn, gdyż przy zmianie fps mi spada do 60 i ani drgnie w góre a czasem spada do 40. Przy zmianie ustawień na najniższe jakie kosmos widział też jest tylko 60 i nic więcej a po ustawieniu super hiper ultra TEŻ max 60. Co zrobiłem:

- Reset cs'a i szybkie dołączenie nie pomógł

- Komputer czyszczony ccleanerem

- parametry startowe ustawione

- reinstall cs'a

- reinstall steama także

- Sterowniki do karty graficznej zaktualizowane.

 

O dziwo po włączeniu i włączeniu komputera a następnie uruchomienia cs'a jest to 140 fps ale tak jak mówiłem, tylko przez pierwszą połowę.

 

Zamieszczam jeszcze zdjęcie parametrów komputera

 

 

8891223047.png

 

 

Co muszę zrobić by wrócić do dawnej gry, obecnie przez te fps'y spadłem z lema do szeryfa w zaledwie 2 dni ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...