Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Kiedyś stawiałem serwer na plikach Rain i gdy zmieniałem raty w Navicat wszystko działało. Na plikach Terenzo gdy zapisuję i restartuje serwer, exp i yang w tabelkach także się resetują. Konwertowałem już mob_proto na .txt i wrzucałem do serwera ale też nie działało.

Opublikowano

Instrukcja:

 

1. Zmień dane w bazie MYSQL

2. Przekonwertuj to do .txt

3. Wrzuć pliki .txt do /usr/home/mt2/db

4. Wpisz /start w konsoli.

POSTY: [100] [200] [300] [400] [500] [600] [700] [800] [900] [1000]

Opublikowano

@Pastero A ty po edycji klikasz taki "ptaszek" w navicat? I czy restartujesz serwer w sensie dajesz reboot w konsoli czy po prostu /stop >> /start ??

POSTY: [100] [200] [300] [400] [500] [600] [700] [800] [900] [1000]

Opublikowano

@Pastero no fakt mój błąd z tym ptaszkiem, padł mi proces brain.exe ;D A tak do tematu to podaj może zapytania jakie wpisujesz do MySQL.

POSTY: [100] [200] [300] [400] [500] [600] [700] [800] [900] [1000]

Opublikowano

@Pastero Teraz pytanie a duplikujesz tabelę mob_proto tzn. Dajesz PPM na tabelę i wybierasz opcję Duplikuj tabelę?

POSTY: [100] [200] [300] [400] [500] [600] [700] [800] [900] [1000]

Opublikowano

@Pastero A może spróbuj tak zatrzymaj serwer tzn. wpisz /stop zrób to w MYSQL co robisz czyli duplikujesz, wpisujesz zapytanie itp.. przekonwertuj to do .txt i wrzuć do /usr/home/mt2/db i nie wpisuj reboot tylko /start od razu ;)

POSTY: [100] [200] [300] [400] [500] [600] [700] [800] [900] [1000]

Opublikowano

@Pastero Poczekaj chwilkę, zaraz ci podeśle pliki z bazy terenza ja to edytuje w navi i sprawdzisz na plikach ode mnie.

 

Łap: https://mega.nz/#!yE9WVAiR!CEP6I3VCI8SmaXyWup5NsNIbkECwiYeSlfYpCrsHZe4

 

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/e1846bf33c87e2aae337a520726a7fe05dbfa8865c586b67a9dd6f39936a55ad/analysis/1450049514/

 

Wrzuć to do /usr/home/mt2/db i w konsoli /stop potem /start

POSTY: [100] [200] [300] [400] [500] [600] [700] [800] [900] [1000]

Opublikowano

@Pastero zastanawiałeś się nad reinstallem plików?

 

Edit: Ja Ci już nic nie zaradzę może ktoś jest kto ci pomoże mi się pomysły skończyły ostatnie wyjście to reinstal i tyle  ;D

POSTY: [100] [200] [300] [400] [500] [600] [700] [800] [900] [1000]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...